reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
hej wieczorkiem:-D
wiekszosc napewno oglada Housa:-D:-D
ja juz uszylam spiworek wiec bedziem jutro prac:-D:-D

jutro jedziemy odwiedzic Julcie:-D:-D
wkoncu se poplotkuje:-D:-D:-D

wspolczuje chorowitkom...i mamusiom:-:)-:)-(
musze zainstalowac plytke...musze wrzucic fotki...szkoda ze co chwile mi komp siada:dry::dry::dry:
a na nowy kasy brak:dry::dry::dry:
 
tak, data wystawienia dzisiejsza, a zwolnienie od wczoraj (tak jak z nią wcześniej ustaliłam) :) tylko się bałam, że nie dojedzie do gab.przez śnieg albo coś... ale na szczęście dojechała:))) kamień z serca...

Basia ale szybka jesteś - już uszylaś!!? a ja Hausa nie oglądam, jakoś się nie mogłam w niego wciągnąć; oglądam sobie (na raz) Żonę astronauty (lubię J.Deppa) z Azylem i Czarownicą:p taki misz-masz:)
 
Ostatnia edycja:
no uszylam... ale jaja byly trzy igly sie zlamaly...a jak mam nberwa to wale w maszyne... wiec jak pizlam to zarowka poszla i siadly korki w domu:)
ale taki zwykly spiworek... bo roznica duza,,, uszyty 40 zl a kupny kolo 100zl:)
ale nie dla mnie takie siedzenie przy maszynie...za dlugo w takiej pozycji i lekkie skurcze dokucczaja:/
 
szczerze to tylko tydzien mialam efekty uboczne...ale jak teraz wiecej na przyslowiowej doopie leze tym bardziej skurcze czuje...
jednak jak czlowiek sie rusza to inaczej...a ze spadl snieg to moj niechetnie mnie z domu wypuszcza bo sie boi...w domu tez nie mam co robic... na chama roboty szukam:)
a jak mdlosci?
mniejsze... ja przy Oli i teraz czulam je dopiero po 1 trymestrze:/
 
Andariel- dobrze ze papier juz masz w ręku, juz sie tematem pracy nie musisz przejmowac
nie to co ja 10 cv dzis wysłałam, nawet date urodzenia zlikwidowałam a fajne zdjęcie dalam, moze 30 lat to za staro dla niektorych?zobaczymy czy ktos zadzwoni

Basia- no rzeczywiscie power masz kobieto, trzy babeczki mozna by obdzielić
miłych plot jutro


dobranoc laseczki
 
trza mykac spac bo nie wiem czy moje dziecie da znowu noc przespac:-D:-D
dzieki Mewa...szczerze to jak sie nastawi czlowiek ze musi miec wiecej powera to juz tak zostaje:-D:-D:-D
ale wrazie co chetnie sie podziele energia:-D:-D:-D
teraz mam a ciekawe czy po porodzie bedzie jej dla czworki dzieci... bo moj sie cofa w rozwoju:dry:
takze niezla zabawa mnie czeka....ale juz bym chciala byc w domu z maluszkiem...:-D:-D:-D
takze milej nocy dziewczyny... oby maluszki daly pospac;-):-D:-D:-D
 
reklama
Witam piątkowo i początkowo weekendowo:-D

W końcu się wyspałam! Jak Gabi padła po 20 to wstałyśmy o 8. Tak mogę codziennie. I już się chyba przestawimy na jedną drzemkę w ciągu dnia. Nie ma wyjścia:sorry2:

Wczoraj czytałam ale nie wiem czy wszystko pamiętam.
Andariel cieszę się, że już ci ta niepewność minęła i wszystko jest tak jak chciałaś;-)

Basia ja twojej energii potrzebuję jak powietrza. Święta za pasem a ja mam taki bałagan, że patrzeć już nie mogę a jeszcze teściowie na święta przyjeżdżają, więc muszę się już wziąć więc... Aaa kuzyn Gabrysi pchał się na świat. Bratowa mojego leżała 4 dni w szpitalu. Jednak skórcze jej powstrzymali i zmienili termin z 24 na 21 grudnia. Także kulacie się dwie przy tej pięknej pogodzie, z tym że ona nie ma kompletnie powera, tylko leży lub siedzi, prawie cała ciąże. A mieszka z teściami więc jej się małym zajmą. Może jak by zobaczyła jak ty latasz jeszcze przy 2 dzieci to by cię postawiła za wzór. No na okrętkę mówię, że super babka jesteś!

Mewa ty masz chociaż gdzie wysyłać te cv bo ja niestety nie. Ciągle jakieś banki i ubezpieczyciele.:wściekła/y: Trzymam kciuki;-) A jak Adaś i jego angina?

Magda jak Jasiu?
Wczoraj odwiedzili nas znajomi z córeczką pół roku starszą od Gabi. Od szóstego miesiąca jest w żłobku i już od 3 tygodni chodzi bez pieluchy. Nawet na noc jej nie zakładają! Teraz panie w żłobku odstawiły ją od butelki. Po prostu oddały mamie jej butelki powiedziały że koniec butelkowania a mała od września na 100% pójdzie do przedszkola.
Kurde że u nas nie ma miejsca w tym żłobku:-( Gabi tak papuguje Olę we wszystkim. Nawet na nocnik siadała jak zobaczyła co Ola robi. A jak ja ją sadzałam to ryk:dry:

Iwonka a jak ty się dziś czujesz?

Malbertka ja dziś się będę musiała przejść z dzieckiem na krótki spacer ale sobie tego nie wyobrażam. A wózka starego nie sprzedałam bo mój go jeszcze nie zrobił:wściekła/y: Z jednej strony dobrze ale z drugiej co mi po nim jak jeździć nie mogę!

Dobra lecę się ubrać bo chłodno się robi a kawa ostygła i już tak nie grzeje. Miłego dnia laski;-)

 
Do góry