reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

aga.p będzie dobrze! myślę, że na początku będzie Ci się trochę dłużyło, ale prędko się przestawisz; niech te pierwsze dni zlecą Ci sprawnie i miło!

Efe to okropne, co się przytrafiło chrześnicy; oby lekarze mogli szybko i skutecznie pomóc malutkiej!

mała ostatnio okropnie marudna, chwilami mam dość, bo nie wiem jak ją ululać:sorry:mata-ble, łóżeczko-ble, na rękach tylko przez chwilę ok, a zaraz też ble... wciąż marudzi a ja nie wiem o co jej może chodzić; kupy robi ładne, brzuszka napiętego nie ma, naprawdę nie wiem:eek: najlepiej jak ją noszę na rękach po całym domu, wtedy jest fajnie; i ma jakies problemy z zaśnięciem, widać, że zmęczona i ledwo na oczka widzi, ale zasnąć nie może; ale tylko w dzień, w nocy problemu na szczęście nie mam; ząbkowanie jakby ustało, ząbków nie widać...
 
reklama
PIWONIA my tez ciągle myślimy o wakacjach - ja się waham między Krynica Morską a Dębkami i chyba jednak pojedziemy do Dębek bo tam bliziutko do plaży, jest rzeczka, w której jest zawsze cieplejsza woda a poza tym mamy z M regres trzydziestolatków i nam się chce stare studenckie kąty poodwiedzać - też najchętniej na nasze ukochane pole namiotowe ;) no ale to nie z dzieciakami.
Tu jest sporo ofert:
Debki.pl: WYJĄTKOWE wczasy nad morzem - DĘBKI - pensjonaty, kwatery, knajpy, puby w Dębkach. Urlop i wczasy nad morzem. a miejscowość śliczna, malutka...

AAAA i bym zapomniała:

MATEUSZKU sto lat od Cioci! Dużo zdrówka i samych fajowych zabawek!

tez zastanawialismy sie nad Krynicą właśnie,ale starsza jedzie tam na Zieloną szkołe wiec teraz raczej inne miejsce poszukamy i chyba tez wole mniejszą miejscowość,byle blisko było w miare do plaży


Dziekujemy bardzo i zostawiamy dla cioteczek sama robiłam:szok:Kucharka ze mnie troche marna:laugh2::laugh2::laugh2:



Kasia STO LAT DLA MATEUSZKA Z OKAZJI DRUGICH URODZINEK

a torcik wygląda przepysznie
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana w deszczową pogodę.
Sto lat Chogata
I dla Mateuszka udanych urodzinek
Chumor mam do bani po wczorajszych walentynkach.
Czy wasze pociechy też śpią juz coraz krócej i maja mniej drzemek w dzień?
Po mału zaczynam niewyrabiać czasowo, ciągle coś leży i czeka na zrobienie jak Jagoda zaśnie, a taka terza narudna że ciężko cokolwiek z nią zrobić.
pozdrawim, bo właśnie marudzi.
 
Sto lat sto lat niechaj żyją nam:-)

Mateuszek i Chogata


Chogata, fajnie że odpoczęłaś:-).
Sempe zazdroszcze masazu. Tez bym chciała. Ja to czasem meza mecze i mnie masuje.
Efe, oby lekarze znaleźli przyczyne. Duzo zdrówka dla małej.

A ja z Julisia na kolanach i ciezko mi sie pisze jedna reka:-D. Druga mi zjada:-D
Drzewka podlane
 
Czy wasze pociechy też śpią juz coraz krócej i maja mniej drzemek w dzień?
Po mału zaczynam niewyrabiać czasowo, ciągle coś leży i czeka na zrobienie jak Jagoda zaśnie, a taka terza narudna że ciężko cokolwiek z nią zrobić.
pozdrawim, bo właśnie marudzi.
jakbyś pisała o mnie i Nince... jak już uśnie, to góra na pól godziny - a ja w ciemnej dupie z wszystkimi rzeczami (sorki co wrazliwsze uszy i oczy za mało cenzuralne słownictwo)

kochany Mateuszku - oby ten dzień był mega-udany, prezent trafiony, mamusia cierpliwa i posłuszna (a co;-)) a bracia w nastroju do długiej zabawy:-D
 
Witam poniedziałkowo :tak:
U nas żeby nie zapeszyc ciut lepiej ze spaniem :tak: także dziś wyspana jestem :-D

Chogata wszystkiego naj naj naj :tak:
Dla Mateuszka jeszcze raz buziaki od Cioci :tak:
 
Chogata wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia, spelnienia marzen, milosci, usmiechu i pociechy z dzieciaczkow :)

Buziaki dla Mateuszka! Zdrowka i masy prezentow! :)

Witam,
Andariel moja tez czesto ma takie dni z "objawami" identycznymi jak Ninka, to jest chyba wpisane w ten wiek:-D

Efe, trzymam kciuki za chrzesnice!

Mju, szybkiego powrotu do zdrowia dla Antonka a Tobie duzo sily i cierpliwosci...

Aga.p kilka dni i na pewno przywykniesz do nowego rytmu:tak: Milego dnia:tak:

Miranda u nas ze spaniem to samo!

Ide powiesic pranie i sie wreszcie wykapac.
 
CHOGATA STO LAT STO LAT WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE!!!!
DUŻA BUŹKA KASIU DLA TWOJEGO MATEUSZKA


cześć!
nie czytam co u Was bo nawet nie mam kiedy tu zaglądnąć nocki koszmar mały coś się zbuntował i nie chce jeść deserków na wieczór dzięki którym tak ładnie spał i znowu wróciło częste budzenie się na (.):-(
 
reklama
Witam z rana w deszczową pogodę.
Sto lat Chogata
I dla Mateuszka udanych urodzinek
Chumor mam do bani po wczorajszych walentynkach.
Czy wasze pociechy też śpią juz coraz krócej i maja mniej drzemek w dzień?
Po mału zaczynam niewyrabiać czasowo, ciągle coś leży i czeka na zrobienie jak Jagoda zaśnie, a taka terza narudna że ciężko cokolwiek z nią zrobić.
pozdrawim, bo właśnie marudzi.

Miranda pociesze Cie bo u mnie to samo :leżaczek jest ble,w pokoju ma puzzle wyłozone i ful zabawek też źle ,jeźdże łózeczkiem po chacie też nie tak normalnie na koniec dnia to mnie głowa boli od tego jęczenia ciagłego .Obiad robie to ta siedzi i kwiczy tylko ale mam ja gdzieś musze zrobic i już .Zastanawiałam sie nawet nad wsadzeniem jej do chodzika wiem ,że to nie jest zalecane ale ja juz na prawde mam dość tych jej fochów ciągłych.Najlepiej jakby cały dzień spędziła z nią na kanapie nie musze sie bawic ale mam siedziec i już...Jakoś z synem nie miałam tych problemów a z nią to coraz gorzej zamiast lepiej jak skończyła 3 miesiące to przestała ładnie w nocy spać (u syna na odwrót było),teraz jak siedzi dobrze to zamiast sie chwile choc soba zając to nie jęczy (u syna na odwrót było) aż sie boje co to będzie jak pójdzie

Kasia ja sie pisze na ten torcik hihihiihihihihihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry