reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam i ja,nie śpimy dzisiaj od 6.30 juz dawno tak wczas na nogach nie b yłyśmy
ale dzisiaj tez musze wyskoczyć na miasto załatwic ostatnią sprawe,potem bede miała luz do 16 i znowu jedziemy na pożegnanie i ściągnę pewno dopiero wieczorkiem,ale wcale mi sie niechce,ale musze dostarczyć prezent
 
reklama
Hej

Dziś ale mi sie dobrze spało, gdyby nie mała zaspałabym do szkoły córke obudzić :-D

ale lecicie z postami lece poczytać :tak:

no moja jedna o 7 rano juz szła,bo do kina jechali
a młodsza zostawiłam w domku do pomocy dzisiaj
bo ja jeszcze na jutro musze urządzic małe urodziny córy pierwsze dla koleżanek bo nigdy nie miała,a ponieważ niby ostatni rok razem to bardzo chciała,a przykro mi było jej odmówić,bedą skromne ale tort babcia jej upiecze wiec juz cos odpada
 
no moja jedna o 7 rano juz szła,bo do kina jechali
a młodsza zostawiłam w domku do pomocy dzisiaj
bo ja jeszcze na jutro musze urządzic małe urodziny córy pierwsze dla koleżanek bo nigdy nie miała,a ponieważ niby ostatni rok razem to bardzo chciała,a przykro mi było jej odmówić,bedą skromne ale tort babcia jej upiecze wiec juz cos odpada
o 7 do kina?? to wcześnie :szok:
my jeszcze jutro na 8 na msze, potem koniec roku na 9 i LABA :))))
Ja Małgosi robię we wrześniu też dla kolezanek bo okrągłe 10 kończy
 
a gdzie Wy dziewczyny Tych Chirurgów macie? my to świra mieliśmy na punkcie tego serialu - ostatni sezon już obejrzany:)

FOXlife

Nie ma problemu Rubi!

Moja jest na etapie zarzucania sobie wszystkiego na głowę i robienia "a kuku" - ubrania muszą być pochowane w szafie a nie jak mój lubi na fotelu:/

Ocho już się pannie znudziło siedzenie w łóżeczku:(


Moja też uwielbia tą zabawę. Ciuch, kocyk, pieluszka wszystko co pod ręką się nadaje :-).


DZIEŃ DOBEREK
Moja śpi więc mogę poczytać :-). Czasem miło się czyta, ze nie tylko moja broi na maxa. Teraz ma radoche, bo nauczyła się sama schodzić łóżka i jest przeszczęliwa więc matka teraz biega i goni czy aby na pewno nie zleci, a ta się chichra :-) i wchodzi i schodzi z każdej strony.
Ja po śniadaniu serialik oglądam :-). Mała śpi to odpczywam. Potem jeszcze pranie i prasowanie eehhhhh. Ciekawe jak będzie dziś na spacerku? Posiedzi troszkę czy pójdzie sobie.

Basiu współczuje strasznie Bartkowi. Moim skromnym zdaniem to nie złamanie ani pęknięcie. Miałam to i nogi za cholerę nie szło postawić, bo bolało, a jak Bartek stawia i nic to pewnie na strachu się skończy.





 
o 7 do kina?? to wcześnie :szok:
my jeszcze jutro na 8 na msze, potem koniec roku na 9 i LABA :))))
Ja Małgosi robię we wrześniu też dla kolezanek bo okrągłe 10 kończy

o 7 mieli zbiórkę,a seans pierwszy w sumie o 9 jest,ale jeszcze musieli dojechać
fajnie macie,ze macie tak wczesnie zakończenie my dopiero na 11 mamy,a za rok starsza na 9,a młodsza na 11 przekichane
moja we wtorek kończy 10 lat,dlatego na szybko robimy urodzinki tym bardziej,że jedna koleżanka juz w sobote wyjeżdża na całe 5 tygodni,aż normalnie im zazdroszcze
 
Hej.
Jessssu co wy za dzieci macie ze wam o tej porze spia. Miłosz to najszybciej koło 12ej pojdzie szybciej nie ma szans.
Oficjalnie oswiadczam że mam wyleczone dziecko!!!Je juz wszystko i za trzech. Pamietajcie na takie problemy Groprinosin, oby nigdy wam potrzebny nie był!
Do kina to i ja bym sobie poszła. Iwonka wykurowałas sie juz??
Mika u nasz dzis jest msza wiec jutro tylko po świadectwa.

Miranda jak w ogóle idzie sklepik?
 
reklama
Do góry