reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

mozna chodzić, ja aż raz byłam :) tylko że w biustonoszu się opalałam i tylko 7 min no bo wiadomo że blada jestem...no a że niezdrowe to insza inszość :) mnie tak nachodzi raz na jakiś czas iść się zrelaksować i w tym wypadku wręcz dobrze może wpływać na pokarm bo się relaksujemy w cieple- no o ile się nie przesadzi...
 
reklama
my też lubimy lusterkowe zabawy:tak:
a żebyś wiedziała mju, żeś w moim typie:-D

chyba idę spać, u mnie już wszyscy lulają, tylko ja jeszcze ślęczę przy forach (chyba się już uzależniłam); jeszcze tylko szczurasom makaronik podam, bo się małpeczki przyzwyczaiły codziennie dostawać coś "ludzkiego" do jedzenia na deserek;-)o, zaczęło się californication, chyba jednak jeszcze chwilę posiedzę;-)
 
i ja sie witam.bede musiala mala wybudzac na karmienie i zmykamy na szczepinke:zawstydzona/y:dobrze ze to juz ostatnia i do roczku spokuj :sorry:i pewnie zmokne -za oknem pomimo szarowki widzac ze wisi wielka czarna chmura:crazy:jak zawsze zreszta kiedy na szczepienie mam isc albo do lekarza:eek:
milego dnia sierpniowki:-)
 
witam w słoneczny dzionek
u nas niestety katarkowo i zero spacerku,mała mi sie rozłozyła,ma zielony katarek i pokasluje az od niego ,wiec dzisiaj odpuścimy spacerek,żebym jej nie doprawiła
 
witam

Udanego dnia życzę i idę sie bawić, bo Młody ostatnio wyjatkowo towarzyski i prawie nie sypia w dzień- sypia tylko na spacerkach.
 
Witam sie i ja....
U was slonce?Ale wam fajnie....u mnie nad ranem(ok 6) to sie taka wichura zerwala ze myslalam ze to jakies tornado:szok:,wstalam pozaszczelnialam okna,bo firanka mi fruwala az po pokoju..teraz widze ze cos sie przejasnia....:tak:....oby,bo ta pogoda mnie juz dobija,wolalabym mroz,to przynajmniej te wszystkie zarazki by powymarzaly:crazy:

witam w słoneczny dzionek
u nas niestety katarkowo i zero spacerku,mała mi sie rozłozyła,ma zielony katarek i pokasluje az od niego ,wiec dzisiaj odpuścimy spacerek,żebym jej nie doprawiła
Iwonko,to wspolczuje chorobska,moja tez cso psikala,ale zielonego nie miala,dawalam jej kropelki no i odpukac przeszlo.....ale stracha mialam,bo teraz ta grypa panuje.....
A Gosia moja wczoraj to w szkole zrobila najlepiej...mowi do mnie mamo kupil mi Daniel(brat cioteczny) lizaka i dalam kolezankom polizac bo chcialy:Kasi i Oli....a mi rece opadly,bo rano slyszalam jak ta Kasia kaszle w szatni(dopiero po chorobie przyszla)...wyklad jej strzelilam,ale czy dotarlo to nie wiem....mam nadzieje ze tak:sorry:
 
reklama
Do góry