reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej dziewczyny!
Aniu oj katarek przykro mi oby szybko przeszedł!!!!

Mały wczoraj poszedł spać po 22 budził się 3 razy na amku i o 6 już pobudka i spać nie chciał:eek:
Pogoda jakaś dziwna coś chmurki a ma być słoneczko-tylko nie wiem na którym niebie
MIŁEGO WEEKENDU WAM ŻYCZĘ!!!!
 
reklama
Ja miałam nasivin dla niemowląt sa od 1 miesiąca 3x2 krople i lek homeopatyczny oscillococinum po pół fiolki rozpuścic w paru kroplach wody i podawać 2x dziennie + cebion 7kropli 2x dziennie;-)
 
witam dziewczyny:-)
cały tydzien piękna pogoda więc ja ciągle na spacery latam i z tego powodu tutaj mnie brak,
u nas ok choc chyba u Angelinki tez katar się zaczyna a Alicja jakąś chrypke ma ale zobaczymy co z tego będzie.
Aneczka jak na katar podaje OTRIVIN po 3 dniach podawania 4*na dobę juz po katarze:-)

pozdrawiam Was i lece się szykować na spacer a małżonek zabiera reszte na LEGOMANIE
 
Witam sobotnio :-)
wpadłam na chwilkę w przerwie prania dywanu :confused2: ręce mi do tyłka już wchodzą

Aneczka, mi położna środowiskowa pozwoliła użyć tej maści :tak: zakupiłam ale nie zdążyłam użyć bo katarek był słaby i znikł szybko :tak:
w każdym bądź razie mówiła że jak się posmaruje pod noskiem maluszka to żeby pilnować coby łapkami za bardzo nie smyrał tam i do buzi nie dawał sobie tej maści :eek:
niech trochę powdycha i potem zetrzeć wacikiem. Takie dostałam instrukcje :-)

dobra uciekam do tego dywanu nieszczęsnego, miłej soboty i wyleczenia z tych katarków :tak:
 
Witam się i ja.
Wczoraj mała usnęła dopiero po 22'ej i o 7'ej zrobila już pobudkę. Ale zjadła mleczko i slicznie spała do 10'tej.
U nas piękna pogoda, więc spacerowałysmy przeszło 3 godzinki.

dzięki dziewczyny nabyliśmy nasivin i fridę kupiłam bo wcześniej nie było katarku i nic do ściągania nie miałam ale w sumie jakoś jej to nie wypływa więc nie wiem jak ściągać jakos strasznie nie leci ale to początek;/
nie wiecie czy mozna maśc majerankową takim maluchom??

Jak mi lecieć przez fridę nie chciało to oprócz kropli podawałam małej sól fizjologiczną lub sól morską. Wtedy ładnie z noska schodziło.
 
Witam się i Ja
My po lekarzu dziś z samego rana i po spacerku.
Malusia nie wyspała się z rana i trochę marudna, ale wiedziałam, że tak będzie niestety. No ale tzreba było iść do lekarza, by mała poszła na rehabilitację odpowiednią :-).

Nawet dobrze, że z rana wszystko pozałatwialiśmy, bo pogoda się zkiepściła wrrrrrrr.
Zaraz obiadak, a potem zabawa z panienką :-).
 
reklama
Uwierz mi, że i Ty u swojego malucha zauważyłabyś to od razu.
Słychać (szczególnie podczas karmienia) furczenie w nosie. Moja mała jak leżała na płasko na pleckach i katarek spływał jej po gardle dodatkowo kaszlała.
 
Do góry