reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009



Iwonka wszystko co naj, a najbardziej zdrówka duzoooooooooooooooooo:-D

Hej. U nas taka piekna pogoda a ja musze siedziec w domu buuuuuuuu:rofl2::rofl2:Miłosz przez te choróbsko przestawił sobie spanie i teraz wiecej śpi w dzien za to w nocy częściej sie budzi, trza go koniecznie przestawić:sorry2::sorry2:Anitek jak sie dopiero wyrzneły ząbki to pewnie że moga boleć a może ida obok nastepne?
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
IWONKO w dniu urodzin życzę Ci przede wszystkim ZDROWIA dla Ciebie i Twojej gromadki, dużo chwil w których bedziesz miała powód myśleć: "O kurcze ale jestem szczęśliwa!" 100 LAT :)

Witam się :) Antek śpi... więc wykorzystałam okazję i siedzzę na necie - kupiłam mu Pana metkę :)

ANITEK a gdzie pod Warszawą? Ja tam jestem zdania, że tak czy inaczej własny dom jest lepszy od mieszkania w bloku! Trzymam kciuki, żebyście byli zadowoleni z decyzji jakąkolwiek podejmiecie
:-D
 
Iwonko, wszystkiego wszystkiego najlepszego :-):-):-)

i ja się witam;-)
ostatnio mogę jedynie nieco podczytywać i to na raty :baffled:, bo co na chwilke usiądę, to zaraz musze się sprzed kompa ewakuować :dry: poza tym mój małż miał kilka dni wolnego, więc sam sieć oblegał.
na szczęście u nas wszyscy zdrowi (tfu tfu :-p), więc każdego dnia śmigamy na spacerki.
Ta pogoda to ostatnio na maxa pokręcona jest:baffled: niby słoneczko pięknie świeci, ale piździawica ostra , szczególnie jak wiatrzysko dmucha ehh... A jeszcze zapowiadaja, ze to nie koniec zimy wrrrr.... :crazy:

dobra, lece podczytac, co tam na innych wątkach :-)
 
IWONKO Wszystkiego najlepszego!!

Z bukietem roz nie moge przyjsc
by zlozyc Ci zyczenia
lecz prosze los
by laskawym byl
i spelnil Twe marzenia:-)








 
Ostatnia edycja:
Piwonia wszystkiego naj,usmiechu na twarzy,pociechy z dzieciaczkow,wszystkiego czego zapragniesz i pieknej pogody ;

Dziendoberek :-)
Ja mam dzisiaj dobry humor,bo sie wyspalam a po drugie slonko za oknem :-)
Tak wiosna zapachnialo...az chce sie zyc ;-)

Wkladam dzisiaj mala pierwszy raz w spacerowke i pojdziemy na dlugi spacer,trzeba korzystac z pieknej pogody.

Mala w lozeczku sie wyginala,pobojowisko zrobila...w koncu na brzuszku zasnela:-)

Milego dnia :-)
 
NO TO JESZCZE RAZ DZIEUJE BARDZO WAS Z ŻYCZENIAI PEWNO JESZCZE NIE RAZ DZISIAJ PODZIEKUJĘ

my po spacerku,zmarzłam okropnie,ale zakupy zrobiłam,śnieg zaczął sypac wiec sie do domku zwinęłam,ale potem musze drugi raz wyjsć
 
Iwonko i ja dołączam się do życzeń.

Młoda drugi dzień zmierzła, bo katar ją męczy...

Dziewczyny skąd bierzecie takie piękne ramki z motywami bajkowymi. Oglądam te Wasze zdjęcia na nk i z podziwu wyjśc nie moge. Będę wdzięczna za wskazówki...
 
reklama
Iwonko - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, pociechy z dziewczynek i duzo zdrowia dla Was

hej dziewczyny,

noc mialam taka sobie znow zator mi sie zrobil, czulam ze goraczke mialam
no ale juz jest lepiej
wyszlabym na spacer bo pogoda nawet fajna ale czekam na ludzi co maja przyjsc ogladac dom - jest do wynajecia od poczatku marca- nie chce zeby mi obcy chodzili po mieszkaniu jak mnie ma
juz pol godziny sie spozniaja

Anitek- tez bym chciala miec taki dylemat
 
Do góry