reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Miranda to tak jak ja. Robię nadzienie do placka po cygańsku. Znajomi maja maszynu do tarcia ziemniaków więc placki będą robione u nich. I tu mi się podoba że mają kuchnię razem z pokojem. Można robić i jednocześnie być na imprezie;)A podaj linka do butków Jagody, bom ciekawa.

W ogóle to witam sobotnie.
U nas też biało i -1. Jak mój na balkon wychodzi palić w t-shirtcie to aż mnie ciarki przechodzą Brrrrrrrrrrrrrr
Jutro imieniny taty a ja nie mam opakowania do prezentu więc jakąś kokardę muszę zrobić;)
Basia i ja mam zgagę od rana bo naczczo ciastek się najadłam. Ech te moje łakomstwo. Ale przed @ tak mam zawsze:( Jak tak piszesz o tych przygotowaniach to normalnie zazdroszczę. Taki fajny to czas oczekiwania na maleństwo. Pranie i prasowanie tych malutkich ciuszków..........się rozmazyłam
 
reklama
tez się witam sobotnie:-)

dziewczyny udanych andrzejkowych wypadów!!!

ja do nocy przymierzałam sukienki, wszystkie ciasne:-( nie popisałam się tym razem, najlepiej poszlabym w spodniach ale to jest mega wystrzałowy bal!!!! zaraz lece do kosmetyczki i fryzjera....

śnieg u nas sypie i sypie wszystko białe na samochodzie było ok 5cm sniegu

całą czworke zostawiam dzis z mamą:baffled: pierwszy raz! zawsze rozdzielałam po rodzince....
ech moja siostrzenica jest juz na mega ostatich nogach z 3 dzieckiem a dzis konczy 28lat!!:-) dzwonie od rana ale nie odbiera czyzby pojechała;-) po raz kolejny zostane CIOTECZNĄ BABCIĄ:-D:-D:-D

MILEJ SOBOTY!!
 
witam sobotnio
u nas tez delikatnie pruszy i zimno
wypadów andrzejkowych i imprezek zazdroszcze sama bym gdzies poszła sie odstresowac,ale nici z tego
miłych i udanych imprez wam życze
 
Iwonka jak nie możesz iść to zrób imprezę sama. Masz super dziewczynki i nigdy nie siedzisz sama;)
Sempe ty i tak szprycha jesteś! Kieckami się nie przejmuj coś na pewno wykąbinujesz!
Dobra lecę robić obiad i ten farsz. Miłego weekendu życzę;)
 
ubrałam się :-)

dziecki mi sie o konika bija...

u nas szaro i buro :-( sniegu niet :-(

basia ;-) mam karton!!! jak R wroci to zrobimy przymiarke ale nawet jak nie bedzie pasowal to dstaniesz fotelik w posztukowanym pudle bo nim znajdziemy idealny karton to na roczek fotelik dosle....
 
my Andrzejki w domu przed TV:-D:-D
praktycznie wszystko juz poszykowane...wiec mo0ge wrazie co jechac:-p:-D:-D
jakos nie potrafie sobie wyobrazic trojeczki...masakra:szok:
ale jak Kasia i Iwona i Daria daja rade to i ja dam:-D:-D:-D
ale ciesze sie z tego szykowania, inna atmosfera w domu...a jeszcze choinka dojdzie to juz totalnie:-D:-D:-D

dzieki HANIU nier ma sprawy....:)
 
jeee...faktycznie Andrzejki... my tez w domu... ja to nawet nie przed TV... chociaz dzis final Mam Talent to chyba zobacze... o ile córka pozwoli ;-)

bawcie sie dziewczyny dobrze ;-) Efe :-) Tobie niech dzidzius sie wywrózy :-) albo Twojemu bardziej bo Ty gotowa :-)

ide zadryndac do kolezanki b nie wiem czy usypiac Monike czy nie... bo jak przyjdzie jak Monia bedzie zasypiala to umarl w butach :-( spania nie bedzie ale za to bedzie ARMAGEDON w domu :szok:

miłego dnia ;-)
 
ubrałam się :-)

basia ;-) mam karton!!! jak R wroci to zrobimy przymiarke ale nawet jak nie bedzie pasowal to dstaniesz fotelik w posztukowanym pudle bo nim znajdziemy idealny karton to na roczek fotelik dosle....

Rubi ja nadal w pizamie chodze!!!!
Rubi ja fotelik włożyłam w 3 worki od śmieci owinełam chyba z 10razy grubą taśmą i wysłałam paczką ubezpieczoną 26zł.

dobra idę giry ogolić a tak mi się nie chce!!!!
 
Hejka
U nas biało i nadal sypie :szok: a my chyba nie wyjdziemy bo szpital w domku :-(

Basia o mnie zapomniałaś?:sorry2:
Ja Ci wróżę że dostaniesz bejbika pod choinke :-D:-D:-D:-D

Miłego imprezowania !
 
reklama
Hej w koncu udało mi sie do was wpasc bo jak mój w domu to jakos nie mam czasu albo on kompa okupuje....
u nas też biało!przygotowania do świąt pelna parą dziś zaczynam pierniczki...
Tomek mi coś kaszle ale zapodałam lipomal i mam nadzieje że to wystarczy!
dziewczyny zazdroszcze tych imprezek tak mi się tęskni za moją cegłą!co weekend chodziliśmy ze znajomymi na imprezki a teraz nie ma jak bo na noc Tomek z nikim nie zostanie al mam nadzieje zę jeszcze nadarzy się okazja i w końcu i ja pobaluje!
A tak życze Wam udanych imprez!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-sWaaePdeIw&list=PL16215A512D968E12&index=13&playnext=2
 
Ostatnia edycja:
Do góry