reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Hello z rana
Kasiu moja po deserku wstała po 5, dałam smoka i liczyłam że jeszcze pośpi no ale jej nawet po (.)(.) nie wzmogło, także dziś zaczynamy dzień z kurami :confused2: Kawa w łapie a dziecko z zabawkami w łóżeczku.


Witam,cosik ostatnio nie mam czasu na BB:-(
Dzis u lekarza bylismy z mezem i Karolina,znow cos mi kaszle,narazie na Pepco drilu jestesmu tylko i na wit.C...zobaczymy czy cos sie wykluje czy przejdzie....a maz dostel antybiotyk i lezy w lozku,sam lekarz nie wiedzial od czego ta goraczka,na grype mu to nie wyglada,bo tylko goraczka i kreci go w kolanach i kostkach-stwierdzil ze moze to byc paciorkowiec:szok: i ze to zarazliwe,mamy sie z dziewczynkami trzymac z dala:eek:...ciekawe jak to zrobic:oo:...Gosia niby nie chodzi do niego no i Karola tym badziej...he,he....ale ja musze zedzenie zanosic i lekarstwa,mam nadzieje ze panienki sie nie zaraza:no:
Efe,mam nadzieje ze u chrzesnicy bedzie ok,trzymam kciuki za nia:tak:
Ps.cos mi sie porobilo i mam taka waska strone z BB i tym samym male literki w postach widze i juz mnie oczyska od czytania bola...wie ktoras co ja poklikalam?
Anet Ctrl+ wciskaj to ci się powiększy strona:-)
A paciorkowiec skąd?! Zrobili jakieś badania żeby go wykluczyć? Biedna jesteś, znowu ci przy dzieciach nie pomoże:confused2:


andariel,a ja dzis frytki na kolacje jadlam,tak mi sie chcialo juz,bo dawno nie jadlam...ale pycha byly:tak::-D
Frytki?! Ja pierogi jadłam na serialu:confused2: A mam 20 kg nadwagi. Sama z sobą nie mogę wytrzymać:wściekła/y:
j
ostatnio jak sie obnazam piers przed karmieniem to sie strasznie ekscytuje, dzikie dzwieki wydaje, az trzesie sie :no rozbraja mnie strasznie
zeby tak na obiadki sloiczkowe sie jeszcze ekscytowal to by bylo super...
Mewa uśmiała się! moja to się sama szykuje do jedzenia, obkręca się na bok i wypluwa smoka, no i pośpiesza :laugh2: a do butli przed spaniem to aż płacze jak za długo nie daje tylko (.)

no i znudziło się pannie leżenie:sorry:
 
reklama
Witam porannie:tak:

Dziś ciężki dzień przede mną, mała całą noc sie budziła co pół godzinki i marudziła i jak mam pracować....chyba trzeba się przyzwyczaić. Dzisiaj mam sprawę w sądzie o odszkodowanie od państwa. Mam nadzieję, że się uda i dostanę jakieś pieniądze, niewielkie bo niewielkie ale bardzo potrzebne a życia mojemu M i tak nie zwrócą.....

Udanego dnia wszystkim:-)
 
Witam sie z rana cos nie wyspana jestem ale nie przez dziecko tylko męża wiercił sie jak nie wiem ochrzan dostał i dalej swoje :wściekła/y:Dziś na narożnik won ...
AgaP. trzymam kciuki za dziesiejszy dzień oby był pomyślny:-)
Ide poczytać co ta u Was:tak:

Efe mozemy se piątkę przybić z ta wagą ,a jak tam odchudzanko bo u mnie im więcej myślę o tym tym jeszcze więcej sie objadam wrrrrrrrrrrrrrrr

Anet oby to nie był paciorkowiec bo to paskudztwo .
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny!
witamy się we dwie :-) Zosia na kolankach gra sobie w kosi kosi kolanka hihihi :-D
noc w miarę spokojna. wstawałam do niej żeby dać smoka tylko ze 4 razy a przed 5 cycus więc długo moje maleństwo wytrzymało.
ciekawe czy uda nam się na spacer wyjść bo coś śnieg posypuje... jak na razie nie chce mi się z piżamy nawet wychodzić :zawstydzona/y:
ok idę coś zjeść - anatol już się parzy :-):-)
milusiego dnia!
 
