reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

witam na szybko!

Kasia intuicja jak nie wiem co!! dzis koleżanka na kawe wpadnie po południu i wszystko będę wiedzieć!

Pozdrawiam

PS Iwonka masz to samo schorzenie co ja!! ja tez mam kiepski żołądek na leki ale odkąd dostałam osłonowy BIOPRAZOL to czuje się o niebo lepiej!

Pafał dzis dostał 2 razy przez łeb od męża:-( za kłamstwo
 
reklama
Bry :-)

wyrodna matka posłałam Monie do żłoba... po gorączce ani sladu... uśmiechnięta panna od ucha do ucha...
nurofen jej dałam wczoraj o 18:40 wiec jakby to cos powaznego bylo to po 5-6 godzinach goraczka by wrocila a ja ją macałam co chwilę w nocy i czółko bylo OK...Rano na termometrze bylo 36,4 wiec...
poprosiłam panią Marzenkę zeby Monie lekarzowi pokazała... zobaczymy...

dobra...spadam do roboty - jak taki chorobowy sezon to postanowilam pracowac jakby kazdy dzien byl tym ostatnim przed dluzsza nieobecnoscia... zeby jak najmniej inni musieli za mnie robic ;-)

3majcie sie cieplutko ;-)
 
Już 3 raz się staram napisać i kurczę coś zawsze.
Jeszcze śniadania nie jadłam i jak tak dalej będę robić to sobie żołądek załatwie.

Małą kładę więc zaraz wrócę poklikać.
 
witam na szybko!

Kasia intuicja jak nie wiem co!! dzis koleżanka na kawe wpadnie po południu i wszystko będę wiedzieć!

Pozdrawiam

PS Iwonka masz to samo schorzenie co ja!! ja tez mam kiepski żołądek na leki ale odkąd dostałam osłonowy BIOPRAZOL to czuje się o niebo lepiej!

Pafał dzis dostał 2 razy przez łeb od męża:-( za kłamstwo

tez brałam ten lek i bardzo mi pomagał tyle,ze ja karmie i teraz nie moge go brać:(
 
Piwonia, zapomniałam ze karmisz:no:

Mika z Rafałkiem rozmawiamy ze 2 razy w tygodniu i dobrze wie ze nie tolerujemy kłamstwa i oszustwa a on w tym biegły jest jak zawodowiec!! Nigdy nie dostal lania czy kary jak od razu mówil o zlej ocenie albo coś przeskrobał więc nie wiem skąd mu się to bierze!!!
zaglądam dziś do dzienniczka a tam zamazana uwaga ze przeszkadzał na lekcji:szok::szok: i nie byłam zła ze dostał tą uwagę bo przecież dzieciaki to mają teraz wkomponowane owsiki na stałe i się kręcą na lekcji i przeszkadzają, wscieklismy się ze zamazał i jak się zapytałam co zamazał to powiedział ze stary komunikat!!!!!!!!! ale ja ślepa nie jestem i widze jeszcze!!!! miał szanse i niestety musiał dostać, wróci ze szkoły i ma zakaz na kompa i TV
no dziękuję za wygadanie!!

Mika nie wiem czy doczytałaś ale od wczoraj mam auto i jak poznam co i gdzie to wpadne na kawe kiedys dopołudnia:-)
 
no to Rafał sobie namotał, biedaczysko :) oby wyciągnął naukę z tej lekcji!

moja Ninka też dziś marudna, w ogóle ostatnio jej się płaczka włącza, nie wiem dlaczego; szybko się denerwuje, jak jej coś nie wychodzi to się złości, rzuca zabawką, beczy; w jakiś nowy etap chyba wkraczamy;

idę coś zjeść, bo rano tylko płatki z mlekiem i dla mnie to za mało, już mi burczy:)
 
witam z rana dzieki za pomysły,pierwy który nam przyszedł to[ też była Pipi,potem Piraci z Karaibów ale nic z tego bo to ma byc basn,ale sprawdzałam po znajomych i nikt nie miał od dwoch lat co to za baśń

wstałam nadal połamana,a do tego szyje se jeszcze zwichnęła,musiałam źle spać,ale zaraz sie nasmaruje i mam nadzieje ze szybko przejdzie
pogoda do chrzanu,zamawiam pogode na jutro i czwartek bo moje dzieci na wycieczke jadą

Przepraszam, ze tak lekko sie wtracam, troszke Was podczytuje, jestem potrojna mama, ostatnia pociecha miala byc sierpniowa, jest z koncowki lipca 2009.
Jesli moge pomoc w sprawie basni, to mysle, ze to nikt innny , tylko pan Andersen plata tu psikusa. Ta dziewczynka to moze byc Mala Rozbojniczka, ktora pomaga Gerdzie odnalezc Kaja... "Krolowa Sniegu"...:)
 
reklama
Do góry