reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

u mnie znowu jest to ze kazda ma taki sam harakterek... bardzo zadziorny:dry::-D
takze jak beda dojrzewac to sie pozbijamy... bo moj przy nas nie ma nic do gadki... ze mna nie wygra a co dopiero z takim babincem:-p:-D:-D:-D
 
reklama
andariel :-) ja robilam bactrimowe dochdzenie jakos rok temu (tutaj tez) bo się bałam dawać Moni bez przerwy lek ktory mi tez sie antybiotykiem wydawal... no i okazało się ze to nie do konca antybiotyk ale z zakazeniem drog moczowych sie rozprawil :-)
 
ANET PRZYJMIJ MOJE KONDOLENCJE :-( Tata opiekuje się teraz Wami tam z góry!

NATT trzymam kciuki nieustannie :-)

A teraz Witajcie
U nas słonko i chyba już z 5 stopni:-)
Jasiek zakatarzony ciągle i jakoś nie może usnąć na dłużej - i też potem po południu dosypia:dry: I zasypia na noc o 22 dopiero:sorry2: Ale za to dziś np do 8 pospał w swoim łóżeczku a wczoraj za mną do 9.30:-):-)

Maggie ja dostałam @ wczoraj:-D Jakby co to możemy razem ciąże planować:-D:-D
Chociaż ja już podziękowałabym, może za 10 lat:sorry2:

Andariel batctrim to sulfamid, nie antybiotyk. Właśnie Jaś skończył to brać. Ale lakcid osłonowo też dostawał bo dość często mu się po tym bactrimie kupkało


A co do spania to mi Jula tak zasypiała, przy karmieniu, w klockach itp:-D A wczoraj poległa przy inhalacjach:-D:-D
A teraz mi coś grzebię przy płytach łyżką, ja się jej pytam "co robisz", ona takim oczywistym tonem "smażę":-D No to ja "co smażysz?" a ona patrzy jak na wariata i "jak to co? zupkę!":-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
andariel :-) ja robilam bactrimowe dochdzenie jakos rok temu (tutaj tez) bo się bałam dawać Moni bez przerwy lek ktory mi tez sie antybiotykiem wydawal... no i okazało się ze to nie do konca antybiotyk ale z zakazeniem drog moczowych sie rozprawil :-)

No i nie tylko u nas bactrim rewelacyjnie sprawdzał sie na takie własnie stany przedoskrzelowe. Takze zdrówka dla Ninki i wszystkich chorowitków.

U nas odpukać narazie spokój. Choc pierwszy anty u Miłosza zaliczony ale chyba juz musiał dostac bo bardzo przewlekle chorował co wyszedl z jednego przeziebienia wpadał w drugie a to 3 to juz było apogeum tak jak u Ninki z wymiotami od kaszlu. Pomógł szybciutko ten antybiotyk na 3 dni nie pamietam nazwy.

Uprzatnełam juz troche chate trzeba brac sie za obiad tak ze zmykam.
Miłego dnia troche przymroziło ale o ile zdrowsze jest takie powietrze.
 
Kasia :-) summamed? Jasiek kiedys to mial...

Magda :-) smazna zupa brzmi ciekawie :-) powiedz córce ze ciotka chce przepis ;-)

usypiajac Monie wpadł mi do głowy pmysl na nietypowa zupe... jakos trza wykorzystac resztki... mam wywar na zupe i reszte kapusty kiszonej - zrobie kapusniak :-) a ze mi jeszcze troche szarych klusek z wczoraj zstało to te wciepne do gara ;-) rozgotuja sie to zupkę bedzie gęstsza ;-)

coś mnie ostatnio na kwasne smaki bierze... ogórkowa, kapuśniak, kapusta kiszona do klusek... hmmmm.... moze w ciazy urojonej stem? :-D :-D :-D no ale co sie dziwic jak czytam ciagle o fasolkach (lub groszkach jak u andariel), o testach, planach dzidziusiowych... :-) ;-) też bym tak 3 dziecko chciała jak czytam ale nie moge :-( i nie bede sprawdzac czy aby lekarze sie nie myla bo mam przeciez Jasia i Monie a im jestem potrzebna...

dobra - lece robic zupe "na winie" ;-)
 
