reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam kochane
Znow za wami nie nadazam z czytaniem...ehhhh...ale z was gaduly,no!!!!!!!!!!
Ja nie wiem jak wy to robicie ze zagladacie codziennie,a nawet kilka razy dziennie na BB:sorry:,ja jak wlacze kompa,to ledwo poczte odczytam i cos u was poczytam i juz Karola laduje sie na kolana do mnie,a jak spi to w domu cos podpycham,bo balagan mi sie straszny wkradl...hi,hi....
A dzis znow przerobki krawieckie na topie byly:-p
Wiec sorki ze sie do niczego nie odniose:baffled:...lece sie wykapac i do lozka,bo padnieta jestem...
Jutro do ortopedy jedziemy z Karolcia,no i Gosi zakupy do szkoly porobic....wnow kasa pojdze...ehhh....a za tydzien urodzinki Karolinki (o nawet mi rym wyszedl :laugh2:)
Dobrej nocki zycze....:tak:;-)
 
reklama
Za tydzień to i Maniutka ma roczek:D

A my ciągle u mojej mamy.
Mąż wraca w sobotę,
mam kupę sprzątania i nawet nie chcę o tym myśleć. W dodatku mam dentystyczny - sadystyczny tydzień...łechhh...lepszego wymarzyć nie mogłam:p

Dobranoc:)
 
witam :-)
nie mam czasu do was zaglądać tak często, Maja pochłania coraz więcej uwagi :tak: coraz częściej się sama "puszcza" i robi samodzielne kroczki, z drzemkami różnie bywa i przez to nie mam kiedy do was zaglądać :-( ale jakoś daję radę :-)
lecę poczytać ;-)
a wczorajszym solenizantkom-Julce i Oliwce oraz dzisiejszemu solenizantowi Antkowi składam najserdeczniejsze życzenia oraz dużo uśmiechu na twarzy :-):-):-)
 
Kochane moje a ja mam dobre wiadomości dotyczące konta Franka na allegro. Zakupiłam dziś na allegro szablon do konta Frania zeby ładniej wygladały aukcje. Miesiac utrzymania takiego szablonu kosztuje 7zł. Zapłaciłam za 3 miesiace i napisałam do tego pana na gg kiedy moge go oczekiwać. Wyobrazcie sobie ze jak sie dowiedział ze to na aukcje charytatywna to podarował Frankowi go na zawsze na swoim prywatnym serwerze! Mało tego zrobił dla Frania strone o mnie
http://arecki.home.pl/szablony/user/7_free_dzielny_franek/szablon.html
Mało tego!!Własnie razem z nim produkujemy strone www dla Frania i to wszystko za free. Jakby mało tego chce pomóc ulokowac małego na NK i facebooku i pomóc w akcji smsowej!Normalnie anioł nie facet. Szkoda ze mam meża bo bym go o reke poprosiła heheheh
SZABLON aukcji SZABLONY ABONAMENT kwartalny (1192886132) - Aukcje internetowe Allegro
to ten pan jakby cos bardzo polecam!!Za same serce!!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki babeczki.
Właśnie skończyłam b krótka rozmowę z naszą dr, spytałam czy wie coś od chirurgów, powiedziała, że była na chirurgii ale nie zdążyła porozmawiać z nimi bo dostała wiadomość, że do szpitala jedzie właśnie jej 12letnia siostrzenica z masywnym krwawieniem z dróg oddechowych.. Znam historię tej dziewczynki.. Przegadałyśmy o niej kilka godzin w nocy w szpitalu.. Wszyscy wiedzą, że jej życie już kwestia miesięcy, tygodni.. Kurcze, wiecie co, będąc z Franulą w tych wszystkich szpitalach i poradniach napatrzałam się na tyle nieszczęścia, że..dziękuję Bogu, że my mieliśmy tyle szczęścia.
 
Kochane moje a ja mam dobre wiadomości dotyczące konta Franka na allegro. Zakupiłam dziś na allegro szablon do konta Frania zeby ładniej wygladały aukcje. Miesiac utrzymania takiego szablonu kosztuje 7zł. Zapłaciłam za 3 miesiace i napisałam do tego pana na gg kiedy moge go oczekiwać. Wyobrazcie sobie ze jak sie dowiedział ze to na aukcje charytatywna to podarował Frankowi go na zawsze na swoim prywatnym serwerze! Mało tego zrobił dla Frania strone o mnie
Moja strona - Aukcje internetowe Allegro
Mało tego!!Własnie razem z nim produkujemy strone www dla Frania i to wszystko za free. Jakby mało tego chce pomóc ulokowac małego na NK i facebooku i pomóc w akcji smsowej!Normalnie anioł nie facet. Szkoda ze mam meża bo bym go o reke poprosiła heheheh
SZABLON aukcji SZABLONY ABONAMENT kwartalny (1192886132) - Aukcje internetowe Allegro
to ten pan jakby cos bardzo polecam!!Za same serce!!

Razem chyba pisałyśmy Kasiula:)
Nooo, pan jest boski. Wchodze w harem. Z zamknietymi oczami.
Poza kwestią haremowa wszystko, o czym napisała powyżej Kasia jest dla mnie czarną magią..;-)
Oprócz tego ze strona miał być o Kaśce a jest o...Franku..;-)
 
Razem chyba pisałyśmy Kasiula:)
Nooo, pan jest boski. Wchodze w harem. Z zamknietymi oczami.
Poza kwestią haremowa wszystko, o czym napisała powyżej Kasia jest dla mnie czarną magią..;-)
Oprócz tego ze strona miał być o Kaśce a jest o...Franku..;-)
Razem razem Aga
Ciesze sie ogromnie ze jednak sa tacy ludzi którzy tak po prostu wyciagaja reke do pomocy
A operacja wpierw naprawde musisz pogadac z lekarzem potem bedziesz sie martwic ok? narazie sie wstrzymaj
 
reklama
Do góry