reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam,cosik ostatnio nie mam czasu na BB:-(
Dzis u lekarza bylismy z mezem i Karolina,znow cos mi kaszle,narazie na Pepco drilu jestesmu tylko i na wit.C...zobaczymy czy cos sie wykluje czy przejdzie....a maz dostel antybiotyk i lezy w lozku,sam lekarz nie wiedzial od czego ta goraczka,na grype mu to nie wyglada,bo tylko goraczka i kreci go w kolanach i kostkach-stwierdzil ze moze to byc paciorkowiec:szok: i ze to zarazliwe,mamy sie z dziewczynkami trzymac z dala:eek:...ciekawe jak to zrobic:oo:...Gosia niby nie chodzi do niego no i Karola tym badziej...he,he....ale ja musze zedzenie zanosic i lekarstwa,mam nadzieje ze panienki sie nie zaraza:no:
Efe,mam nadzieje ze u chrzesnicy bedzie ok,trzymam kciuki za nia:tak:
Chogatko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,troche pozno ale szczerze z czlego serca!!!
Mateuszku,kochany Tobie duzo calusow od ciotki z BB i samych usmiechow na twarzy!!!

Ps.cos mi sie porobilo i mam taka waska strone z BB i tym samym male literki w postach widze i juz mnie oczyska od czytania bola...wie ktoras co ja poklikalam?
 
reklama

Współczuje ci tej ostrożności u nas żadnej krostki nie było. Zresztą w żadnej rodzinie nie ma alergii więc sobie pozwoliłam na eksperymenty. No bo jak nie spróbujesz to się nie przekonasz prawda? Ale trzymam kciuki, żeby dynia z ziemniakiem nie uczuliła.
Efe dzięki za kciuki! u nas w rodzinie też alergii brak, a nawet przy stwierdzonym azs alergie pokarmowe stanowią niewielki procent, niemniej jednak chcę zachować "reguły" rozszerzania diety na początku; no bo co, jeśli jednak jakieś cholerstwo wyjdzie, będe sobie potem w brodę pluła;

Mewa, kochana zrobisz jak zechcesz, ale mogę Ci polecić maść Elidel zamiast sterydów (u Was może być to dostępne pod inna nazwą, jak chcesz wyślę Ci fotę ulotki na pw, żeby szukać substancji czynnej); sterydy sieją spustoszenie, ta maść nie (a przynajmniej nie są jak dotąd znane jakieś poważne efekty uboczne). Więcej na pw;-)

kurka, ale mnie głód dopadł - i jak tu nie jeść na 4 godziny przed snem??? w moim przypadku oznacza to absolutnie wściekły głód w środku nocy:sorry:

Kasiu faktycznie, nie skumałam, że tamta zjeżdżalnia byla wcześniejszym prezentem dla Mateuszka. Moje dawno używane szare komórki się kłaniają.
 
ja tez zglodnialam bardzo, siedze tu i pisze oficjalne listy zeby pozamykac wszystkie konta, gaz i elektrycznosc i tak dalej- duzo tego
troche tez licytuje na ebayu, stwierdzilam ze jednak zabawek ma Adas troche malo;-)

Andariel- no pewnie ze chce info o niesterydowej masci, ta sterydowa nie chce uzywac, toz mi dal silniejsza nawet niz ostatnio:eek:
a wlasnie sie mialam pytac co u Ninki stosujesz ze na zdjeciu polrocznym szyjka ladna

no to dobranoc mowie i ide sobie cos zrobic szybkiego bo glodomorek sie obudzi jak go znam zaraz na cycuszka
ostatnio jak sie obnazam piers przed karmieniem to sie strasznie ekscytuje, dzikie dzwieki wydaje, az trzesie sie :no rozbraja mnie strasznie
zeby tak na obiadki sloiczkowe sie jeszcze ekscytowal to by bylo super...

dobranoc dziewczyny
 
ostatnio jak sie obnazam piers przed karmieniem to sie strasznie ekscytuje, dzikie dzwieki wydaje, az trzesie sie :no rozbraja mnie strasznie
zeby tak na obiadki sloiczkowe sie jeszcze ekscytowal to by bylo super...

:-D:-D:-D parsknęłam w głos:-D masz pw:tak:

anet nie szczuj kobieto, na 100% nie mam w chacie frytek:-( teraz to już w ogóle konam z głodu!!! ;-)
 
:-D:-D:-D parsknęłam w głos:-D masz pw:tak:

anet nie szczuj kobieto, na 100% nie mam w chacie frytek:-( teraz to już w ogóle konam z głodu!!! ;-)
Tez parsknełam:-D:-D:-DMiłosz takie dzikie dzwięki wydaje i sie trzesie jak lyzeczke z jedzeniem albo moja kanapke widzi:eek:Cycus no owszem ale tak najlepiej by zatopił dziasełka w kanapce:eek::laugh2::laugh2:W ogóle sie strasznie ekscytuje jak widzi stałe jedzenia:-D
Dobranoc:-)
 
napisałam się i zamknęłam sobie stronę :wściekła/y:
dobry wieczór :-)
chogata dużo zdrówka życzę i pociechy z dzieciaczków :-)
mateuszek udanych urodzin i dużo prezentów :-)
widzę, że dużo solenizantów dzisiaj, teściowa też ma dziś urodziny :tak:
u nas dzień jakoś zleciał na robieniu obiadku itp., spacerku oraz odwiedzinach u teściów :laugh2:
nam walentynki minęły miło :-p pojechaliśmy z Mają na basen do wrocławia (Maja się rozglądała i była niewzruszona :-D), o taki Baseny rekreacyjne • WPW a na wieczór: bara bara bara :laugh2::laugh2::laugh2:
widzę, że wasze maluszki mają problemy ze snem, w dzień Maja też mało sypia, tyle co na dworze i może po południu drzemka pół godziny, ale najpierw muszę ją ululać na rękach lub zasypia przy cycku
w nocy za to śpi dobrze, od 19.30-20.00 do 4.00-5.00 i śpi do 8.00
kolorowych snów życzę :rofl2:
 
to ja troszkę spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia - dla Chogaty i Mateuszka:)'
Mewa uśmiałam się ale u nas podobnie, zwłaszcza jak głodny albo ja gdzieś wychodziłam i wróce - jest dzika radość:)
siedze i nadrabiam zaległości...duże:)
ale teraz to raczej pora spać więc dobranoc!!!
 
reklama
witam wtorkowo
czekam na wiescie od męza czy udało sie wyciągnąć kartoteke do lekarki,choćwczoraj mi mówiła,że szanse małe bo jest strasznie dużo chorych dzieci i ona jedna,bo inna lekarka sie pochorowała
 
Do góry