reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

A moja mala ostatnio cos daje mi popalic:szok: Albo spi,albo ryczy...nakarmie ja,ponosze czekajac na bekniecie,popszytulam,porozmawiamy :tak: ajak chce ja polozyc to juz jej sie nie podoba,ledwo zje a smoka ciagnie jak...smok,najgorsze,ze i w nocy ma takie jazdy.Okolo 2:30-3:00 pobudka i nie spimy do 5:00-6:00,nie ma kolki,po prostu sie wygina,wije jak piskorz w lozeczku,nie chce lezec,na raczkach u mamusi lepiej...ale mamusia chce tez troche pospac:eek:
u mnie ze spaniem mojej mai jest praktycznie to samo, usypia z 1-2godz., smoka ciągnie jak nie wiem co, jak wypadnie to płacz, kręci się, wierci i nie wiem dlaczego nie może od razu po karmieniu zasnąć :confused:
 
reklama
Hej! My już się czujemy lepiej ale wczoraj to był hard core z tymi wymiotami i temp. Antka szczęśliwie ominęło (puk puk odpukać).

Dziewczyny przepraszam, że na tym wątku ale nie nadążam czytać pozostałych - czy któras z Was ma poranione piersi? NIe obolałe tylko poranione? Ja już tydz się leczę i nic nie ma poprawy - nie wiem o co chodzi z dwójką dzieci takie przeboje.:-:)no::-(
Mju ja niestety mialam strasznie poranione... na tyle ze maly razem z mleczkiem pil krew z brodawek... Ale na dzien dzisiejszy jest juz lepiej strupy poschodzily i czuje tylko bol przy zassysaniu malego... smarowalam tylko mlekiem z piersi i wogole nieubieralam ani stanikow ani koszulek... caly dzien i cala noc z cycami na wierzchu:laugh2::laugh2:
 
Mju mnie niedawno krew z brodawki leciala, po kazdym karmieniu smarowalam bephantenem i na drugi dzien juz bylo lepiej:tak::tak:
 
hej ja juz po wizycie:-D
mala zdrowa i rosnie:-D:-D
spi mi wlasnie na brzuchu:-D:-D:-D
ale tak sie aparatka zaniosla ze musialam ja do gory podrzucic zeby powietrze zlapala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja przy niej zawalu dostane... takie niespodzianki mi robi ze szkoda gadac:no::-:)-(
 
moja malutka też od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć po karmieniu; gdy ją trzymam do odbicia to zasypia na ramieniu, gdy tylko odłożę do becika budzi się i płacze; i nie przestaje dopóki ktoś jej nie weźmie na ręce i poprzytula;
w nocy są 2 karmienia i po jednym zasypia natychmiast, a przy drugim już się trzeba nagimnastykować... a gdy na dworze już jasno nie ma mowy o uśnięciu - od razu oczyska jak 5 zł;-)
 
moja malutka też od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć po karmieniu; gdy ją trzymam do odbicia to zasypia na ramieniu, gdy tylko odłożę do becika budzi się i płacze; i nie przestaje dopóki ktoś jej nie weźmie na ręce i poprzytula; ;-)

sprobuj rady Moli, jak karmisz poloz miedzy siebie a corcie kocyk, czy pieluszke
jak zasnie to odbij jej w tym beciku i poloz delikatnie do lozeczka,
moze sie nie obudzi bo nie bedzie zmiany temperatury:tak:
u mnie raz dziala, raz nie :tak: ale warto sprobowac

a dla mam ktorych dzidzie nagle sie zaczynaja niezrozumiale zachowywac, typu placz bez przerwy, marudzenie i ciagla potrzeba ssania polecam artykul o skoku rozwojowym
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lipcu-2007-f127/skoki-rozwojowe-12723/

u mnie tamten tydzien byl straszny, ten jest lepszy:tak:

mowie dobranoc
i zycze wszystkim spokojnej nocy z latwymi kupkami;-)
 
A jakie kropelki teraz uzywacie????

Kropelki nazywają sie"Gripe Water" firmy Woodwards z tym ze mozna ich uzywac dopiero po pierwszym miesiącu zycia dziecka.Podają tez ze mozna podawac dziennie po 5 ml ,ja to rozkładam na kilka karmien bo trudno w dziecko wlac jednorazowo taka ilosc lekarstwa.I musze pochwalic ze dzis wieczorkiem juz bez problemu był kupol.:tak:
 
reklama
witam się z rana my mamy małą przerwę w spaniu jeszcze ok. 40 min i znów idziemy spać:tak:.Ja wczorej jechałam do Niemiec po ten Sab Simplex zobaczymy czy zadziała mam nadzieje,ze tak;-)I skończa się nasze problemy z kupami
 
Do góry