reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Oooo ale wariacje zakupowe :-)

Magda, biedny Jasieniek, kurka furka, mam nadzieję że ten cholerne katarzysko mu przejdzie szybko, a Ty w końcu się wyśpisz biedulo spokojnie. To ja już nie narzekam na moje spanie, chociaż marzy mi się kilka godzin snu ciągutkiem. ach jo.
Co ja miałam jeszcze...
A u nas obyło się bez lekarza, a w sumie ja byłam już na granicy wytrzymałości i chciałam jechać ale M. stwierdził że czekamy, pokłóciliśmy się trochę ;-) no i przeszło kupsko powoli i gorączki też uff, z dnia na dzień co raz lepiej... dupka się goi ładnie po odparzeniach.

Baśka stoooooooooooo LAT :-)

Znikam bo padam na pysio.
DObrej nocki i zdrówka
 
reklama
No tos mnie pocieszyła nie trzeba było szybciej napisać?:p
heheh no bo to taki minusik, ale ja tez sie zastanawiam nad tą matą. To wtedy bym ją pod choinke miała, w sumie by taniej wyszło niz inny prezent, który planowałam...jak go póxniej nie kupie bo wiem jak Alcia kotki uwielbia...

Fajnie ta mata się zapowiada...hmmm

A wiecie kiedys czytałam o takim zabiegu marketingowym, że reklamuje się zabawki,nagłaśnia ich zalety przed świetami. A później w okresie zakupów przed świetami firmy nie wypuszczają ich na rynek. A dzieci np. mają już obiecane że dostana to i to. I rodzice muszą kupić coś innego, a po świetach te zabawki się pokazują i rodzic i tak je musi kupić i tak bo obiecał. I tym sposobem kupujemy więcej....
 
Łoooo jeżu niech sie ten dzien juz skonczy jestem jeszcze bogatsza o takie saneczki, darmowa dostawa trza korzystać;-):-):crazy:
Sanki z pchaczem drewniane - Matpol - Sanki - Pati i Maks

Malbertka ciekawa hipoteza i pewnie prawdziwa:laugh2:Ja sama mam hopla na punkcie zabawek i juz sie swiat doczekac nie moge:happy:

Maggie super ze Marcelowi przechodzi i pupa sie goi, tfujjjj tfujjj u nas jakos rzadko a raczej nigdy biegunek nie było odpukać, no raz troszke Miłosz miał ale przeszło samo... po kilku godz,

To ja ide spać bo..jeszcze cos kupie w koncu i co:-D:-D
Dobranoc zakupoholiczki
 
hej Wam dziewczyny:-D
jakos nam dzien zlecial:-D:-D:-D
bylismy u szwagierki...ale sie Madzia smiala do mnie... jest przekochana:-D:-D:-D
chce juz swoje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

bede szyc spiworek dla malej wiec kupilam dzis futerko i zamek:-D:-D:-D
ale sie ciesze... juz bym chciala:-D:-D:-D

pizgalo niemilosiernie..... ani na dwor wyjsc nie chcialam ale mus to mus:-D:-D:-D
ale Oli zadowolonqa...tylko bardzo jej wiatr przeszkadzal... bardzo plakala:-(

MADZIA ZDROWKA SZCZESCIA I SLODYCZY...I POCIECHY Z CHLOPAKOW(wszystkich trzech):-D:-D:-D
 
hej dziewczyny:-D
ja dzis w domu siedze...u nas jest -8 ale przepaskudny wiatr:dry::dry:

dzis mam troche szycia... a potem dzien lenia:-D:-D:-D

a OLl kolejna noc przespala cala... wstala jak moj z pracy wroil i z nim szalala:-D:-D:-D
daje mi pospac przed porodem:-D:-D:-D
uciekam... pranie puscic.. drugie sciagnac:-D
a chorowitkom zycze duzo zdrowka:-D:-D:-D
oczywiscie mamom tez:-D:-D

milego dzionka i malych mrozow:-D:-D:-D
 
witam:-)

wczorajszy wieczór udał się bardzo!! wszystkie smutki mi odeszły naładowalam akumulatory by dalej walczyc z chlopakami!!! ale od wczoraj wiem ze tylko surowa konsekwencja potrafi bardzo dużo zdziałać!

"Ożenek" na tym byłam, dobrze się bawiłam podczaa tej sztuki a po przedstawieniu żarty z Michałem Grudzińskim(od niego miałyśmy bilety) doprowadziły nas do łez:-) potem udało nam si e przetransportować do Lizard King i tam spocznełyśmy na laurach:-) drinkowania nie było konca, w pubie cisza wszyscy mecz oglądali Lecha z Juventusem a my uhahane na całego!!

polecam wyjscia dodają enerii i uświadamiają (mnie) ze nie tylko kurą domową jestem!

a dzis Rafałek ma imieniny, nie dałam mu cukierków........ ale mam dla niego wymarzony sweter w kolorze fioletowym i dam mu dopiero wieczorem!!

dobrego dnia Dziewczyny i dziękuje!
 
no, sempe, to rozumiem - udany wieczór, trochę kultury, trochę szalonej rozrywki! też bym chciała:) ale muszę poczekać:)
u nas od wczoraj sypie on-stop, wieje... dziś wieczorem idę do ginki po L4 - jakoś się musimy tam wszyscy przetransportować; oczywiście mam lęki czy ginka dojedzie w ogóle do P-wa przez tą pogodę... i wogóle, dopóki nie zobaczę papierka na własne oczy, to się cykam...
no nic, zmykam; miłego dnia!
 
reklama
Witam
ja dziś na rzęsach chodzę, bo pół nocy nie spałam przez moje dziecko:wściekła/y: Ja nie wiem odrabia wiek niemowlęcy czy co? Laski kiedy waszym dzieciom przeszło to nocne wstawanie i zabawy? Bo już więcej kawy chyba w siebie nie wleje:(


no, Efe dałas mi do myslenia z tą matą - ciekawe czy te przyciski do odbijania tez są w zestawie? bo Moja swoje mazaki to wszystkie juz prawie pozjadała,tzn. odgryza te wkłady którymi sie pisze ;/ na szczęście to nietoksyczne te niby...

W tym sklepie co pokazałas to jest ten laptopik który Izabela chciałas kupic - ale sie nie opyla bo na allegro nawet z przesyłką masz taniej.

Oj chyba przez te sklepy dziś na spacerek nie pójdziemy:-D

shains - moje bransoletki - zestaw Popsciles
to jest fajne dla dziewczynek troche większych, codziennie mozna inny napis...

A tu świetne bluzki, swetry z nadrukami dla ciążowych mamusiek

MyTummy- Wasza wspólna koszulka
no tez mnie ta mata pociąga, ale troche szybko to znika - po 60 s. To jak się dziecko zacznie wczuwac i rysowac...a tu już połowe rysunku nie ma:-p
Malbertka ja tą matę u znajomych widziałam i to oni mi ją polecili. Mają córkę która ma 3 lata i się nią bawi jeszcze i jest tak pomyślana, że ją zawsze ze sobą zabierają (do babć, do znajomych). I nawet ona choć starsza to nie jest w stanie tak szybko i dużo rysować żeby jej przeszkadzało to że to znika. A i lekko się rysuje także moja Gabi sobie da radę, bo kredki do kartki na podłodze jeszcze nie umie tak przycisnąć. Muszę jej jakiś stolik z krzesełkiem kupić:(

hej

BAŚKA STO LAT, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdrówka dla wszystkich chorowitków!!

u nas też kaszelek i lekki katarek, coś nie przechodzi od tygodnia :-( więc dziś już nie wychodzimy, a szkoda bo Mała tak lubi śnieżek!! I jeszcze bałwana nie mamy :-(

Efe fajna ta mata, dzięki za podpowiedź prezzentu na mikołaja, a wcześniej na takie nie zwracałam uwagi!!

teraz mam dzięki wam więcej pomysłów na prezenty więc lece na zakupy internetowe :-p
Megaczka proszę bardzo i liczę że będziesz zadowolona;)

Muszę edytować bo mi dziecko skaczę w łóżeczku. Skąd ona ma tą energię?
Chyba jej dzisiaj dam tylko raz pospać.

U nas sypie że świata nie widać także siedzimy w domu.
Dzięki Malinka za śnieg. Już teraz to muszę dziecku sanki kupić:)

Sempe ja kocham chodzić do teatru. W Olsztynie w Jaraczu bywałam ale teraz do teatru to mam wyprawę 60kmetrową:( Najbliższe w Trójmieście:( Ale dystans ci się należał. Bądź konsekwentna a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli;) Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry