reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No ubrana... pranie wstawiłam i łazienkę posprzątałam. Z resztą poczekam aż mi dziecko wstanie
A co ja ma powiedzieć??? 30 to już 4 lata temu skończyłam. Więc nie marudzić mi tu dzieciaki;-)

Młoda zasnęła, to na razie:-)
Enka w życiu bym nie powiedziała! Na zdjęciach na 24 wyglądasz!
Ewelinko uważam tak samo szczególnie że młody z 5 marca i rewelka była a tak to leżałyśmy w szpitalu potem w domu zanim co potem znowu szpital i tak listopad załapał ech rodzić na wiosnę należy;/
hihi Efe to nie mamusia tylko mamucia;p
Od dziś możecie do mnie mamucia mówić!
Cześć Efa, a bajka, jedziemy dzisiaj do dużego miasta bo mój zdaje teorię na prawko, a potem idziemy na zakupy i pooglądac spacerówki.
U nas też zima tak dla pocieszenia...
No ja mam obiecany wypad do Trójmiasta w przyszły weekend. Już się nie mogę doczekać
miłej podróży


aaaaaaaaaaa
zapomniałam się pochwalić że stanik za duży odesłałam!
 
reklama
najśmieszniejsze że w sobote kupiłam taki za 19zł dobry tylko nie firmowy

ooooooooooo i dziecko mi wstało
czas zmienić
 
Ostatnia edycja:
aj tyle ciąży przeleżałam odłogiem to też swoje robi a jeszcze pogodna zima nie była dopiero teraz tak naprawdę spacerowo jest a zresztą spacery to nie to tu by się przydało popływać potańcować pospać w końcu fest:p
a tak poza tym laski wiem że parę miała w ciąży bóle dołu pleców czy którejś zostały? bo ja dalej mam jak poleżę chwilę na płasko;/ nie tak mocno ale mam i ie wiem co jest;/
Aneczka,mi tez bol pozostal,czasem jak lupnie to ledwo chodze....:-(

Witam poniedzialkowo!!!
U mnie sloneczko od rana swieci w okna,Gosia oczywiscie rolety pozaslaniala i sie bawi...he,he....:happy:
Karola zasnela wiec ja korzystam....na kompie juz siedze....he,he...:-D
Maz z rana juz pszenice wywozi do sprzedania,bo mrozek z rana byl,a potem jak rozpusci to traktorem nie wyjedzie z podworza:no:
Dzis obiad mam z wczoraj,wiec nie gotuje...tylko zlew mam caly zawalony naczyniami,bo wczoraj nie chcialo mi sie zmywac:sorry2:
Ja tez stara dupcia jestem ...Enka ty tez 76 rocznik?
 
hejki!
Zosia kima więc mam czas dla Was ;-)
moje dziecię mnie dziś zaskoczyło i jak zasnęła ok 20 to obudziła się dopiero z tatusiem czyli o 5.45 :szok: w szoku byłam i moje cycuśki też :-p a że śpię sobie od jakiegoś czasu bez stanika to miałam fajną piżamę :eek: ale i tak nie czuję sie wyspana....:eek:
w sobotę opuściliśmy Zosi łóżeczko bo spryciula nauczyła się podciągać na nim i głowę wystawiać zza łóżeczko :sorry: i teraz przez to że jest niżej to nie może złapać karuzelki wiec jak na nią patrzy jak się kręci to zasypia hihih :-) ale biedna nie może swojego ulubionego króliczka podziumgać za nóżkę..
wczoraj znów byliśmy w dwóch sklepach oglądać krzesełka do karmienia i postanowiliśmy że jednak kupimy takie składane zwykłe (bez przerabiania w stolik później). i kupimy na allegro bo w sklepach krzesełka są średnio o 100zł droższe :eek:
ciekawe czy pójdziemy dziś na spacer :-p
 
