reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hejki Dziewczyny!
już kilka dni nie pisałam.. ale trochę spraw do załatwienia.. podczytywałam Was troszkę w pracy wczoraj i dziś ale czasu na napisanie czegokolwiek brak.. i jeszcze te mrozy teraz.. samochód odmawia posłuszeństwa.. tzn drzwi bo pozamarzały.. wsiadam tylnymi wysiąść już mogę normalnie bo odmarzaja jak się auto ogrzeje.. ale wczoraj miałam straszny dzien z tym samochodem tak że się poryczałam na maxa u rodziców w łazience i zostałam u nich na noc - nie miałam siły już wsiadać do niego wieczorem.. dziś też kurka wracalam z pracy do rodziców ze sto lat chyba a potem z Zosią do domu drugie sto lat.. więc jestem o jakieś 200 lat starsza :sorry: chyba jednak nie lubię zimy...
jest tak zimno u nas że boję się o Zosię i mama też się boi i nie wyszła z nią dziś na dwór.. zwłaszcza że Mała ściąga namolnie rękawiczki i po chwili ma lodowete i na maxa czerwone łapki.. macie jakieś sposoby na to..? żeby nie sciągała..? chyba jej taśmą dwustronną do łapek przykleje je :-p
jutro auto do mechanika odstawiam i do pracy bujam się pociągiem.. dobrze że on u rodziców na osiedlu jest więc tato się zerwie z pracy i odstawi na 10.30.. jejku jak ja mam dobrze z tymi moimi kochanymi rodzicami..
poza tym jakoś leci..

ZDROWKA DLA WSZYSTKICH CHOROWITKOW!! :tak:
 
reklama
hej lasencje znalazłam fajne butki po domu, wklejam linka moze którejs sie spodobają - bo Alicjana ma własnie cos takiego, to my nie potrzebujemy. A to z tych sklepów gdzie jutro wysyłka darmowa :-p

paputki akcesoria ::: Matrioszka.eu
Malbertka tylko przy zakupie powyżej 100zł mają dziś za darmo...tam na stronce lata taki napis :-) więc się Laski nie natnijcie..

Witam z rana!
Samochód odstawiony pod mechanika, tato podjedzie o 10.30 dać mu kluczyki..
a ja szłam tak szybko z skmki do pracy jak nie wiem co :-) normalnie droga zajmowała mi ok 10-15min jak szłam normalnym krokiem. a dziś 6 minut :-) motorek w dupsa se wsadziłam żeby nie zamarznąć bo straaaaasznie znimo.. u nas -13 jest teraz.. brrr

miłego mroźnego dnia!!
 
Ostatnia edycja:
witam w mroźny poranek
dzisiaj idziemy pierwszy raz na saneczki,ale nie na długo bo mi myszka zaczyna coś smarkac,starsze też rozkłada wiec chyba pierwszy raz w tym roku szkolnym mi sie rozchorują,ale juz kuruję wiec może szpital domowy nas jakoś ominie
tym bardziej,że w sobote na imprezke mamy iść,a w niedziele jedziemy na Mikołajki do Krakowa do teatru,męża firma cos tam organizuje
a w piątek mam iść z wynikami jeszcze do lekarza

baska(Magda)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
 
Hej!!
Zima pełna parą!!!!!!Dzis zawieja wielka więc siedzimy w domu a szkoda bo Tomek bardzo lubi sankami jeździć!!Wczoraj bylismy na spacerku to mały był zachwycony z dziećmi się bawił-zaraz foty wstawie
A ja zabiegana byłam wczoraj bo jeszcze pierniczki piekłam a ze sama w domu z małym byłam to mi to troche zajęło
Jejku dziewczyny wszystkim duzo zdrówka życze precz te choroby!!!!!
BAŚKA NAJLEPSZEGO!!SZCZĘŚCIA ZDROWIA POMARAŃCZY NIECH CI MAŻ DZIŚ NAGO TAŃCZY!!!!!!!
 
