reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mowie dzien dobry i uciekam:-)
CHogata dobrze ze sobie odpoczelas. Nalezalo sie:tak:
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
Kasiu Dla Mateuszka wszystkiego dobrego;-)
 
reklama
Kasia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA!!!!
UŚCISKÓW MOC OD CIOTKI SIERPNIOWEJ :-D

mis_usmiech_d.jpg
 
wszystkiego naj dla solenizantow:-)
43.jpg

witam sie dzisiaj:-) I'M BACK hehehehe nareszcie w domku jestem:))) wczoraj sie nie odzywalam bo walentynki i rocznica slubu:-):-) kurcze kochane ja juz nie nadrobie zaleglosci ale postaram sie bierzace posty czytac.
tak jak piszecie-Amelka tez ma tylko jedna albo dwie krotkie drzemki ale na nasze szczescie nalezy do dzieci ktore same sie soba zajmuja:-)wlasnie lezy ze mna na wyrku i uczy sie raczkowac hehehe na razie dupke do gory podnosi ale jakos nozki za tym nie ida:-Dpocieszna jest.pozdrowki dla wszystkich:-)
 
Dzień doberek :-)
Wpadam na chwilke, ale nie zostane długo, bo zaraz na spacer wychodzimy. Nie chce mi sie, jak 100 byków :confused2: bo pogoda do bani, ale muszę sie rozejrzeć za tymi puzzlami na podłogę, co to już chyba większość sierpniątek posiada :tak:
Jak nie znajdę, to mi allegro pozostanie.


Chogatko, Mateuszku, w dniu Waszych urodzin Wszystkich Radości tego świata Wam życzę!
 
Chogata, Mateuszku sto lat dla was i spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Efe zal mi bardzo twojej chrześnicy...:-( Biedne dzieciątko. Trzymam kciuki że to moze jednorazowy brak oddechu był i że juz nigdy sie nie powtórzy!!

Mju, Piwonia zdrówka dla waszych dzieciaczków!!

Aga.p powodzenia!! czas na pewni szybko ci przeleci, no i jeśli karmisz piersią to pracujesz krócej, nie?

Azorek witamy spowrotem :-) no i gratki z okazji rocznicy :-). Fajnie wam przypada :tak:


a mojej sie ostatnio coś odmieniło bo tak jak kiedys sama sie bawiła moze z 5 min tak teraz nawet pół godzinki sama poleży :szok::szok::szok: mata jest znowu fajna :tak:. Ale nocek całych nie przesypia mimo deserków z kleikiem wieczorem :no: - karmienie co 2 lub 3 h
 
moja do niedawna też się sama sobą świetnie zajmowała, ale od jakiegoś czasu ma takie mega-marudne dni, że czasem mam dość; wreszcie usnęła - nie obyło się bez lamentów, bo sobie glizga smoczka wyjąć potrafi, ale włożyć już nie zawsze:sorry:ale i tak nie mogę narzekać, bo jest kochanym dzieciakiem:tak:

nic mi się dziś nie chce, a ten padający nieustannie śnieg wprawia mnie w furię:wściekła/y:co za zima... a przecież bywały takie, że czasem 2 dni śnieg posypał; a tu takie coś:crazy: a jak nasze dzieci będą na tyle duże by na sanki iść, pewnie będziemy mieć zimy bezśnieżne:wściekła/y:

idę sobie, bo mam podły nastrój:-(
 
Efe mam nadziej że siostrzenica szybko wyzdrowiej i trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego:-(

tez zastanawialismy sie nad Krynicą właśnie,ale starsza jedzie tam na Zieloną szkołe wiec teraz raczej inne miejsce poszukamy i chyba tez wole mniejszą miejscowość,byle blisko było w miare do plaży
A ja tak czytam o Waszych wakacyjnych planach i stwierdziłam że już czas zarezerwować. Zdecydowaliśmy się jednak na Mielenko (400 m od plaży) bo trochę boję się Unieścia z tymi jeziornymi komarami:-D Mojej mamie, dzięki regularnymi wyjazdami ze mną nad Bałtyk, udało się wyleczyć mnie z astmy:tak:

A co do marudków u dzieci, to mój ma dziś stale włączony:no: Nic mu nie pasuje, a nasz tata na drugą do roboty szedł i trzeba było śniadanie robić, obiad gotować a Jasiek tak dawał w tyłek że szok:szok: Więc taki zagoniony dzień trochę mamy, ale mąż już w pracy więc jest luz:cool2:
Chogata, Mateuszku sto lat;-) Dwa lata to już taki poważny wiek:tak::tak:
 
Chogata spełnienia wszystkich marzeń :-)
Moc buziaków i uścisków Mateuszkowi :-)

Ja już po pracy, jakoś poszło ale do małej mnie ciągnęło jak nie wiem co. Najgorzej, że jeśc za bardzo nic nie chce a szczególnie zupek i tylko cyca, mleko z butelki to be..., więc moją mamę czeka ciężka przeprawa nim mała się choć trochę przestawi.
 
hej ja wpadłam na chwilunie...byłam w pracy, jędza podpisała mi urlop także do kwietnia mam luz:-D:-);-):laugh2::happy2::rofl2::-D...gorzej co będzie potem:-( bardzo bym chciała na ten wychowawczy ale druga pensja choć marna, to zawsze coś, no nie? umówiłam się z koleżanką z pracy na ploty coby mieć więcej informacji do podjęcia właściwej decyzji...
no jak czytam Aga.p że ty już wróciłaś to aż mam ciarki

Mateuszku wszystkiego najlepszego. Kasiu ucałuj pana!
 
reklama
my tez juz w domku,2 godzinny spacer z tego wyszełd i co sie okaząło,że starsza kaszlaca jest zdrowa,a młodsz anie kaszląca ma dalej brzydkie świsty na oskrzelach,ale pozwoliła im na polko wychodzić,wiec luzik

jutro bede próbowała sie wbic z malutka tylko na szczepienie jak sie uda

edit: dzisiaj przyszła siateczka-gryzak dałam małej jabłuszko i jest zachwycona,az piszczy
 
Ostatnia edycja:
Do góry