reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

I ja się dziś witam:tak:
Przede wszystkim dużo zdrówka dla Miłoszka (zaraził się od Mai przez bb:-D:-D)
Jaś już umyty gada do samochodzika, ma spać ale na śpiącego nie wygląda:sorry2:
Ja się wzięłam za sprzątanie bo najpierw musiałam te moje zarwane noce odespać no i teraz wdycham cudowny zapach czystosci:-D
Pozazdrościłam wczoraj Anet ogórkowej i też zrobiłam, ale mój mąż zjadł tylko dwa talerze:-D no i ja też i tak się pozbyliśmy w 10 min zupy na dwa dni:-D
Rogaliki też zjedzone ale Łukaszek mój robi dziś pizze:tak:
A u nas cudownej wiosny ciąg dalszy i pół dnia spędziliśmy na polku:tak: jak wychodziliśmy po 10 to było 10 stopni ale w południe to nie wiem czy do 15 nie doszło w słoneczku:cool2:
Chciałam sobie dziś kupić torebkę ale i tak kupiłam bodziaki Jaśkowi:sorry2: Wy też tak macie że chcecie coś kupić sobie a w konsekwencji i tak kupujecie dzieciom??
 
reklama
i drugi spacerek był,tylko na nim juz zmarzłam
teraz kończy sie mała kąpac i zaraz papu i lulu idzie
ja tez mojej podaje wapno,ale tylko dlatego,ze jest obsypana i sie zastanawiam czy nie od pomidorów:eek:
 
Magda ja zawsze cos mam kupić sobie a w konsekwencji kupuje dzieciom. Nawet mój najstarszy syn kiedyś patrzy jak skacze po allegro i właże oczywiscie w kategorie dzieci a on na to mama kup coś wreszcie sobie:sorry::sorry:
Iwonka moze byc od pomodorów moich często od nich wysypuje zwłaszcza na wiosne:tak:
 
Magda ja zawsze cos mam kupić sobie a w konsekwencji kupuje dzieciom. Nawet mój najstarszy syn kiedyś patrzy jak skacze po allegro i właże oczywiscie w kategorie dzieci a on na to mama kup coś wreszcie sobie:sorry::sorry:
Iwonka moze byc od pomodorów moich często od nich wysypuje zwłaszcza na wiosne:tak:

tez obstawiam właśnie je,tym bardziej,że kilka razy mała obsypao jak ja jadłam pomidorowa,a teraz w zupkach jest i cała w kropeczki jest
 
Ewelinko a po co wapno??
a u mnie była teściowa ponad 2 godzinki z czego półtora bawiła się z Julą tak że ta mi teraz padła spać bez marudzenia:)
Mała coś kaszle ale osłuchowo czysto więc lekarka tak zapobiegawczo kazała dać przez kilka dni.
Moja mama też mi dziś dziecko "wykończyła" ale spała tylko 45 minut.
:confused2:
Chciałam sobie dziś kupić torebkę ale i tak kupiłam bodziaki Jaśkowi:sorry2: Wy też tak macie że chcecie coś kupić sobie a w konsekwencji i tak kupujecie dzieciom??
Magda ostatnio ZAWSZE. Nie pamiętam co sobie ostatnio kupiłam:sorry:

Ja pilnuje jak zawsze mojej zasypiającej piszczącej córy. W końcu mam chwilę na spokojnie poczytać inne wątki.
 
jojo.. Pisałam posta i mi go wcięło..
Na dzis już raczej mowię dobranoc. Jutro rano muszę isc krew oddac. Skonczyły mi się badania okresowe w pracy. Nie mam co z Zosią zrobic więc pojedzie ze mną.
Magda daj trochę tej wiosny. U mnie dzis chłodno i ponuro a że czułam się do d... to w domu siedziałysmy..
Więc Dziewczyny życzę Wam i sobie spokojnej nocy!
 
Witam dopiero teraz...dzis dzien w rozjazdach mialam:-p
Na 11 bylam umówiona u pediatry(u innego niz poprzednio) z Karolina,no bo kurcze ten kaszel jej mi sie nie podoba ,kaszle juz 2 tydzien i ta temperatura ciagle powyzej 37,3.....no i oczywiscie mamy zastrzyki...oskrzela zawalone,a tamten co bylam wczesniej mowil ze osluchowo czysto:cool:,no i dobrze ze poszlam:tak:,bo juz niedlugo to moze i zapalenie pluc by bylo....cholercia krew zalewa jak ci lekarze lecza teraz.....wrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Potem na 13.30 bylismy z Karola u ortopedy,na szczescie tu wszystko w porzadku,teraz nastepna kontrol jak juz bedzie stala na nozkach.....:happy:
Potem byly zakupy ,no i odwiedzilam kolezanki w pacy(zaszlam po PITa),ale mala nie chcial a u cioc na rekach sie nosic,bo zaraz plakala.....mamusiowa jest i tyle...he,he....:laugh2:
Z mezem sluzbowo gadamy:sorry2:
A ,no i na dokladke tato (tak w sumie to moj ojczym,ale juz dlugo ,wiec traktuje go jak ojca,moj zmarl jak mialam 4 latka:-()w szpitalu,noc byla straszna,stan wrecz krytyczny...musieli mu podawac tlen bo sie strasznie dusil,ale teraz juz troszke lepiej...on juz od jakiegos czasu ma klopoty z sercem i plucami.....:-(
A ja jestem taka padnieta,ze nawet nie mam sily poczytac co u was.....:no:...moze jutro:sorry2:,ale z rana znow na zastrzyk.....eh......a w kuchni caly zlew garow do mycia wola,a ja dzis nie mam sily:no:
Zycze dobrej nocki!!!:happy:
 
jojo.. Pisałam posta i mi go wcięło..
Na dzis już raczej mowię dobranoc. Jutro rano muszę isc krew oddac. Skonczyły mi się badania okresowe w pracy. Nie mam co z Zosią zrobic więc pojedzie ze mną.
Magda daj trochę tej wiosny. U mnie dzis chłodno i ponuro a że czułam się do d... to w domu siedziałysmy..
Więc Dziewczyny życzę Wam i sobie spokojnej nocy!
Reksio jak dostaniesz to się podziel. My dziś też się kisiłyśmy. Wyskoczyłam tylko do apteki.

nie no Jula 2 godziny po zabawie spała teraz zjadła o 20 deserek i gada i krzyczy w kojcu na zabawki.
No te babcie coś zawodzą czy co?

Ja też już się pożegnam.
Anet u mnie kłótnia poskutkowała. Jutro mój zabiera nas na zakupy do Elbląga:-D Basia połączę się telepatycznie z wami i będę was wyglądać;-)
 
reklama
Do góry