reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam.
Basiu i ja poprosze o trochę energii, bo mój ma jutro urodziny i wymyślił sobie że mam zrobic imprezę, a mi sie nie chce jak cholera.
Efe to ja tez taki żłobek chcę, bo z moją i jej majtkami nie wyrabiam. No popsuła się na całego, nie dośc ze mi sika w pieluchę, to jej nie chce przebrać i chodzi mokra. A jak dam majtki to ładnie sika na nocnik, tylko muszę się pytać. No ale wiadomo, nie zawsze utrzyma siuski. Nie wiem dlaczego tak jej się odwidziało. No ale to na inny dział z tym.
Ale u nas zimno, -9, umówiłam sie na zajęcia, więc pójdę, ale nie wiem, chyba opatulę Jagode w 4 koce?
Andariel, dobrz że juz wszystko z urlopem masz załatwione, wśród tych przepisów można dostać niezłego kociokwiku.
Mewa trzymam kciuki za pracę.
Zdrówka dla dzieciaczków.
 
reklama
hejka dziewczyny:-D
mala wstala o 6 wypila mleko i poszla spac... a ja spalam do 8;30:-D:-D
niby u nas mrozu nie ma ale nie wiem czy dziala moj termometr:dry:
narazie snieg nie pada:-D:-D

moj mnie namowil zeby jego kolezance z pracy ubranko uszyc dla jamnika:-D
wiec dzis jade jeszcze po wymiary:-D:-D

dzieki EFE za mile slowa... moj mi nawet tak nie slodzi;-):-D:-D:-D
ale gdzie tam ze mnie super babka:-p:-D:-D:-D

dzewczyny pytanko:sorry2:
sprawdzala ktoras VANISH proszek do dywanow?
bo nie chce mi sie na kolanach jechac a moj nie zrobi... a to niby sie wciera i odkurza:-D
ale czy dziala to juz nie wiem... szkoda kase w bloto wywalic:dry:

my 18 mamy kolede... moj sie smial ze mam do tego dnia wytrzymac z porodem:-D:-D
ale to pierwsza koleda tutaj i nie wiem jaki ksiadz jest...a do kosciola mowiac krotko mam nie po drodze:sorry2::sorry2::sorry2:

moja mam tez panikuje ze sama z dziecmi jak zaczne rodzic to co z nimi zrobie jak D bedzie w pracy i takie tam:-D:-D:-D
a on i tak nie ma juz wolnego zeby ze mna siedziec i czekac...a po drugie i tak bym z nim nie wytrzymala:dry::dry::dry:
 
witam piątkowo
ja deczko lepiej tylko gardło mi dokucz,ale noc do bani,zero spania,cała nocke Ala nam przepłakała
a śpiki lecą po pachy,zatkana strasznie,dziewczyny tez zamiast lepsze gorsze są,młodszej nie puściłam dzisiaj do szkoły,a starsza poszła bo za dużo nadrabiania potem,bedziemy sie w weekend kurowac tylko tez nie wiem jak
wczoraj mąż zabral mnie i siostre na małe zakupy,kupiłam prezenty dla starszych i na imieniny dla taty,ale nie mam prezentu dla męza i dla Ali,ale moze w sobote rano wyskoczymy jeszcze do sklepu
 
cześć dziewczęta! rano skoczyliśmy do lek.do kontroli i na szczęście Ninka już prawie zdrowa - jeszcze sporadycznie zakaszle, ale na to jakiś syropek na H. dostała, osłuchowo wszystko czyste:-)hurrrra!
dziś ominie mnie drzemka za dnia, bo nie mam obiadu ani dla nas, ani dla małej, więc muszę popichcić; nie wiem jak ja się będę potem na nogach trzymać, bo nawet przy drzemce wieczorem padam jak betka...
mój M. rano podjechał na targ (gdzie nie dostał połowy z tego, co chciałam - po prostu przez te mrozy ludzi nie było), a potem do mięsnego po świeżą cielęcinę dla Ninki, ale juz nie kupił nic dla nas na obiad, więc w sumie nie wiem co dziś wymyślę... chyba spagetti z sosem pomidorowym; albo może naleśniki - tylko z jakim farszem - może z soczewicy? zobaczymy czy będzie mi się chciało robić:)

dziewczyny, niech wasze maluszki zdrowieją już!

