reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

cześć :-)
Majka mi drzemie na rękach, a katar jej nie opuszcza :no: zastanawiam się co jej mogę jeszcze podać, bo używam wody morskiej, nasivin, maść majerankową i pulmex baby-ile można go stosować? czsami też kaszle, ale to pewnie przez gile, co jej spływają :-(
mam jej podawać coś na przeziębienie??? ma tylko katar i ten kaszel czasami...
my chyba dzisiaj też w domku posiedzimy, niech się Maja kuruje :tak:
natt, nie zazdroszczę ci braku męża, wszystko na twojej głowie :szok: a z tym urządzaniem, to pewnie też bym tak miała :blink: powodzenia :-)
 
reklama
Izabela- Nasivin mowila nasza doktorka tylko trzy dni mozna psikać nosek, plus na katar Adas miał jesze brac 7 kropelek wit c i wapno 2x1 łyzeczka
mam nadzije ze szybko Majce przejdzie katar

Natt- no to dobrze ze rodzice blisko, zawsze pomoga jak mąż w rozjazdach będzie ale i tak współczuje, czeka Cie niezła gimnastyka zeby nad wszytskim zaplanować i to z brzuszkiem

byłam dzis na rozmowie o prace a ze wczesniej sie stresowąłm jakos mi ciągle nie moze napięcie puscic, przydałby sie worek treningowy he he
 
witam i tu:-)
robie obiad, Ala śpi.. a od 12.00 UWAGA...... mój malżon rozpoczął remont pokoju Angelinki!!!!!!!!!!!!! trzeba go przystosować by Alutke do Angelinki przenieść, rozwalona jest szafa 4metrowa i wszystkie ubrania nas wszystkich!!! są teraz w sypilani a zabawki w dużym pokoju!! jednym słowem ZNOW GEMELA W CHACIE!!!

wizyta mojego chłopczyka przebiegła dobrze , w poniedziałek przychodzi juz na stałe na 9h dziennie...
jutro jade do UP wyrejestrować się z bezrobocia

pozdawiam Was serdecznie, poczytam co u Was by nadrobić!!!
 
hej kochane...
u nas dziś zimno i same siedzimy.
pranie rozwiesiłam...
o 4 nagły wyjazd do Warszawy aż zła jestem jak osa, ale przynajmniej szkołę opłacę i już...
ufff, młoda się buntuje teraz do 12 w nocy łazi i usnąć sama nie chce tylko na mamie i koniec...
a na katar nam pomaga olbas oil, kropla na piżamę i śpi całą noc:)
buziaki...
 
Izabela u nas podobnie jak pisała Mewa ,ale można też podać na przeziębienie maluszkom naszym Lipomal też pomaga
Sempe nie zazdroszcze remontu,ale za to dziewczynki będą miały wspólny super pokoik
u nas dzisiaj tez bardzo zimno do tgo wieje i sypie,wiec sie z domku nie ruszamy
a moje znowu zasmarkane poddaje sie juz z nimi,Ala tylko sie trzyma jako tako
 
dziewczyny, dostałam tę prace w spedycji, tak jak chciałam :-) zaczynam od stycznia a jutro juz badania lekarskie mnie czekają
dziękuje za trzymanie kciuków, było mi raźniej w poszukiwaniach
 
Hejka!!
Mewa aaaa super gratuluje!!Świetnie że się udało!:-D
Izabela podaj Lipomal jak piwonia radzi ja zawsze stosuje przy przeziębieniu i pomaga!
Piwonia mam nadzieje że Ali przejdzie !
I wszystkim chorym dużo zdrówka życzę!!!!!!
Sempe współczuje tego bałaganiku ale za to potem jak ładnie bedzie :tak:

U nas oki śniegu jest tyle że wystarczy do lata:-D:-D:dry:
Tomuś ładnie sie bawi ale najpierw natrzaskał matce po pysku kurcze nie wiem jak go oduczyć tego...
 
Natt przykra sytuacja z twoją siostrą. A myślę, że bliskość rodziny w tym czasie powinna być dla niej najważniejsza. Ech life i już. A ty dasz radę. Matki są nie do zdarcia. A sierpniówki w ogóle!

Iza nasivin 3 dni i ani dnia dłużej. Ja daje jeszcze wapno a jak katar jest gęsty to Ibum albo Nurfen co 6 godzin. Jest przeciwzapalny.

Sempe dobrze że się w ogóle wziął. A bałagan się posprząta
;-)
Mewa GRATULUJE PRACY! Super, super, super:-D


A my jednak wyszliśmy na szybki spacer, bo termometr wskazał -12 stopni. Jednak wyszłyśmy na darmo bo wszystkie mięsne zamknięte. Koszmar małomiasteczkowy:wściekła/y:
 
Mewa super!!!
A ja latam jak popyratana i pisze gdzie się da: Franek jednak raczkuje!!!! Jeszcze troche miednica za nisko ale zobaczcie na nóżki!!!!!! Zgięte!!!!!!!!!! Idą do pracy naprzemiennej!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie pije dzisiaj!!!!!!!!!!!

YouTube - MOV03966.MP4
 
reklama
Do góry