Witam sie z rana cos nie wyspana jestem ale nie przez dziecko tylko męża wiercił sie jak nie wiem ochrzan dostał i dalej swoje :wściekła/y:Dziś na narożnik won ...
AgaP. trzymam kciuki za dziesiejszy dzień oby był pomyślny:-)
Ide poczytać co ta u Was:tak:

Efe mozemy se piątkę przybić z ta wagą ,a jak tam odchudzanko bo u mnie im więcej myślę o tym tym jeszcze więcej sie objadam wrrrrrrrrrrrrrrr

Anet oby to nie był paciorkowiec bo to paskudztwo .
Chogata u mnie tak samo! Im więcej myślę o odchudzaniu tym więcej jem słodyczy, smażonego i reszty świństw. Najgorzej, że jak pojadę w niedziele do mamy to tam obiad zawsze najsmaczniejszy i ciacho do kawy. Normalnie nie wytrzymuje. Ćwiczyłam całe 3 dni. Potem mój miał urlop i dupa blada. Teraz to nawet żałuje, że moje dziecko nie wymogło na mnie diety, bo chociaż miałabym te pare kilo mniej. A tak wyglądam jak w 6 m-cu:-(

Aga.p trzymamy kciuki;-)
 
idziemy dzisiaj na szczepienie i w końcu sie zważymy bo juz dawno sie nie ważyłyśmy,aż mam pietra ile mój kurczak teraz waży

Efe potwierdzam banan z siateczki najlepszy,aż piszczała i mlaskała do niego
 
Chogata u mnie tak samo! Im więcej myślę o odchudzaniu tym więcej jem słodyczy, smażonego i reszty świństw. Najgorzej, że jak pojadę w niedziele do mamy to tam obiad zawsze najsmaczniejszy i ciacho do kawy. Normalnie nie wytrzymuje. Ćwiczyłam całe 3 dni. Potem mój miał urlop i dupa blada. Teraz to nawet żałuje, że moje dziecko nie wymogło na mnie diety, bo chociaż miałabym te pare kilo mniej. A tak wyglądam jak w 6 m-cu:-(

Aga.p trzymamy kciuki;-)

Teraz to też i dapresja i zimno to nie pora na odchudzanie :sorry:
 
idziemy dzisiaj na szczepienie i w końcu sie zważymy bo juz dawno sie nie ważyłyśmy,aż mam pietra ile mój kurczak teraz waży

Efe potwierdzam banan z siateczki najlepszy,aż piszczała i mlaskała do niego

No ja w środę odbieram wyniki posiewu i w czwartek się z nimi przejdziemy do przychodni to też małą zważę, ale w rękach czuję, że klocuszek mały już jest:-) Daj znać ile Ala ma na liczniku:)

No banan ładnie wchodzi ale kiepsko się tą siateczkę po nim czyści:confused2:

Chogata ja tak mam jak misie. Zawsze na zimę tyłam. Już się śmiałam że tylko życie w ciepłych krajach wchodzi w grę, żebym miałam smukłą figurę
:laugh2:
 
Hejka
witam się tylko na szybko i spadam, biorę się za pisanie pracy :confused2: nie chce mi się ale muszę, w piątek wracam na uczelnię po mega przerwie ;-) miałam mieć co najmniej dwa rozdziały napisane a ja jestem na początku drugiego... masakra :wściekła/y: nie chce mi się i nie mam weny bo ciągle jestem niewyspana i w głowie mam tylko łóżko ech
trzymajcie się, mam nadzieję że wytrzymam i nie będę forumować tylko pisać to co trza :crazy:
 
reklama
Do góry