reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

wpadłam powiedzieć dobranoc
czekam aż mi Gabi zaśnie
tatusiowi się wzięło za smażenie chleba w jajku po nocy wrrr
wyobrażacie sobie że dziś kleiku w Karaluchu dziś nie było? wkurzyłam się na maksa:wściekła/y: Gabi wypiła dziś taką lurę przed snem, że nie wiem do której pośpi:confused2: ostatnio coraz wcześniej się budzi do karmienia:-( dziś wypróbujemy sposób Kasi - deserek przed snem (bo dziś manny nie dałam i trzeba było dać z deserkiem) ciekawe czy pośpi

Andariel co do pracy to odwlekłam ale i tak w końcu będę musiała podjąć ostateczną decyzję. Współczuje ci tej ostrożności u nas żadnej krostki nie było. Zresztą w żadnej rodzinie nie ma alergii więc sobie pozwoliłam na eksperymenty. No bo jak nie spróbujesz to się nie przekonasz prawda? Ale trzymam kciuki, żeby dynia z ziemniakiem nie uczuliła.
Iwonko daj znać do której to twoje dziecie śpiewało :)
Kasiu jak urodzinki Matiego?

dobra to śpijcie dobrze
moja już śpi, więc mykam na M

 
reklama
Andariel prezent juz dawno wreczony zjezdzalnia, pomysł super bo on zabawy ruchowe uwielbia a na lato mam pomysł ze mam spory basen dokupie kulki i bedzie tam sobie na podworku do tych kulek zjezdzał. Dzis tylko dodatki do prezentu puzzle piankowe takie malutkie i maly znikopis, z kaską juz słabo:sorry::sorry:No ale on sie z wszystkiego cieszy i zadowolony był bardzo.

Efe Malince tez pomogło oby i wam. A urodzinki super mogłyby byc codziennie no i mam juz duzego chłopa
 
Ostatnia edycja:
Efe moja padła,na moja deser nie działa na spanie,kaszke dostaje od dwóch dni inną,bo ta dobranocna jej nie podeszła,pewno przez banana,mam tez Sinlac,ale jeszcze nie testowałam go,poczekam,az sie kaszki mi pokończą,bo juz 3 mam otwarte i tz czekam na M
 
Hej mamulindy,
ale urodzinowo dzis bylo
Chogata- szczescia nieustajacego na ta twoja okragla urodzinowa rocznice
Kasiu - buziaczki urodzinowe dla Mateuszka ode mnie

a ja dopiero teraz teraz mam chwilke zeby zajrzec,
Adas nie umie sam sie pobawic dluzej, zaraz muczy i musze mu sie pokazywac
widze ze nie tylko on jest nieznosny i spi malo w dzien
a zabawkami rzuca po calym pokoju jak jest zly
bylismy dzis u lekarza na te jego zmiany skorne i juz ktoras z kolei masc sterydowa dostal
no i niejadkiem jest w dalszym ciagu strasznym- lekarza jednak to nie niepokoi
duzo bym dala zeby mial taki apetyt jaj Ninka :tak:
Aga P- i jak pierwszy dzien w pracy
Efe- trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze z malenka,
mju, Piwonia- wspolczuje ze dzieciaczki choruja, moj mial katar lekki i zupelnie mnie to wytracilo z rownowagi
 
Moja padła ale dała mi sie dziś we znaki jak nie wiem co :confused2:Mam już dość jej humorków ...Moja tez coraz szybciej sie budzi najpierw wstawała 5-6 potem 4 a teraz nawet o 2 potrafi wstać i przynajmniej raz na pićku:-(Tylko moja ma ten defekt ,że jak na noc dam jej coś cięższego niż mleko to mam nocke z bani bo wierci sie ,płacze i wogule na noc ona musi coś lekkiego zjeść a za nic nie moge nauczyć jej jeść drugiego śniadania:sorry:Jak zje nawet o 2 mleko to dopiero woła jesc o 8 rano potem po 4h i to już obiad bo jak dam coś mlecznego to pluje a owoce coś nie bardzo jej pasują:happy:
Za życzonka pięknie dziękuję i zostawiam dla Was

 
Chogata mój Jaś ma tak samo - jak dałam mu kaszkę na noc to był niespokojny, a tak to po samym cycusiu ładnie śpi;-) Ale podobno ilość jedzenia nie ma wpływu na jakość snu, w sensie, że im bardziej kaloryczny posiłek dziecko zje tym dłużej pośpi;-) Dorosłym też się zaleca nie objadać na noc, a kolację jeść 3 godz przed snem;-)
 
Chogata mój Jaś ma tak samo - jak dałam mu kaszkę na noc to był niespokojny, a tak to po samym cycusiu ładnie śpi;-) Ale podobno ilość jedzenia nie ma wpływu na jakość snu, w sensie, że im bardziej kaloryczny posiłek dziecko zje tym dłużej pośpi;-) Dorosłym też się zaleca nie objadać na noc, a kolację jeść 3 godz przed snem;-)

I u niej sie w 110% sprawdza:tak:
 
Chogata, Mateuszku najlepszego!!!! :-)
witam wieczornie. Dziś jakiś zakręcony dzień a noc masakryczna... znów ząbki zaczęły Zosi doskwierać.... :-( popłakała sobie w nocy... mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie spokojna...
byłam dziś w pracy i sobie pogadałam z ludkami :-) jakoś tak dziwnie mi było. a powrót zbliża się wielkimi krokami... już tylko 2 tyg.. i czuję się jakbym szła do szkoły 1 września :eek: Aga widzę że Ty już pierwszy dzień w pracy masz za sobą... mam nadzieję że ja swój też przeżyję :-)
poczytam jeszcze co u Was i idę spać bo jakaś przymulona już jestem!
 
reklama
Do góry