witam i ja.przez weekend nie zagladalam na bb.postanowilismy ze soboty i niedziele obejdziemy bez neta i pospacerujemy troszke :tak::-)i dobrze ze skorzystalismy bo pogoda byla super...a dzisiaj szaro i ponuro ze musze swiatlo w domu swiecic bo ciemnosci egipskie panuja:eek::no:jeszcze w sobote sie okazalo ze jakas rura u nas poszla i zalewamy sasiadke a hydraulik byl wczoraj,popatrzyl,dywan pomacal czy nie mokry i stwierdzil ze z rury cieknie jednak:)confused2:chyba sie na hydraulika przekwalifikuje hehe).dzisiaj maja przyjsc i rozwalac mi podloge w przedpokoju zeby do tej rury sie dogrzebac:crazy:a ok 15 przychodzi pielegniarka na wizyte do Amelki to sie zwazymy i zmierzymy:-)
milego dnia wszystkim zycze:-)
 
Witam po weekendzie
Nie dam rady was nadgonic dziecko śpi po obiadku :-) wcześnie go zjadła. Weekend minął super
Ide poczytać inne wątki jeszcze
 
u mnie słonko świeci i pranie powiesiłam na balkonie! w sobote tez podsuszyłam na słoneczku i od razu inaczej pachnie. Mimo ze kaszelki i katarki się nas trzymają to chyba ok 13tej przejdziemy się na spacer z dziewczynkami:-)

a wiecie ze Starszy juz 3 tydzien myka na indywidualne i dostał 3 oceny juz pozytywne ( powyżej miernego)?!:szok::szok::szok: do 10 marca muszę załatwic kontunuowanie tego nauczania i moze rok uratujemy:tak:

a więc moje kochane nastolatki:-D miłego poniedziałku
 
Witam poniedzialkowo:tak:
Efe rozmawilas mnie tym stanikiem:-D usmialam sie w glos:-D

Aneczka mnie tez plery czesto bola:eek:

Dzisiaj o 9 urodzila moja kolezanka:tak: Wyslala zdjecie dzisiusia, zdrowy i jest przeszczesliwa a porodu nie bedzie komentowac bo to istne pieklo na ziemi:sorry: No i dzisiaj od rana przypominam sobie jak moj przebiegal i jakie byly te pierwsze dni w szpitalu i stwierdzilam ze jej nie zazdroszcze:eek: Dzisiaj polece jej cos kupic, tzn malemu i jutro ich odwiedze:tak: Jak wejde na ten oddzial na pewno poczuje dreszczyk emocji i radosc ze jestem tam tylko jako gosc a nie pacjentka:-D

Ja juz obnizylam lozeczko jakis czas temu i zastanawiam sie czy nie obnizyc calkiem na dol bo mala juz sie podciaga na szczebelkach i boje sie zeby mi sie nie gibnela:szok:

Milego dnia laseczki:tak:
 
Witam się i ja:)

Nati godzine temu została ululana na tarasie i śpi sobie na słoneczku. Boże jak to dobrze,ze mamy ten taras. Mieszkanko małe,ale taras 17m! tak sie przydaje w takie dni jak teraz! Fantastyczna sprawa. Mala śpi i się dotlenia a ja w tym czasie posprzatalam,ugotowalam...
Weekend u nas był intensywny bo w sobote i niedziele mieliśmy gości na obiedzie. Troche sie narobiłam ,ale było super! A żarełko zrobiłam przepyszne!!!ale to na inny wątek na bb.

Aneczka mnie tez plery bolą,ale nie w krzyżu tylko wyżej. Mysle ,że u mnie to od noszenia Małej...moze u Ciebie też,hm?
 
reklama
Dzień dooobry!
Efe skąd Ty bierzesz te gify? rozwalają :-) mogę Cię czytać i czytać (nawet jak mnie czas goni hihi)
Anet, jaka Ty stara dupcia, Ty tak młodo kobieto wyglądasz! :-) poza tym nie lata rocznikowe się liczą a na ile się człowiek czuje! :-)
Witam na szybko i uciekam bo obiad w sumie robię ;-) Marcel śpi przy oknie otwartym, bo jest kurcze normalnie wiosennie! ah w końcu :-)
zmykam do kuchni , jak skończe to wskakuję w buty i gonimy z Marcelem na przejażdzkę bo w taką pogodę w domu siedzieć to grzech :-p
 
Do góry