reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No ja mam jeszcze ciocie co nie pracuje i mogłabym jej powierzyć moje dziecko ale mama by się obraziła na śmierć pewnie. No i cioci trzeba by płacić...
Kurde został mi miesiąc do podjęcia decyzji
 
reklama
a ja stwierdzam, ze na moją córę nie działają kleiki z owockiem na dobranoc - czasem śpi ładnie, a czasem (tak jak dziś) wstaje 2 razy; a o 7 pobudka:baffled: i wulkan energii oczywiście, dociera do mnie jaka już stara d*** ze mnie bo ledwo się ruszam, a bez kofeiny kompka nie odpalę nawet...
 
Ostatnia edycja:
Sempe, dobrze,że juz się lepiej czujesz. Zdrówka dla dzieciaczków.
Piwonia, dla Ciebie i Ali też.
No i buziaczki dla Al z okazji pół roczku:-)

Mam nadzieję,że moja zaraz pójdzie spać, to ja też się jeszcze zdrzemnę, bo padam normalnie. Marzę, zeby choć 3 godziny ciągiem przespać.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Miranda! Co u was?

Aneczka ja doszłam do wniosku że najlepiej dzieci rodzić luty, marzec. Zaraz się ciepło robi i można na spacerki mykać a jak dziecko sprytne to na zimę już chodzi a na bank na sankach jeździ i dochodzą sporty zimowe. My jednak kiepsko trafiłyśmy z tym sierpniem bo mi tylko przez ten brak ruchu dupa urosła.
No jak mamut normalnie...mówiłam.

Dobra lecę się ubrać bo ja jeszcze w piżamie brykam

 
a tak poza tym laski wiem że parę miała w ciąży bóle dołu pleców czy którejś zostały? bo ja dalej mam jak poleżę chwilę na płasko;/ nie tak mocno ale mam i ie wiem co jest;/
mi tez pozostały i jak zawsze lubiłam leżeć na brzuchu, tak teraz mi ciężko przez ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej; koleżanka mówiła, że jej pomogła seria najzwyklejszych w świecie masaży;
 
reklama
Cześć Efa, a bajka, jedziemy dzisiaj do dużego miasta bo mój zdaje teorię na prawko, a potem idziemy na zakupy i pooglądac spacerówki.
U nas też zima tak dla pocieszenia...
 
Do góry