reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ach Mika zawsze jest szansa ,że sie w gusta nie wtrafi np. mój wyjek tez jest nauczycielem i u niego nigdy w gus nie trafiają zawsze sie go pytają co chce mniej więcej to tylko raz jak powiedział ,że robota kuchennego to superowego kupili a tak to lipa .Dostał mnustwo zegarków i na ścianę i na rękę (cała rodzina jest obdarowana bo żeden mu nie pasi do wystroju wnętrz w chacie a na rękę to ma jeden stary i żadnegi innnego nie chce )Dostał złoty łańcuszek to sam stwierdził ,że sobie kupił wczesniej i to owiele grubszy oddał mojemu dominikowi na komunie .Kwiaty notorycznie ladują u jego rodziców na cmentarzu więc nawet najbardziej wyszukany prezent może sprawic ,że coś bedzie nie tak .Mam to gdzieś ode mnie dostanie bombonierkę bo pamiętam ,ze u wujasa to zawsze na stole stało przynajmniej schodziło jak nie on to goście hihihiihihi
Moja Ala nawet puścic sie nie chce choć okuszkiem palca ale musi dotykac stołu czy łózka.

Aaaaa przypomniało mi sie ,ze jeszcze jak dostał komplet albumów do zdjęć to też był zadowolony bo on jeździ trochę po świecie to ma przynajmniej gdzie to chować a one ładniutkie w skórzanej oprawie takie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
to trza paniom podac adres www.chce.to.pl niech tam sie zaloguja, podadza potem swoją chce.liste i po sprawie ;-)

ja zrobiłam dla dzieciaków i jak ktos mnie pyta co im kupic to odsyłam na chce.liste... mam tam i drogie chciejstwa i tansze ;-) na kazda kieszen ;-)

Mika ;-) gratki dla chodziarki ;-) ale ja wiem czy to dla Ciebie takie dobre??? ;-)
 
to trza paniom podac adres www.chce.to.pl niech tam sie zaloguja, podadza potem swoją chce.liste i po sprawie ;-)

ja zrobiłam dla dzieciaków i jak ktos mnie pyta co im kupic to odsyłam na chce.liste... mam tam i drogie chciejstwa i tansze ;-) na kazda kieszen ;-)

Mika ;-) gratki dla chodziarki ;-) ale ja wiem czy to dla Ciebie takie dobre??? ;-)
Fakt taka lista dobra rzecz :)

Rubi i tak mam tajfun w domu i tak nieważne czy na nogach czy na kolańcach, tajfun przechodzi przez chate kilka razy dziennie, a ja tylko odliczam 1, 2,3, 4.... by sie nie wkurzyć :))))
 
Fakt taka lista dobra rzecz :)

Rubi i tak mam tajfun w domu i tak nieważne czy na nogach czy na kolańcach, tajfun przechodzi przez chate kilka razy dziennie, a ja tylko odliczam 1, 2,3, 4.... by sie nie wkurzyć :))))

ojjj jak ja to znam....właśnie przed chwilka rzuciłam miesem....ale czaełam wląsnie do 10 liczyć...pozbierałam pranie nazad do miski i postanowiłam takie z podłogo pozbierane...powiesić....wczoraj dokładnie to samo pranie też wywaliła mi na podłoge wiec je jeszcze raz wyprałam ale dzis...

a w ogole to przy Moni cała moja praca w G**O się obraca :-(
 
a Mozna wiedzieć co kupiłaś? bo to chodzi o prezenty dla pań tak?? nasza skarbnik zakupiła ale ja nie jestem zadowolona...:-(

u nas tez dla pani biżuteria bo nasza pani bardzo ją lubi,wiec wiemy ze prezent trafiony w 100%,ale w innej klasie zapytali poprostu co pani chce i im powiedziała,że chce komplet garnków,inna że pościel
mieismy kupować zegarek,ale nasza pani nie nosi wcale i nie lubi.ten preznet dostanie oficjanie dzisiaj na pożegnaniu

Kasia bo to koniec pewnego etapu, teraz 4 klasa inni nauczyciele....

dokładnie u nas tez,a oprócz w/w prezentu od kazdego dziecka dostanie po róży
my zegnamy sie jeszcze z siostrą i dla nej wyhaftowany mamy obrazek oprawiony w ramke i zapakowany plus koszyk z kwiatami,a oprócz tego pani z angielskiego też kwiaty i bombonierka
tak sie prezentuja zapakowane
 
reklama
dzień dobry w ten deszczowy, pochmurny dzień (bleee)
my nie śpimy od 6, coś wcześnie jak na taką pogodę, no ale nie było wyjścia, bo Ninka zarządziła pobudkę i już :)
przeczytałam opis jakubki i się zryczałam jak bóbr;

z uwagi na pogodę pewnie przesiedzimy dzień w domu, a szkoda, bo chciałam w końcu z wynikami małej do lekarza dojść:/ a może jest jakaś strona, gdzie można poczytać interpretacje wyników takich maluchów? bo dla dorosłych jest coś takiego;

moje dziecko patrzy dziś na mnie tak trochę podejrzliwie, bo spięłam włosy w kitkę (już mi tak urosły, że mogę), w związku z czym bada mnie spojrzeniem czy aby na pewno jestem jej mamą :) śmiesznie:)

mój M. wrócił wczoraj ze szkolenia, przywiózł pierniki i inne toruńskie pyszności a ja się powstrzymuję, żeby ich nie pochłonąć na raz...

na obiad chyba zupa z soczewicy, dla wszystkich ta sama (chili już sobie na własnych talerzach dosypiemy) - ciekawam jak małej zasmakuje, choć po ostatnich kulinarnych porazkach wolę sobie nadziei nie robić;

Kasia mały nadrabia zaległości w jedzeniu, zbiera siły na brojenie :)))

Andariel moja Młoda jak się dorwała do zupy z soczewicy to jej odciągnąć nie mogłam. Bo generalnie to jest jedna z najpyszniejszych zup na świecie :)
 
Do góry