reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No tak wlasnie mowila:tak:

Trzymam kciuki ja jak Dominika oddawałam czy to do niani czy do przedszkola to ja ryczałam a on nic cały dzień jak na szpilkach siedziałam zamartwiając sie o niego .Przychodze a ten nawet o mamusi nie wspomniał tak mu dobrze było:tak:

Dobra laski ja już mówie DOBRANOC mąz mnie wkurza tylko sie zakrada i przyciska inne literki i źle sie pisze bo mu przeszkadza pstrykanie i meczasa nie słyszy hihihiihii
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja jak zwykle póxno nadrabiam
mlody marudny dzis okrutnie - mam nadzieje że to "tylko" zęby...
ja za tydzień do pracy - na razie tylko weekendy bede zajecia prowadzic i teraz niby siedze i przygotowuje bo roboty mnóstwo...ale zamiast zajęć bb...

przewijak też zdjeliśmy juz dawno bo jak brykał to przewijak podskakiwał
a niania ile bierze to tez dużo od miasta zależy - u nas ostatnio nie wiem ale na pewno mniej niz Mola napisała, podpytam koleżanke
 
moja też kopie w przewijak, lubi też sobie na nim nóżki opierać jak leży (ona w ogóle uwielbia spać z nogami w górze); na razie jeszcze go zostawiam na łóżeczku, bo bardzo się przydaje;
u nas niania to luksus - mi np. nie opłacało się do pracy wracać dla marnych paru groszy zaoszczędzonych więcej;
 
Hello
Wczoraj nie miałam jak zajrzeć. Mała zasnęła tylko ją w łóżeczku położyłam. Ale nic dziwnego miała weekend pełen wrażeń.

Co do przewijaka to u nas jak u Chogaty łóżeczko turystyczne i przewijak porządnie przymocowany. Aneczko współczuje bardzo przygody. Dobrze że się małej Julii nic nie stało.

Magda12345 a MUSISZ prasować? Ja tam nie prasuje chyba że jest potrzeba. Po prostu staram się dobrze zawsze pranie rozwiesić.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja jak zwykle póxno nadrabiam
mlody marudny dzis okrutnie - mam nadzieje że to "tylko" zęby...
ja za tydzień do pracy - na razie tylko weekendy bede zajecia prowadzic i teraz niby siedze i przygotowuje bo roboty mnóstwo...ale zamiast zajęć bb...

przewijak też zdjeliśmy juz dawno bo jak brykał to przewijak podskakiwał
a niania ile bierze to tez dużo od miasta zależy - u nas ostatnio nie wiem ale na pewno mniej niz Mola napisała, podpytam koleżanke

Baśka my z Mola z jednego miasta jesteśmy to dlatego sie interesowałam .
Andariel pewnie ,że niania to luksus tylko u mnie nie mam innej opcji ,zeby mała babcia popilnowała a przy moich zarobkach starczy i na niana i na dom i coś tam na wakacje zaoszczedze.
Tak wogule to sie witam matko jak mnie głowa boli od rana .Za oknem słonko i mały mrozik zobaczymy jak w ciągu dnia sie to rozwinie.Uciekam bo mąż dziś wolne ma to go na maxa musze wykorzystać hihihihiihihi
 
Chogata to ja ci szczerze zazdroszcze tych zarobków. Moja pensja ledwo by na tą opiekunkę u was starczyła.
Ty mi napisz na pw jak się takie pieniądze zarabia to ja się przekwalifikuje!

 
Hej:-)
Witam z oczami na zapałki. Oduczam małą od jedzenia w nocy co 1,5 godziny. Efekt taki, ze musze nosić, usypiać. A i tak (.) co 3 godziny. Ale mam nadzieje ze w końcu zacznie spać normalnie.
Ja do starszego nianię miałam fajną. Woziłam do niej, a ona dużo z nim była na dworze - albo spacer albo działka. I jak jadł już normalnie to mu gotowała. Nie bylo tez problemu, zeby np wieczorem go zostawić. Niestety jest teraz zajeta :-( i musiałam nowej szukać.
 
witam:-)
3 dni miałam wycięte z zyciorysu!! matko jak ja się źle czułam, naszczęście juz mnie nic nie boli, goraczka się nie rozwinęła ale z piątku na sobote Alicje wzięły dreszcze i trzęsiawka, biedna cierpiała tak jak jak!!!!!! dzis juz lepiej ale jej straszny katar został:no: Angelina nadal nie poszła do przedszkola więc mam głośno dzis w domu a głowa chyba od cisnienia mi szwankuje:no:

Dziś Alicja Chogaty i moja Alicja skonczyły PÓŁ ROKU:szok::-)!!!!!

a przewijak zdejmuje jak Alicja śpi albo lezy w łóżeczku, by uniknąć przykrych zdarzen jak u Aneczki, buziaczki dla Julci!

jezeli chodzi o opiekunke, to ja wszystko wiem:-) raz przez rok i drudi raz przez 2 lata opiekowałam się chłopczykami:-) ja brałam mniej niz standardowa niania ponieważ opiekowałam się w swoim domu i sprawowałam przy okazji opieke nad swoimi dziećmi, mniej wiecej wychodziło 5-6zł za godzine a dziecko było u mnie 10h.
koniecznie szukac muszę jakiegos bobaska bo mi się skomplikowała troszke sytuacja:-)
 
reklama
witam poniedziałkowo
i spada na kawke z męzem
mała nadal kaszle,ja nadal smarkam,dzieci u dziadków i jakoś leci
miłego dnia,wpadne później

dla All wszystkiego dobrego z okazji pół roczku
 
Do góry