reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ANITEK a gdzie pod Warszawą? Ja tam jestem zdania, że tak czy inaczej własny dom jest lepszy od mieszkania w bloku! Trzymam kciuki, żebyście byli zadowoleni z decyzji jakąkolwiek podejmiecie [/COLOR]:-D[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

A teraz gdzie mieszkacie??
I gdzie chcecie ten dom kupić??

Mieszkamy na Zaciszu,a domek znalezlismy w Zabkach,czyli niedaleko nas.
Wiem mju, ze domek jest duzo lepszy niz mieszkanie,ale kurcze ten kredyt.

Iwonko,buziaczki dla Ali, ktora konczy dzis pol roczku ;-)
 
reklama
Witam się na chwilkę :-)
Dzwonili do mnie z pracy czy aby na pewno wychowawczy do 31 sierpnia. No i potwierdziłam, ze tak. Niestety jutro musze tam jechać, bo nie mogą mi wysłać rozliczenia pocztą, bo potrzebny podpis ehhh.

Dziś dokładnie jest rok jak Oliwia kopła mamusię pierwszy raz tak mocno, ze wiedziałam ze to ona. I od razu kopła 3 razy :) pod rząd. A jutro Oli kończy 7 miesięcy. Jak to szybko leci.

No i się pochwalę Oliwia wczoraj sama usiadła, aż w szoku byłam. Podniosła się usiadła i jak zobaczyła, że patrze na nią to łup na brzuch :-). Trwało to chwilke, ale jestem strasznie z jej dumna. Ciekawa jestem kiedy w końcu zacznie siadać częściej. No, ale nie wszytsko od razu. Z przekręceniem się też stopniowo było. Więc z siadaniem na pewno też tak będzie. Tak czy inaczej jestem strasznie dupna z niej.

Mykam sie położyć na chwilkę póki mała śpi :-).

Iwonko jeszcze czas 100 lat życzę w zdrowiu, szczęściu i dostatku.

 


Kwiatów nie dam mimo checi
Lecz słowa,które zostana w pamieci:
Zycze szczescia,dużo radości i długiej szczesliwej przyszłosci.
Niech los Tobie z oczu łez nie wycisnie,
niechaj sie wszystko wiedzie pomyslnie.
Wszystko co piekne i wymarzone
w Dniu Twych Urodzin
Niech bedzie spełnione...
Iwonce zasyła Aneta


Witam,Komp jakos chodzi,oczywiscie wiatraczka nie kupilismy ,bo nie ma takiego malego,no i to sie nazywa sklep dobrze zaopatrzony,nawet nie spytali czy moze chcemy zeby zamowili....:crazy:
Karolina mi nie chce cyca ostatnio:no:...tyle co na noc pocucha,no i w nocy ze 2 razy wstaje na amku,a tak za "chiny ludowe" nie i nie.....:sorry2:...pediatra mowila ze bedzie juz rzucac cyca,ale ona nie chce innego mleka pic,ni to z butelki,ni z kubeczka.....tylko kasze ale na gesto lyzeczka musi byc,no i zupki zjada,a pic nic,cuchnie troszke i pozniej sie bawi,czy to smoczkiem od butelki,czy to dziubkiem od kubka.....juz jej wczoraj dawalam z kubka takiego normalnego(mojego:laugh2:),no i pare lykow wypila...ale co to jest na caly dzien:sorry2:
A zjadla tez wczoraj pierwszego danonka(prawie calego),smakowal bardzo:tak:

 

Załączniki

  • zkrozowetulipany&.jpg
    zkrozowetulipany&.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 7
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak dodać zdjęcie, żeby w poście pokazywało miniaturkę załącznika? Dodałam w galerii maluszków zdjęcie Hani ale jest tylko napis "załącznik" bez miniaturki ;(
 
Och, cześć...
Ja dziś od 8 na nogach prężnie.
Zakupy z małą, odwiedziny w urzędach, przychodniach...
Echh...Padam...
Teraz obiad majstruję, mąż z małą na spacerro polazł.
Więc myk kawka i na BB:p
Już się na mnie drze za to...:p
No, ale widzę,że mamy same święta.
STO LAT!!!!!!!!!!!!!! Iwonka najlepsze życzenia:)
Poza tym wszystkim zdrówka:)
A Oli życzonka jutro otrzyma:*
Aniu - gratuluję rocznicy pierwszego kopa:)
 
dziekuje za życzenia,ja też pamietam że w moje urodziny mała kopła mnie pierwszy raz,wiec duzo dzisiaj świetujemy i pół roczku malej
 
Mieszkamy na Zaciszu,a domek znalezlismy w Zabkach,czyli niedaleko nas.
Wiem mju, ze domek jest duzo lepszy niz mieszkanie,ale kurcze ten kredyt.

Iwonko,buziaczki dla Ali, ktora konczy dzis pol roczku ;-)

ANITEK to oczywiście, że kupować - będziemy sąsiadkami bo ja Rembertów :-D
 
Spaceru mi się zachciało, choinka. Zmarzłam na kosć. Wiatr taki zimny, że szok. A mnie skusiło słoneczko, które czasem wychodzi i przez okno to ładnie wyglądało - ale tylko przez okno. Julisia w wózku pół godziny pospała i bałam sie że już w łóżeczku nie dośpi. Ale zasnęła, całe szczęście, bo inaczej to marudna by była.
 
reklama
dziweuszki moj maz wlasnie dzwonil-zaczelo go kluc w klatce piersiowej,bol trzymal jakies 10 min i zrobilo mu sie slabo:baffled:jasna cholipa mam nadzieje ze nie serducho....:no:wyslalam go do lekarza ale dzisiaj pewno nic nie zdziala i wizyte na piatek mu dadza:dry:martwie sie bardzo:zawstydzona/y:
 
Do góry