reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Piwonia jeszcze raz wszystkiego najlepszego :-)
u nas dzień jakoś zleciał, pogoda się troszkę popsuła-chłodniej jest i troszkę śnieżek poprószył :crazy: mam nadzieję, że na wielkanoc będzie wiosennie :tak::-) a to już za miesiąc...
miłej i spokojnej nocki życzę :-D
 
reklama
i ja wpadam powiedzieć dobranoc
moje dziecko już o 19:00 zasnęło:szok: wcześniejsza kąpiel, i brak drugiej popołudniwej drzemki swoje zrobiło. Ciekawe, do której pośpi:confused::-) A, i nawet udało nam się na dwugodzinny spacerkos przy tej pomerdanej pogodzie wyskoczyć, bo nam się zapasy obiadkowe pokończyły :laugh2:
mykam do mojego jakis film obejrzec
dobrej nocy ;-)
 
A moja dziś znów wymiotowała jak dziki słoń...
Wszystko było w wymiocinach...:(
Już nie wiem:( W tym miesiącu to 4-ty raz..
Poszła spać na samej wodzie...
Padam, bo wszystko ręcznie prałam.

Reksio u nas tylko sól fizjologiczna do nosa i tyle...Wietrz pokój i duużo spaceru z małą trzeba.
Dobranoc laski...
 
Ja rowniez mowie dobranoc:-)
Dzis przyszly nam "tablice rejestracyjne" do wozka :-D Od jutra smigamy zarejestrowanym wozem :-D :-D
 

Załączniki

  • P3030049..jpg
    P3030049..jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 16
Ja rowniez mowie dobranoc:-)
Dzis przyszly nam "tablice rejestracyjne" do wozka :-D Od jutra smigamy zarejestrowanym wozem :-D :-D
Zaczepiste Oleńka.
Neverend przykro mi ciagle cos tam wam dolega, przyjdzie wiosna moze bedzie lepiej?
Ja tez mówie dobranoc, ide spać z zatorami moje dziecie przeprosiło sie z obiadkami za to pogardziło nieco ()() i masz babo placek. Dobranoc
 
Ja też powiem dobranoc




Dobranoc


Dziewczyny tak sobie myślę może by do naszej stronki z Maluszkami dodać podstronę MAM PÓŁ ROCZKU :-)
No i myślałam, by może usunąć hasło w końcu pokazujemy dzieciaczki na głównym. A przecież nie mamy co ukrywać, a mamy się czym pochwalić :-).
Co wy na to?

Tak se siedzę i myślę, co by coś skombinować.

To tylko propozycja :-)

Jeszcze raz dobranoc


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny tak sobie myślę może by do naszej stronki z Maluszkami dodać podstronę MAM PÓŁ ROCZKU :-)
No i myślałam, by może usunąć hasło w końcu pokazujemy dzieciaczki na głównym. A przecież nie mamy co ukrywać, a mamy się czym pochwalić :-).
Co wy na to?

Tak se siedzę i myślę, co by coś skombinować.

To tylko propozycja :-)

Jeszcze raz dobranoc


Dobry pomysł, własnie zgubiłam hasło a właściwie wcięło mi je podczas renowacji kompa.
Ja tez jeszcze raz dobranoc
 
Dziewczyny tak sobie myślę może by do naszej stronki z Maluszkami dodać podstronę MAM PÓŁ ROCZKU :-)
No i myślałam, by może usunąć hasło w końcu pokazujemy dzieciaczki na głównym. A przecież nie mamy co ukrywać, a mamy się czym pochwalić :-).
Co wy na to?

Ja myślę, ze to bardzo dobry pomysł
 
reklama
Ja też powiem dobranoc




Dobranoc


Dziewczyny tak sobie myślę może by do naszej stronki z Maluszkami dodać podstronę MAM PÓŁ ROCZKU :-)
No i myślałam, by może usunąć hasło w końcu pokazujemy dzieciaczki na głównym. A przecież nie mamy co ukrywać, a mamy się czym pochwalić :-).
Co wy na to?

Tak se siedzę i myślę, co by coś skombinować.

To tylko propozycja :-)

Jeszcze raz dobranoc



A o jaka stronke chodzi?? Bo nie wiem:-(
 
Do góry