Basia to dziś będziesz ściągać jamnikowe wymiary? hihihi (a swoją drogą, jakby mi mój M. roboty wyszukiwał to chybaby w dzioba dostał;-))

najprawdopodobniej wieczór spędzimy samotnie, bo M. znów ma jakąś kolację z klientem cholera... niby nie musi iść, ale widzę, że chce, to nie będę przecież zołza mu zabraniać... ech

a Ninka po przyjściuz przychodni pokazuje jak ją badał pan dr:-D małpeczka, ze dwa razy jej pokazałam przed wyjściem, jak to pan dr będzie przykładał takie specjalne urządzonko do brzuszka i plecków, a ta podłapała i jak ja spytać jak bada dr, to pokazuje:tak:słodziak na całego... i taka z niej dumna bylam, bo nie zapłakała nawet przy zaglądaniu do gardła wstrętnym drewnianym patykiem!
 
no z jamnika... a to przez to ze moj kiedys wspominal ze szyje te ciuszki i teraz jej sie wspomniao ze jej pies to zmarzluch... i bardzo prosi o ciuszek:-D:-D:-D
Iwonko wspolczuje chorobska... oby szybko nposzlo od WAs:-D
Andariel super ze Ninka juz zdrowa:-D:-D:-D

wcinam wlasnie bulke z nutella... ostatnio tak na zmiane albo nutella albo szynka...i koniecznie mieta w czekoladzie:-D:-D:-D
trzeba korzystac... bo potem dietka:dry::-D:-D:-D
 
Witam

Adariel, Mewa fajnie że dzieciaczki Wam zdrowieją:tak: U nas też poprawa ale rewelacyjnie też nie jest...
Jedziemy do kontroli jak panicz wstanie:-D wczoraj szalał do 22, rano się o 8 przebudził ale jakiś taki niedospany to mu żabę olbasem pokropiłam i do teraz śpi:szok::szok::szok:
Właśnie otworzył oczy ale przewrócił się na brzuchol i dalej w kimono:szok::szok:
Piwonia zdrówka dla Ali i dziewczynek!

Mój jedzie dziś do Krak do szpitala - ustalą mu termin wycięcia migdałków. Przejechałabym się z nim, szkoda że Jaś chory....

Andariel ja też uwielbiam Deppa - nie wiem czy widziałaś "demonicznego golibrodę z fleet street?"? Jedna z jego najlepszych kreacji:tak::tak: A ścieżka dźwiękowa po prostu B-O-S-K-A!! Szczerze polecam:-)
 
a nie widziałam - jestem w tyle z nowościami (bo to chyba coś nowego?); uwielbiam go, bo żeby nie wiem kogo grał, tworzy po prostu taką swoją, niesamowitą kreację; ma charyzmę i talent (a do tego ta twarz - mój ideał... szkoda, że niski:) ); a The Brave widziałaś? kurcze, chyba zaraz sobie poszukam, bo miałam na płytce...
Magda, ale Jaś ma melodię do spania:szok:ale może to znak, że odsypia te gorsze nocki i się regeneruje, to dobrze!
 
hej kochane.
wybaczcie, że nie pisałam,ale wczoraj po scyntygrafii poszłam do mamy, bo nie mogłam się zbliżać do Myszy do 18 i tam poodpoczywałam, szukałam prezentów na allegro a potem jak wróciłam to ofkors roboty po pachy. tak to jest chopa z dzieckiem zostawić, to chałupę demolują na współę. No kupiliśmy ten żyrandol, zobaczymy czy się właścicielom spodoba. Oby, bo nie mam ochoty latać i go zwracać a potem z Oborników śląskich ściągać samego klosza.
Młoda moja ma jakiś kryzys. Ni chce jeść, pić, normalnie przez te gile jej się poodwracało. Wczoraj obiadu nie tknęła. P. i jego babcia, którzy z nią wczoraj siedzieli dzwonili do mnie na skajpa, że ani mojego sphagetti ani buraczkowej jeść nie chce i w końcu skończyło się na kilku dziamach kanapki z masłem. Ślini się jak mops, więc sądzę, że zęby się przebijają, marudzi i płacze, gile jej charczą w nosie, tylko latam z maścią majerankową. Muszę pulmex kupić. A ten olbas oil to dobry?? Bo ja mam inhalol, ale ponoć to dla dzieci od 7 rż.??
No dziś mam full gotowania. Małej robię pulpetki w sosie z cukinii a dla nas wątróbkę z indyka. Trza się zabierać póki młoda śpi.
W poniedziałek idziemy oglądać pierwsze mieszkania - no zaczynamy szukanie. Tak bym chciała mieć własne...:)
No zmykam - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka:)
 
reklama
cześć :-)
jak to w piątek, mieszkanko już mam posprzątane, na obiad gotowca, pora tylko dziecko uspić, które nie chce jeszcze lulać :dry: ale to kwestia czasu pewnie ;-) później pójdziemy z tatą na sanki wypróbować nowy śpiworek :tak:
andariel, super że z l4 wyszło po twojej myśli :tak: i że Ninka zdrowa :-)
mewa, efe powodzenia w szukaniu pracy, a tobie neverend w mieszkaniu :tak:
wszystkim chorym dzieciaczkom i mamom zdrówka :tak:
miłego ;-)
 
Do góry