reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Oj Azorek mam nadzieję, ze nic poważnego. Niech idzie do lekarza na wszelki wypadek.
Idę położyc małą bo łóżeczko rozwala :p

 
reklama
Azorek, lepiej niech się maz zbada, jakieś ekg zrobi. Oby nic mu nie było. Może przemęczony, albo zdenerwował sie czymś.

Jak Wam mija popołudnie?? Ja prasuję, a mała bawi sie na macie.
 
Hello
ja na chwilkę tylko.
Mała śpi a ja czekam aż ziemniaki dojdą i idę obiados wszamać.

Iwonko wszystkiego czego tylko sobie wymarzysz!







 
Piwonia 10000 w zdowiu, szczęściu miłości i radości, pociechy z rodzinki i spelnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i gratki dla Alusi z okazji pół roczku :-)

Mewa gratki dla Adasia z okazji skończenia 7 miesięcy - coraz bliżej do roczku :-) No i ciesze sie że zaczyna jeść słoiczki bo już sie martwiłam czy sie anemii albo czegoś nie nabawi. Może jak będzie bardziej ruchliwy (zacznie raczkowac albo chodzic) to apetyt mu sie polepszy

Mju super ze z Antkiem juz lepiej, zastanawiałam sie wczoraj co u was

Deli ja tez ostatnio zerkałam do kalendarza z zeszłego roku i wspominałam pierwsze usg i kopniaczki. no i zdałam sobie sprawe ze w dzien po tym jak Julka skonczyła pół roczku była nasza 10 rocznica jak jestesmy razem. Widac Niunia jest teraz całym naszym światem :-)

my juz po dwóch spacrekach a jeszcze trzeci w planach jak mężuś wróci bo wiosna chyba do nas przyszła :-D
lece na obiadek
wczoraj miałam post od bb bo net mi nie działał ale dziś jest już dobrze, hmm dziwne :eek:
 
jeszcze raz bardzo dziękuje za życzenia
i mówie juz dobranoc,bo głowa mi pęka i nie najlepiej sie czuje
mała dala dzisiaj deczko w kość i nawet jęść nie chciała,co u niej bardzo dziwne jest
Kolorowych snow
 
Ja tez na chwile zagladnelam:-D
Poczytam inne watki i sie klade spac,rano idziemy na kontrole do pediatry,mam nadzieje ze dzis byl juz ostatni zastrzyk....
Karola juz spi,musze jeszcze gosi zagonic do lozka, bo sie jeszcze szweda:sorry2:
Wiec mowie dobranoc....
 
reklama
Piwonia wszystkiego najlepszego!!!
Witam wieczornie.
Help mamy katar :( co mogę Zosi na to dac? Pamiętam że pisałyscie cos o kropelkach otrivin dla dzieci. Działa? Co jeszcze mogę jej dac :( nasze pierwsze przeziębienie i jestem przestraszona.. :(
Tylko wieczorami w sumie mam dla Was czas jak juz Zosia spi i jak przygotuje wszystko na jutro np obiad ciuchy poprasuje itp. Nie zdawałam sobie sprawy jaka padnieta bede jak do pracy wrocę.. Praca dom.. Meczy :) wczoraj padlam po 21 :]
A jutro zapowiada się ciężki dzien w pracy.. I tak mnie na głęboką wodę jeszcze nie wrzucają. A dzis nie zdążyłam do domu na karmienie cycusiowe o 15 i wieczorem myslałam że exploduję.. Normalnie prawie po scianach mi mleczko sikało.. :)
Ok lece poczytac inne wątki i spac. Ciężka noc będzie chyba przez te smarki.. Więc dobranoc!
 
Do góry