reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No to podczytałam trochę :-)
Neverend - gratulacje pierwszego ząbka :-D
PIwonia - zdrówka dużo dla maleńkiej!!
U nas też nie ma przytulaka, nie wiem co, trochę w sumie pieluszka ale też nie zawsze... szukam cały czas, (moim była pieluszka :-D)
Miranda u nas też tak z telefonem jest, MArcelowi trzeba dać na chwilę bo wrzask, ale dźwięków z tel to się boi ;-) no chyba że tata dzwoni to nasłu****e w skupieniu :-)
A klawiatura to też niezła gratka, uwielbia bić pięściami :-)


 
reklama
Witam sie jak ja Wam zazdroszcze tych nocek u mnie porażka o 3 dawałam czopka bo nie zmruzyłam oka.Po czopku pospałam ze 3 h i na tym koniec :baffled:.Głowa peka...
Moja z kolei lubi strasznie piloty i do gryzienia (niejeden raz już ozygała go ) i do właczania przyciskami.
 
Jeszu my dzisiaj do lekarza na szczepienie. Normalnie mam stresa:-( Miałam iść wcześniej ale mój mnie przekonał, żeby najpierw wypróbować to mleko z kleikiem. Tylko wczoraj jak na złość mała wypiła raptem 5ml. A rano juz kupe walneła. normalnie robi wszystko, zeby byc lzejsza:wściekła/y:
 
Hej
Dzisiejsza noc...do dobrych to ona nie nalezala:no:
Mala budzila sie ...mialam wrazenia,ze co chwile,bo co oko przymklam to mnie znowu obudzila.
W dodatku maz wieczorem ogrzewanie tak nastawil,ze mialam w sypilani 22 stopnie:szok: zazwyczaj spimy przy 18-19.
A mi jak za cieplo to spac nie moge,spuchnieta sie czuje .
Moze dlatego tez mala sie tak budzila,bo jej tez bylo za cieplo.
Ale przedewszystkim pewnie przez ten katarek...
A po 5 zaczela znowu swoje wywody (jestem ciekawa o czym ona tyle gada) :-D
Nie wiem jak dlugo gadala...ja mialam wrazenie ,ze az slonce nie wzeszlo...bo przed 9 jak sie przebudzilam to tez sobie gadala...

Musze dzisiaj z nia z domu wyjsc...chyba nie pogorsze tym jej stanu?
Kaszle i ma katar...ale mi sie mleko konczy i z psem tez musimy wyjsc.
 
Maggie moja też najlepiej czuje się na moich rękach jak wszystko dobrze widać. Próbuję ją odkładać na leżaczek jak przycichnie, ale długo się nie pobawi. Z tym, że ja wiem że to przez święta się stało. I za cholerę nie mogę jej oduczyć.
Piwonka trzymam kciuki, żeby jednak lekarka nie dorzuciła Alusi następnej serii. Biedne dziecko ile ją jeszcze będą kuli?
Edit: A Ali z mlekiem swoim rozrabiasz? W jakich proporcjach?

Moja padła w końcu.
Idę jakieś śniadanie zjeść.


 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Zła jestem bo teściowa mi małego obudziła:wściekła/y: po 6 rano poszła sobie zobaczyć do pieca czy się dobrze pali i się tam tłukła nie wiem czym i obudziła mi Tomka wrrrrrrr
teraz zasnął a ja zaraz pójde szybko coś wszamać.Ale jeszcze poczytam co u Was
 
Czesc mamuśki :tak:
Moja noc dziś też nie nalezy do udanych, Mam wrażenie że im Karolinka starsza tym spi gorzej :baffled: jak obudziła sie o 2 napiła sie mleczka odłozyłam ją do łóżeczka no i zaczeło sie gaworzenie, śpiewanie, wyrzucanie smoka za łóżeczko...:baffled::baffled::baffled:
ufff kiedy ja sie wyspie??:wściekła/y:
 
reklama
Maggie moja też najlepiej czuje się na moich rękach jak wszystko dobrze widać. Próbuję ją odkładać na leżaczek jak przycichnie, ale długo się nie pobawi. Z tym, że ja wiem że to przez święta się stało. I za cholerę nie mogę jej oduczyć.
Piwonka trzymam kciuki, żeby jednak lekarka nie dorzuciła Alusi następnej serii. Biedne dziecko ile ją jeszcze będą kuli?
Edit: A Ali z mlekiem swoim rozrabiasz? W jakich proporcjach?

Moja padła w końcu.
Idę jakieś śniadanie zjeść.


jak na razie tylko ze swoim mleczkiem,a rozrabiam różnie np 30 ml mleczka plus około 2 łyżeczek kleiku ,zeby była lekka papka i to jej podaje i jak na razie bardzo jej smakuje,a był moment ze niechciała tego jesc,ale po przerwie zjada ze smakiem
 
Do góry