-15 stopni, brrrrrrrrr
witam! szkoda mi małej, że przeziębiona i na dwór nie możemy wyjść na chwilkę chociaż... w sumie jak nie wieje, świeci słońce, to jest bardzo spokojnie i ładnie... może się potem choć na balkonie powentylujemy, takie powietrze świeże może miec dobry wpływ na dzieciątko;
ja dziś jak zombie, bo wczoraj do póxna siedzieliśmy wybierając prezenty, żeby dziś pozamawiać korzystając z tego dnia darmowych dostaw, potem mala zrobiła pobudkę w nocy i wyladowała u nas, więc nie było już zbyt wygodnie:p no i tuż po 7 pobudka...
dziś teoretycznie jestem 1 dzień w pracy - jak dobrze, że tylko teoretycznie!
dziecko mi się "popsuło" i od 3 dni pokazuje PO FAKCIE, że zrobiła kupkę:baffled: ale na siusiu woła ladnie przed, nie wiem co jej się tak odmieniło...
 
witam!

to skandal ze tak zimno jest!!!!!!!

w łazience od wczoraj rozpierducha na całego a co za tym idzie w całej chacie też!!

nic mi się nie chce a najbardziej wychodzic na taki mróz u nas -10 jest w tej chwili a wieczorem idę z koleżanką do teatru się odchamic:-) chyba mi gluty w nosie zamarzną!

zdrówka i pogody ducha
Pa

PS gratuluje BASKa wygranej!!!!
 
hej
u nas choróbki cd :-(

wiecie że zmarła Gabriela Kownacka, znana z serialu " rodzina zastepcza"
[*] :-:)-:)-(

choróbkom zdrówka !!!!
 
U nas troche lepiej bo -9.
Malbertka tylko przy zakupie powyżej 100zł mają dziś za darmo...tam na stronce lata taki napis :-) więc się Laski nie natnijcie..

Reksio, mi napisik lata ze powyzej 50 zł , no ale to i tak oszustwo bo powinno byc za free cokolwiek...



Ja tam np. zamówiłam jakis przysmak do piwa za 4 zł, którego nigdy nie jadłam(a w sklepie srednio coś takiego kupić) i niech mi przywiozą kurierem a co? heheh

Albo tutaj http://www.superkoszyk.pl/product-pol-11835-BIALY-JELEN-Proszek-do-Prania-1-5-kg-Biel.html proszki zamawiam i chemie - po co mam tachac ze sklepu. Uzywałyscie kiedys proszku z szarego mydła?moze byc całkiem dobry no nie? tylko zapach średni pewnie:p


Sempe powodzonka w remoncie, juz nie długo sie zrelaksujesz w kąpieli w nowiusiej łazience. Ja uwielbiam wybierac płytki, pierdołki do urządzania itd.:-)

A z teatrem to zazdroszcze-dobrej zabawy i odbicia od codziennosci

Cholerka ja z tymi wyjsciami to mam problema, wiecie ze moja Mała nawet jak idziemy razem na spacerek z męzem i chce juz na rączki to jak ją dam mężastemu bo mi cięzko, to ona w ryk? a jak u mnie siedzi to zadowolona wrrrr...A teraz jak wyjechał na 2 dni z domu, to chodzi i tatatata i rączką pokazuje ze go nie ma:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Faktycznie ten sklep oszukuje znalazłam ze powyzej 50zl za darmo wysylaja oszusci!!
Ale znalazlam taki co wysyla za darmo wsio ja tego scoobiego lece kupić:)
Zabawki, sklep z zabawkami, zabawki dla dzieci

Edit. zamówiłam wybralam kuriera platnosc przy odbiorze i darmocha super tym spodobem mam prawie 2 dychy w kieszeni:)

U nas mrózzzzzzzzzzzzz. Rano miała 15 st w pokoju. Od rana palenie, jak ja nienawidze zimy!!! Jedyne co mi serce rozgrzewa jak Miłosz sobie chodzi juz calkiem swobodnie po pokoju:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry