reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam dziewczyny,

U mnie podobnie słoneczko pięknie świeci, też zmykam na spacerek.
Mężuś dzisiaj ma wolne ale nie skorzystamy z mała z czasu wolnego taty :-( Pojechał po silnik do naszego auta, albo raczej złomu :wściekła/y: Mam takie nerwy, zawsze jakieś problemy, niegdy więcej fracuskiego auta, popłyniemy ok. 3000 zł,bo cały silnik się rozsypał, szkoda gadac. Oszczędności miały zostac na czarną godzinę jak będę na wychowawczym a tu taka przykra sytuacja :-(
Dobra dziewczyny nie zanudzam swoimi problemami. Mogę się pochwalic że Madzia przesypia w nocy ok. 7 godzin non stop, tak jest od kilku dni. Myślałam że karmiąc piersią to jest niemożliwe, a jednak.
Miłego dzionka życzę!!!
 
reklama
hej

my własnie wóciłysmy ze szczpenienia i Niunia śpi na dworku. Płakała biedulka strasznie a teraz padła umęczona, ale zaraz pewnie się obudzi na jedzonko.

Pogoda śliczna u nas też i na spacer drugi (dłuższy niz do przyhodni) chyba pójde w kamizelce tylko bo jest cieplutko :tak:

Obiadek mam od wczoraj więc mam cały dzień dla mojego pokłutego maleństwa

Joan współczuje wydatków...
Anet mam nadzieje że Gosia ci sie nie rozchoruje

ide poczytać zaległości na pozostałych wątkach
 
Efe sama robisz kartki na swieta czy kupilas gotowe???

Wlasnie Efe,sama kartki robisz?

Tak sama chcę zrobić ze zdjęciem naszej kruszynki wysłać do rodzinki. Chrzestnym oddzielnie chcę podziękowania wysłać ze zdjęciem więc ostatnio w każdej wolnej chwili dłubie te kartki:confused2: I pewnie na koniec pójdę do sklepu i kupię:-(

A u nas spacer był ale krótki bo wichura straszna.
O...mała mi przez sen płacze. Muszę zmykać. Miłego dnia życzę.
 
hej dziewczyny

u mnie ten dzien to porazka, nie da sie wyjsc na spacer bo po pierwsze caly czas mży i swiatlo pale w domu od rana
po drugie moj maluszek jest dzis klasycznym placzkiem:-(
nawet cyc go nie uspokaja
sprawdzialam po wykluczeniu wszystkich innych powodow sprawdzialm mu dziąsła i ma jakby male twarde biale cos na dziąsle, ale od strony policzka i w okolicach szostek wiec zab to raczej nie jest:eek: chyba ze szostka mu krzywo wychodzi:confused2: nawet nie wiem ile on to ma tam bo wczesniej sprawdzalam palcem dziasla tylko na przodzie

teraz spi biedaczek, zasnal mi na rekach
o moje malenstwo kochane:zawstydzona/y:
 
Kochane uzależniona jestem od BB.
Mała śpi, a aj zamiast zjeść wpadłam na BB.
My na spacerku dziś 2,5 godzinnym byłyśmy świeci u nas słoneczko i jest miło. Mała spałą cały czas. Po lekarzu byłam taka szczęśliwa, że znów zaczęła mi tyć. Jeszcze niech wyniki wyjdą i odfrunę :))).
 
reklama
Do góry