reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam na moment póki córa mnie nie zgoni.
Pierwsze co to zdrówka dla zakatarzonych maluchów, a dla zdrowych co by sie chorubska na odległosc trzymały.
I mam prośbę pytanie dla posiadaczek materacy kokosowo-gryczanych. Chcę kupić Jagodzie własnie łożko z takim materacem i ciekawi mnie jak sie sprawdzał u was? Cena nie jest zła, ale mogłabym równie dobrze za ta cenę kupić z materacem sprężynowym, czy jak tam się to nazywa, ale po pierwsze że mam sentyment bo z polski a dwa, jakoś to brzmi atrakcyjnie kokos i gryka.
...Cot Bed JUNIOR+ MATTRESS+ BEDDING 12 colours to choose! on eBay (end time 13-Jan-11 12:24:45 GMT)
no i popisałam
 
Ło matko Aga ale franiu popierdziela. Normalnie jak perszing. Super po prostu, jestem w szoku :):)
Mewa ciesze się, że prace znalazłaś :)
Zdrówka wszystkim zyczę i miłego dnia :0
 
Hello
pranie zapuściłam, poodkurzałam i teraz czekam aż mi mój ranny ptaszek zaśnie, żeby podłogi pomyć, więc wpadłam na chwilkę
pogoda dziś gorsza, bo zero słońca więc pewnie posiedzimy w domku, mama moja przyjdzie to będzie miała Gabi atrakcje jakąś
katar jej zgęstniał i pewnie przeze mnie bo wyszłam z nią wczoraj na ten krótki spacer
wezwałam mamę z kurą szczęśliwą (taką wiejską) to nagotuje rosołu i będziemy się kurować
poza tym to jakaś nostalgia mnie dopadła i poczucie przemijającego czasu, więc już nie będę wam smęcić i idę nadrabiać czytanie

baj baj
 
witam sie dziewczyny:-D:-D:-D
bardzo dziekujemy za gratulacje:-D:-D:-D
no swieta super...ale przynajmniej szybko poszlo;-):-D:-D:-D
mala przekochana..poje godzine a spi ze cztery:-D:-D:-D
Oli non stop w zachwycie...podbiega do Natki wola mama:-D:-D:-D
super nas przyjela...jak mnie zobaczyla to przez pol dnia ze mnie nie zeszla:-D:-D:-D
ale wszystko ok:-D
nie wiem kiedy nadrobie:-D:-D'
widzialam tylko raczkowania Franuli:-D:-D:-D
gratki dla malego skrzata:-D:-D:-D:-D
pozdrawiam:-D
 
Cześć dziewczyny!!!
Franiu super śmiga jak szybko pięknie!!!brawo!!!:-D:-)
Basiu dobrze że u was wszystko ok!Odpoczywaj i ucałuj córcie!:tak::-)
Miranda kurcze ja nawet nie pamiętam dokładnie jaki mam materac ale coś było pianka kokos gryka i jest wszystko ok nie rozwala się nie wgniata jestem zadowolniona
Neverend to mam nadzieje że i Tomkowi przejdzie bo mnie to dobija tu się bawimy i nagle plaskacza dostaje no porażka :no:
Anet jak miło że jesteś zaglądaj częściej!
Zdrówka wszystkim zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!

My dziś w domku bo jest tak zimno jak cholera a ja wczoraj ćwiczyłam łopatologie i ręce mi dziś odpadają :eek:
Mój jest w domu do 3 i kurcze nawet na necie posiedzieć mi nie da teraz korzystam bo jedzie do lasu i chwila ciszy w domu teściowa wyszła na wioskę i już w ogóle uwielbiam ten spokój:-D
 
Agnieszka Franio rewelacyjnie raczkuje!!!! mały perszing:) i jak sprawdza sobie nózki!!!

Mewa- widzisz jak dobrze że wcześniej innej pracy nie dostałaś - abyś mogła jednak tą, co chcesz , gratki i powodzenia!!!

Miranda kokos-gryka fajny dopóki nie trzeba wyprać...ja chyba jednak bym wybrała sprężynowy...

Basia - super że już w domku - gratki raz jeszcze

zdrówka życzymy wszystkim chorym, u nas tez szpital na maksa, wszyscy jakieś grypsko mamy, no może mąż nie ale za to korzonki i zastrzyki...
macie jakieś pomysly na podawanie leków??? bo z Bartkiem koszmar, pluje, wymiotuje, wyrywa się tak że nawet we 2 nie mozemy go utrzymać:(
 
reklama
Aga :-) GRATKI dla Frania :-) na Wielkanoc bedzie pewnie chodzil :-) w kazdym razie 3mam kcoiki za to :-)

Mewa ;-) GRATKI dla kobiety pracującej ;-)

baska ;-) wiesz co... z lekami to za bardzo nie pomoge - u nas bylo tak ze jak ja dawalam to Monika plula a jak tatus podawal to przyjmowala bez protestow...
znalezlismy jednak sposob na wyciaganie glutow z kichawy - Monia sama trzyma sobie aspirator przy nosku... wtedy da sobie odciagnac smarki a jak ja albo R trzymamy aspirator to walczy jak oszalała.... chyba po prostu chce miec kontrole nad tym co sie dzieje ;-) to samo z psikaniem wody morskiej do nosa - ona trzyma pojemnik a ja tylko naciskam zeby woda poleciala....

my sie duzo bawimy aspiratorem - tzn. Monia ma swoj i sobie sama zasysa - nie udaje jej sie i czesciej wklada koncowke do buzi czy ucha niz do nosa... tak jakby wiedziala ze ten aspiratorek ktory mama ma schowany jest do nosa a ten jej jest do pozostalych dziurek w glowie :-D

moze i na Bartka zadziala magiczne "teraz Bartuś SAM" ;-)

teraz uczymy sie otwierac buzke i pokazywac gardelko bez uzycia patyczka bo mnie pare razy panna M w gabinecie lekarskim dokladnie obrzygała wiec wole zeby jej do paszczy nikt niczego nie pchal :-D

no a dzis moja córka usiłowała zjesc....bombke :szok: drucik od zawieszki utknal jej miedzy górnymi jedynkami....na szczescie obylo sie bez strat w uzebieniu.... chce do pracy!!!!

aaa... i wymyslilam sbie ze bede Monike karmila piersia DO OPORU!!!!!!!!!!!!! wiecie czemu??? bo jak Monia jest przy cycku to nie musze jej gonic, nie musze jej niczego odbierac, nie musze krzyczec "zostaw", "zejdz na dol", "nie wchodz", "nie wolno" itp..... teraz na topie jest wchodzenie na..... taboret :szok: jeszcze raz to napisze... CHCE DO PRACY!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry