reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Aga ;-) ja takich wozkow w ogole nie bralam pod uwage - mimo ze lekkie to jednak te malusie skretne koleczka... nie dla mnie... do jesieni pojezdzimy 3kolowcem ktorego kocham nad zycie a potem zostana nozki pannie M... ona juz teraz wolalaby chodzic pieszo ale ja nie jestem gotowa psychicznie na to... wyrywa sie, ucieka, ma swoje wizje co do wytyczania trasy....

zaraz pojde na ogloszenia u mnie w miescie...tanio jest bardzo... kolezanka ostatnio jakis odjechany wozek za 250zł kupila podczas gdy na allegro nowy spiworek do niego kosztuje...200zł :szok: a ona kupila gondole, spacerowke, stelaz, spiworek, folie p/deszczowa i moskitiere :szok:
 
reklama
Chcę być przygotowana do tematu:) Ja musze mieć lżejszy wózek na nasze wyjazdy. W domu mamy na spacery używanego grzmota, 20 kg. Jest ok. Do auta mam x-ladera, który nie dość ze wielki i nieporęczny do wkładania do auta to ciężki - 18 kg. No i Franc źle w nim siedzi..Jakies 2 mies temu ta asymetria wyszla. Dlatego jak mam kupić, to chce lżejszy, bo nie daje rady. No i podróż pociągiem do wawy byłaby wreszcie normalniejsza.. Rozumiecie, dziewczyny?
 
Widziałam ten model, na All przeleciałam dziś chyba wszystkie z mamas&papas.
Kurcze, szkoda ze nie pisza jaka jest szerokość siedzisk..

Oparcie nie musi sie już rozkladać zupełnie na płasko
Ale musi byc choc minimalna amortyzacja kółek

WIdzisz, sprawa prosta nie jest:)
 
to najlepiej idz do sklepu posprawdzac amorki...

zapytam kumpele czy sprzedala swojego quick smarta...on wazy tylko 5kg ;-)
 
kurde...tylko mi sie podoopilo allegro???
na zadna aukcje wejsc nie moge - ciagle strona glowna mi sie wyswietla :-(
 
reklama
Do góry