reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mała własnie zjadła wielki obiad, dzis troszke inaczej dostała bo jak o 14tej próbowałam jej dac to ryczała jak nie wiem, nie chciała ale mleczko wypiła podejrzewam ze chciała sobie pocycać smoczek;-)

MATEUSZKU WSZYSTKIEGO DOBREGO NA 2 LATKA!!! GÓRY ZABAWEK I WSPANIAŁEJ ZABAWY!

Piwonia dobrze za dziewczynki mają się lepiej.
 
reklama
my tez juz w domku,2 godzinny spacer z tego wyszełd i co sie okaząło,że starsza kaszlaca jest zdrowa,a młodsz anie kaszląca ma dalej brzydkie świsty na oskrzelach,ale pozwoliła im na polko wychodzić,wiec luzik

jutro bede próbowała sie wbic z malutka tylko na szczepienie jak sie uda

edit: dzisiaj przyszła siateczka-gryzak dałam małej jabłuszko i jest zachwycona,az piszczy
nasz dzisiaj też przyszedł i mała z rana dostała jabłuszko a po południu banana i tak ssała i mlaskała, że aż musiałam ją nagrać:laugh2: tylko skubana jak jej spadnie to w ryk, żeby jej podać...leniuch jeden...po tatusiu:sorry:
 
Czesc dziewczyny znowu dawno mnie tu nie było, przepraszam, ale u mnie z mężastym nic się nie zmieniło ehhh :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie pamiętam co pisałam ostatnio i czy się chwaliłam ale mamy już dwa ząbki :-);-) poza tym jestem już po przeprowadzce i zero arabów w promieniu kilometra co najmniej :cool: cisza i spokój, gdyby tylko jeszcze męża mi podmienili :sorry::rofl2:


Chogata sto lat i spełnienia wszystkich marzeń. A Matiemu jeszcze raz już dzisiaj moc buziaków co by impreza udana była :-p
 
Mateuszek dziekuje za zyczenia
 

Załączniki

  • DSCN1838.jpg
    DSCN1838.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 24
A ja sobie humor muzyką poprawiam.
Wpadłam wam cosik zostawić. Coby nam lato szybciej przyszło:-D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=A27FF2T2z2k&feature=related"]YouTube- Summertime - Janis Joplin[/ame]
 
a moja dzisiaj se w kulki leci,zjadla,zasnęła przy piersi,a jak chciałam odłożyc to si obudziła i zaczęła do mnie słodko gadać i klepać mnie po ramieniu i dupa ze spania,teraz leży w łóżeczku i macha łapkami,a jak ide ja poprawic to sie do mnie chichra i cos pocichutku mówi-jednym sowem dzisija jest dzień nieśpiocha
 
no to Efe, można rzec, że sukces, nie?

a moja jakiś głodomór straszny jest... popiła sobie (.), a pół godzinki później otwierała japulkę na wszystko co dokoła, a ja w zanadrzu ze sprawdzonych rzeczy (a właściwie sprawdzanych, bo dopiero 4 raz dziś jej dałam) miałam jedynie zupkę marchwiową z ryżem; zjadła jej dziś 3/4 słoiczka, więc bałam się dać więcej, żeby zatwardzenia nie było (ostatnio kupka po tej zupie była mocno zbita - ale wyszła bez problemu;-)); no więc w akcie desperacji otworzyłam nowy słoik "dynia z ziemniakiem" - i zjadła go połowę! chciała jeszcze, ale bałam się dać... teraz, jak coś ją uczuli, to nie będe pewna tak do końca co, cholerka:-(ewidentnie jedno słoiczkowe danie na dzień to dla niej już za mało;

Kasiu a prezenty trafione były?
 
Dzieci poszły spać, męża nie ma to i ja mam chwilkę czasu;-)
Mój Jaś dopiero padł o 8 (zwykle chodzi spać między 6 a 7), trochę się bawił w łóżeczku, trochę się nosił, trochę marudził...
A cały dzień właściwie spędziliśmy na lepieniu z ciastoliny (jak to cholerstwo można usunąć z dywanu:baffled:??), Jaś bardzo zaabsorbowany był (on w ogóle lubi się patrzeć jak Jula się bawi), poza tym bardzo dużo się huśtał, aż 2 razy zasnął w huśtawce;-):-D
Brr zimno mi, ale boję się iść na korytarz zapalić w piecu, jakoś mnie cały dzień cosik straszyło (mieszkamy w dość starej kamienicy, jeszcze ze strychem, w której cały czas coś trzeszczy, skrzypi, a dzisiaj to już w ogóle się na mnie chyba uwzięła ta chałupa;-):-D)
 
Efe jak fajnie że wrzuciłaś ten kawałek, dawno słuchałam J. Joplin, jakoś tak przyjemnie się zrobiło, a jeszcze te foty cudne :tak:

Idę ja spać już, zjadłam meega kolacje i pochłonęłam dziś tonę słodyczy, przed @ jestem :zawstydzona/y: (mam nadzieję:-p) zmykam bo śpioch mnie łapie okrutny
cmok Dobranoc
 
reklama
ufff padla,pogmerala sie w tym łóżku po czym położyła sie sama na brzuszku i poszła spac,aż dziwne to moje dziecię dzisija

co do ciastoliny,najlepiej na drugi dzień jak juz wyschnie wydrapac,zawsze schodzi,jeszcze nigdy mi nie została na dywanie

a ja dzis na diecie,bo wczraj talerz chrusu zjadłam,a dzisija odchorował to moj brzuch,wiec na kolacje było tylko jabłko i herbata zielona
 
Do góry