reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Aloha Mamunie:)

Bajorekaga ja osobiście nie praktykuje metody z butlą w nocy, ale skoro u Ciebie jest skuteczna to mysle,ze nie ma w niej nic zlego;-). Moja Nati budzi się kolo 2 w nocy( ostatnie karmienie ma o 22.00. Mialo byc o 24.00,ale ja tak zasypiam i tak mi dobrze wtedy,ze nie mam sily sie budzic o północy) ,chwilke possie i zasypiaa, a ja razem z nia, dlatego rano budzimy sie w jednym lózku( moim oczywiscie):szok:. Potem budzi sie kolo 6.00,znowu karmienie i troszke dluzszy czas aktywnosci ma moja Księzniczka,ale kolo 7 znowu zasypia:). O! i ja wlasnie teraz mam czas na śniadanko,kapiel i jeszcze BB:-D
 
reklama
Witam i ja. Dzis mam ciezka noc za soba bo czekalam na wyjazd meza do 24.30 i jakos Miloszek przez to sie tez rozregulowal(zreszta spal cale po poludniu i wieczor wiec sie zbyt nie dziwie ze w nocy troche dokazywal ale niedlugo raczej czesciej sie piersi dopominal), No i zostalismy znow sami:zawstydzona/y::zawstydzona/y:A tak bylo fajnie jak maz byl no i duzo lzej:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale co zrobic odzywaja sie polskie realia:rofl2::rofl2:Teraz nie wiadomo kiedy przyjedzie moze dopiero na swieta:rofl2:
Ranki Miloszka sie goja juz jest dobrze. no koncze bo jesc chce wpadne potem
 
witam i ja z rana:-)
dziś mój maż też wrócił do pracy po 2tygodniowym pobycie z nami! i tak zostałam sama z moimi księżniczkami:-)
dzis wstałam lewą nogą ale mam nadzieję ze humor lepszy mi się wyklaruje;-)
od tego tygodnia mój małzonek będzie na 2dni w tygodniu jeździł do Wrocławia tam dostał jakis projekt do nadzorowania, mógł nie przyjac ale wiązało by się to z utratą pracy:wściekła/y::wściekła/y: więc muszę zakasać rękawy i dać radę z czwórką dzieci!!!:-) nie mam innej opcji.
 
Witam się u mnie nocka roszke gorsza bo mała kupy zrobic nie może:herbataka koperkowa nie działa ,morele też nie,a czopek to dla mnie ostateczność.Kolek na pewno nie ma bo wogule nie płacze tylko lezy i syęka i sie troszke denerwuje.A jak juz się załatwi to kupa jest półpłynna więc nie wiem o co chodzi?:szok:
 
witam i ja tez z malutka przy (.)(.)
chwilowo jestem sama bo maz pojechał kilka spraw pozałatwiac
moja tez ma kłopot z kupkami tyle,ze na szczescie nie płacze tylko zadziej robi
czekam na wizyte połoznej moze dzis sie zjawi
 
i ja sie witam
zadka zagladam bo ja caly tydzien jestem sama i kazda wolna chwilw wykorzystuje na spanie albo zrobienie malych porzadkow
moja dziewczynka jest w miare spokojna najgorsze sa wieczory jak nie spi od 20 do 24 i sama nie wie co chce je i ulewa na przemian wczoraj to nawet porzadnie zwymiotowala taki maly glodomor nie do zapchania:-)
pozdrawiam was wszytskie bardzo serdecznie :-)
 
Witam.
Jakos mi zawsze czasu brakuje zeby popisac ,bo zdąze poczytac i mała sie budzi.Osatatnio miała kłopoty z kupką ale z tego co zauwazyłam to po kropelkach infacol .Niby pierdy szły a kupka nie:no:.Wczoraj zmienilismy kropelki i dwa rzy kupa poszła:tak:.Raz zaraz po kąpieli na recznik:laugh2: i w nocy porządny kupol.I teraz aniołeczek spi.:tak:
Co do gosci to u nas jak dłuzej sie dzieli to ja w pewnym momencie powiedziałam ze jestem zmeczona i ide spac po 15 mni. było po imprezie:-p.Bo z jakiej paki mam sie meczyc.
 
Karincia nie krępuj się następnym razem opuścić towarzystwo albo wprost powiedz ze koniec wizyty! przeciez jestes panią własnego domu i mozesz tak zrobic, ja raz mojemu kuzynostwu powiedzialam ze koniec wizyty ale nie posłuchali bo za duzo mieli juz w czubie więc wytrzymałam jeszcze 20 minut i z wielkim rozmachem powiedziełam ze mają SPIER..........ALAĆ! poszli i nawet się nie obrazili hihih:-D
Ha ha ha... dobre sempe :-D:-D
Chyba też zastosuję tą metodę następnym razem jak będa tak mało domyślni żeby wyjść :-):tak:

A ja dziś po wizycie położnej i muszę przyznać że fajnie było :-)
Przede wszystkim uspokoiła mnie i odpowiedziała na wiele moich pytań :tak:
Z Maluchem wszystko ok. i mi krocze sprawdziła i też powiedziała że wszystko się ładnie zagoiło :-p

Dziewczyny a jak Wy ubieracie Wasze Dzieciątka ?? Chodzi mi tak normalnie "po domu"??
Bo ja zakładam np. body z krótkim i na to pajac a ta połozna powiedziała że niepotrzebnie 2 warstwy :eek:
że wystarczy sam pajac :zawstydzona/y:.
 
reklama
Nie wiem karincia ale u mnie jakos upalu w domu nie ma i tez pod pajacyka zakladam body z krotkim rekawkiem. Sama sobie pod bluzke zakladam koszulke bo mi chlodno:eek::eek:wiec dziecku chyba tym bardziej.
Aneczka zawsze bede powtarzac ze masz za dobrze:tak::tak::-D
 
Do góry