reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Efe dałam troche spadła ale nie moge ciagle go faszerowac bo za chwile znów wzrasta, boje sie nocy, do kapieli sie wsadzić boje bo on strasznie drazliwy jest, płaczliwy wrazliwy nawet na dotyk:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Kasia jak podsza mu Nurofen to po dwóch godzinach mozesz spokojnie podać dodatkowo jeszcze czoper tylko koniecznie inny np.Pyralgina lub Efferalgan nam tak lekarka kazała jak mała miała ta 3dniówke

ja tez musze na zakupy,kaszki mi sie skończyły i jedzonko tez,a w sobote na imprezke sie wybieramy i jakis prezent trzeba zakupic,choc najchetniej wcale bym nieszła,bo mnie ta dziewczyna delikatnie mówiąc wpienia:wściekła/y:ale nie mamy wyjscia,bo powiedzą,ze specjalnie nie przyszlismy:wściekła/y:

i tez sie pożegnam juz,bo wyjątkowo śpiaca dzisiaj jestem,wogóle stwierdzam,ze zamaist odpocząc bo maz w domku to ja bardziej zmęczona jestem
 
U mnie dziś też dzień lekarzowy tylko z jedną panią lataliśmy.Rano szczepienie potem laryngolog a wieczorem wezwałam innego piediatre bo mnie już ten czarny ozór wnerwia.
Kaśka oby Miłoszkowi przeszło szybko
 
Hej,ja juz zamulona,spac zaraz smigam
Dzisiaj mala caly dzien tylko lyzeczka jadla:eek: nawet herbate jej lyzeczka podalam...bo doszlam do wniosku,ze skoro caly dzien tylko geste to powinna cos wypic (bo herbaty albo wody czy soczku to ona wcale nie pije...z butelki,bo nie chce...a niekapek to dla niej zabawka)
Zobacze co mi na to jutro lekarka powie...
Bo teraz mam lyzeczka tylko smigac?? ona ma dopiero pol roku...hmmm:confused2:
Moze to na zeby...nie chce ssac bo ja dziaselka bola?nie mam pojecia.

Pisalam wczesniej,ze mnie fryzjer goni i ze sie wybieram,ale sie nie wybralam,bo z tego zmeczenia to zapomnialam,ze tak prosto z buta to mnie przeciez nigdzie nie wezma...trza termin zrobic:-D wiec mam termin -na sobote,tylko nie wiem co z mala zrobie bo maz w sobote pracuje:confused2: wezme ze soba....
Kiedys sie dziwilam dlaczego kobiety wlosy scinaja po porodzie-teraz juz wiem:-D Ja tez mam zamiar sciac,co prawda nie calkiem,ale podciac dosyc sporo,by fryzura objetosci nabrala...bo teraz wygladam jak zmokla kura:zawstydzona/y:
Oki,spadam,nawet nie poczytalam co u was,bo wpadlam tylko na chwile..moze jutro nadrobie.
Papa,slodkich snow.
 
Oj Kasia, żeby Miłoszkowi szybko przeszło. Bidulek:-(.
U nas dzisiaj pięknie było, więc pół dnia na dworze spędziłam. W koncu można z domu wyjsc:-)
No zobaczymy jak mała dzisiaj będzie spała. To do jutra dziewczyny:-)
 
Kasiu zdrowka dla Miłoszka, mam nadzieje że to tylko 3dniówka i że jutro bedzie juz lepiej.

jestemJolka współczuje tego karmienia łyżeczką, ale może byc że to na ząbki, że jej dokuczają i nie chce ściskac dziąsełkami butelki a z łyżeczki łatwiej

wszystkim spokojnych, przespanych nocek życze
 
Efe dałam troche spadła ale nie moge ciagle go faszerowac bo za chwile znów wzrasta, boje sie nocy, do kapieli sie wsadzić boje bo on strasznie drazliwy jest, płaczliwy wrazliwy nawet na dotyk:baffled::baffled::baffled:
Kurde Kasiu daj znać jak noc minęła.

Ja się witam piątkowo. Może dziś mój mnie z sobą do Elbląga zabierze.
Kurde a dziś dzień rygoru cyckowego wprowadzam. Ciekawe jak to będzie.

Hej śpicie jeszcze?

Szczęściary.
 
reklama
Do góry