Rubi co się nawinie to do zupy?? :-D :-D :-D
Ja dzisiaj miałam robić naleśniki z mięsem i kapustą w sosie grzybowym ale za dużo roboty z tym...Zrobię ryż z jabłkami :-) A kartoflankę mam od wczoraj - więc mogę się trochę polenić ;-)
 
no właśnie Nince tez lek.kazał podawać osłonowo coś (mam acidolac baby); to mnie trochę uspokoiłyście dziewczęta:)
ja zobaczyłam Twoj wpis, Kasia, to zanim go odczytałam pomyślałam sobie, że napiszesz coś o 3 synkach i mężu:))) i głupio mi się zrobiło, bo już jak pisałam posta to sie zastanawiałm czy tego źle nie odbierzesz:) ale na szczęście NIE:) Kasia ja myślę (na 99% jestem przekonana), że te piątkowe wymioty spowodowane były tym, że lecieliśmy taką brukowaną wyboistą drogą przez Odolany (bo ja o mało sie nie spóźniłam na to usg...); tam zawsze tak trzęsie, że jak kobita jest w 3 trymestrze to grozi to porodem:) i po prostu złapał Ninkę kaszel, w żołądku była dopiero co zjedzona zupka, do tego te wyboje i chluuuup...
Julka jaka kucharka, no patrz:)
 
Magda :-) dkoładnie co sie nawinie to w garze laduje :-)

ja przy Moni teraz mam przechlapane bo pokazalam jej jak się chłopaki do auta ładują i ona teraz cały dzien mnie ciagnie za reke zebym jej pokazala czy sa na parkingu czy nie... jak sie zaczyna robic ciemno to jeszcze do drzwi mnie porwadzi bo jej kochany tatulek juz powinien przyjsc... i tyłka na stołku nie posadze na długo.... no i BB cierpi bo zdaze przeczytac ale zeby juz cos napisac to niestety se ne da :-(

no i musze chyba postawic sprawe na ostrzu noza i ZAŻADAC (!!!) zmiany kuchenki!!! Kuchenka (nowa - znaczy uzywana ale taka super) stoi w małym pokoju OD CZERWCA!!!!! a ja nie mam w czym piec bo mi piekarnik w starej kuchence pali od spodu a z góry mam surowizne :-( nawet głupich ciasteczek, na ktore mi Efe z Piwonią smaka narobiły nie mam jak upiec :-( i mata z Tuperware sie marnuje :-) i pojadłabym jakichs ciastek hand made a tu kicha :-( wiec od dzis zaczynam gwałcic meza o zname kuchenki i wysłanie paczki do Basi :-) aaa... i jeszcze zeby wyniosl smieci (4 wory na balkonie stoja!!!!!!!!) i zeby kupil zarowki bo w duzym pokoju to ja wieczorem przy jednej 40 nic nie widze :-( i zeby cos na skleroze zaczal brac bo mnie juz ch o l e r a bierze wrrrrrrrrrrrrr
 
Czasem wam zazdroszcze tych planów maluszkowych bo w sumie to fajowo jest byc w ciąży:)Te kopniaczki, zazdrosne spojrzenia innych nieciezarnych hehehe
No ale teraz czas na was mój czas juz minął i czuje sie taka stara...

oj Kasia widzę ze nasz taki sam nasrtój do bycia w ciąży jak ja:-(


witajcie,

niedawno wróciłam z przedszkola Angelinka miała pasowanie na przedszkolaka i wyszło jej to zdecydowanie lepiej niz w zeszłym roku!!! wzruszona jestem do teraz;-) Alicja tez chciała spiewac i tanczyc ale pani dyrektor nie pozwalała jej zblizać się do dzieci wrrrrrrrrrrrrrrr

tesciowie byli i moja mama:-) najliczniejsza z nas widowania była... a wiecie ze rodzice dwójki dzieci wcale nie było!!!!!!! ja rozumien ze praca ze pieniądze trzeba zarabiać ale zeby w taki dzien z dzieckiem nie być!!???

Anet Kochana trzymaj się i bądź blisko teraz swojej mamy, potrzebuje teraz Was najbardziej!

Jutro Bal Andrzejkowy, nie schudłam tyle ile chciałam właciwie stoje w miejscu, choć cwicze 2razy wiecej niz wczesniej.... więc Kasia daj znać co z tymi plastrami:-)


oglądałam w środe TOP MODEL jedna laska mówi ze ma 60cm w talii!!!!!!!! szlag by to trafił ja to mam 57!!!!!!! ale W UDZIE HIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI pasztet ze mnie jak cholera

miłego dnia Sierpniówki
 
reklama
Heh Sempe tez to oglądałam z moim udem jest jeszcze gorzej:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Zaraz sie porycze:zawstydzona/y:Własnie dzwonił mąz z cudowna wiadomościa ze wraca dopiero 24ego grudnia wiec zostałam sama na lodzie z zakupami światecznymi:-:)-(Cudnie prawda?

Edit. Sempe kolezanka schudła dzieki nim jakies 10kg bez trudu ponoc wiec zyje nadzieja

jeszcze jeden edit. Tak Rubi Summamed

jezu Milosz broi za trzech potlukł juz dzis szklanke teraz wylał sok podmienili mi dziecko
Andariel czytam i czytam i nie wiem o co ci chodzi z tym zlym odebraniem czegoś
 
Ostatnia edycja:
Do góry