reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
E no niedawno wystukal jakis zagraniczny numer i pozarlo mi 1,60:sorry2:Gorzej jak trafia na trzy 999 musze go pilnowac.
Wiem Iwonko ze to niezdrowa przytulanka ale skubaniec tak sie drze jak nie dostanie ze wole mu dac na te 3 minuty niz sluchac placzu przez dwie godziny:shocked2:
A do taty chogata juz nieraz zadzwonil na szczecie mamy darmowe tylko tata niestety za odebrane musi doplacac:sorry2:
 
E no niedawno wystukal jakis zagraniczny numer i pozarlo mi 1,60:sorry2:Gorzej jak trafia na trzy 999 musze go pilnowac.
Wiem Iwonko ze to niezdrowa przytulanka ale skubaniec tak sie drze jak nie dostanie ze wole mu dac na te 3 minuty niz sluchac placzu przez dwie godziny:shocked2:
A do taty chogata juz nieraz zadzwonil na szczecie mamy darmowe tylko tata niestety za odebrane musi doplacac:sorry2:

a taka zabawkowa go nieprzekonuje?
 
Młodzieniec leży (póki co) u siebie, wiec i ja na momencik zaglądam :)
zaległości mam masakryczne, bo jakos żadko w ogole kompa ostatnio odpalam :dry: rozglądamy sie za jakims lapkiem, bo teraz to stacjonarka nam stoi w pokoju, w ktorym teraz w ogole nie przebywamy (bo jakos najchłodniej w nim jest a ja zmarźluch okropny :baffled:).

Czytam, ze Wasze dzieciaczki mają teraz burzliwy okres. my to przerabialiśmy jakis miesiac temu, i byłam wykończona. Nie ma letko i tyle. U nas ten stan trwał jakiś miesiac, a teraz jest juz luzik :cool2:

Byłoby lepiej, gdym sie nie przeziębiła i nie zaraziła tym samym Tomka :wściekła/y: teraz biedny ma takie gluty, ze łooo :szok: a jak tylko wyjmyję Fridę, to jakby mogł to by mi zwiał z przewijaka :huh::eek:ale walczymy dzielnie, nie ma rady :dry:

a co do ulubionych przytulanek naszych bąbelków, to Tomek umiłował sobie żyrafkę z Ikei (taka z pozytywką, która gra jak sie jej karkol naciagnie). bez niej nie zasypia, a kopyta to sa non stop obmuldane :rolleyes2:

uciekam powoli i dobrej nocy wszystkim życzę ;-) muuua :*
 
łłłłłłłłłłłłłłłłłe Jakubka to żadne pocieszenie bo moja to ma już 1,5 miesiąca i końca nie widac .Po prostu po 3 miesiącu jakby mi ktos dziecie podmienił.Owszem są noce ,że jest git ale ja nie zdąrzam wypocząć przez jeden dzień czy noc:baffled:
 
reklama
enka hehe :-D
szkoda tylko, ze to nadal świateczna kartka, a nie wgrywaja mi sie nowe zdjęcia na tej strone buuu :-( nie wiem co sie skiepsciło :(
no Chogata, my przez miesiać mieliśmy jazdy, najgorsze było to, ze cycka mi mały buntownik nie chciał:baffled: pare razy ratowałam sie zapasami z zamrazalki, ale potem stwierdziłam, ze nie ma to tamto, bo mi sie chłopak do butli przyzwyczai i koniec z karmieniem bedzie. Jak se to przypomne ehh...
Trzymam kciuki, zeby jak najszybciej minał Wam ten ciezki okres :blink:

Chłopcy śpia to jeszcze troszke posiedze :-)

ps. tutaj Tomek ze sowja ulubienicą :)
 

Załączniki

  • IMG_1336.jpg
    IMG_1336.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Do góry