reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witajcie mamuski
u nas dzis zimnowiec odpusciłysmy sobie spacerek:(
Jestem ciekawa czy któras z Was karmi cały dzień piersia a na noc daje butelke? ja tak robie bo wieczoem moj syn robi sie nie znośny lapie piers pociagnie, wypluwa, płacze a jak dam butelke zje i idzie spac a w nocy i w dzien normalnie ciagnie piers i nie bardzo wiem o co mu biega

sory ze pisze to tutaj ale czy któraś mogłaby mi doradzic jak mam usunąc niepotrzebne suwaczki bbo nie moge tego zrobic?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej! Pisałam Wa, że Anielka w nocy w piątek wymiotowała - no i chyba przywlokła nam jakiś wirus do domu :-:)-( Anieli całe szczęście już przeszło ale ja z męzem cała noc nad kiblem a dziś czujemy się fatalnie. M ma temp. 38 z hakiem ja na szczęście nie ale strasznie boje sie o Antka - on jeszcze taki malutki...
 
Mju - nie martw sie, Antek dostaje duzo przeciwcial od Ciebie w mleczku, nic mu nie bedzie, trzymam kciuki:tak:
Deli- co do bolacej rany po cc, jak juz wczesniej pisalam mnie wogole nie bolala nawet dzien po operacji, oczywiscie uczucie ciagniecia mialam na poczatku, i takie szczypanie ale teraz wogole jej nie czuje
moze tak jak Izabela dziwne uczucie przy oddawaniu moczu ale pije sok zurawinowy i przeszlo
a krwawienie poporodowe ustalo, teraz mam brazowawe plamienie od tygodnia ale zanikajace
mam nadzieje ze te bole u Ciebie to nie oznaka czegos powaznego, moze Twoje cialo sie inaczej goi po prostu, koniecznie idz do lekarza

Maluszek prawie caly dzien ladnie spal z przerwami na jedzenie i spacerek wiec wsystkie zalegle rzeczy udalo mi sie zrobic a nawet odespac noc nieprzespana:tak: no ale teraz marudzenie sie zaczelo i wypluwanie smoka
kapiel chyba bedzie wiec zaraz co by czas zapelnic do nastepnego karmienia za godzine

jak by co to mowie dobranoc wszystkim
 
A moja mala ostatnio cos daje mi popalic:szok: Albo spi,albo ryczy...nakarmie ja,ponosze czekajac na bekniecie,popszytulam,porozmawiamy :tak: ajak chce ja polozyc to juz jej sie nie podoba,ledwo zje a smoka ciagnie jak...smok,najgorsze,ze i w nocy ma takie jazdy.Okolo 2:30-3:00 pobudka i nie spimy do 5:00-6:00,nie ma kolki,po prostu sie wygina,wije jak piskorz w lozeczku,nie chce lezec,na raczkach u mamusi lepiej...ale mamusia chce tez troche pospac:eek:
 
Wiem, że muszę do lekarza, ale to najwcześniej w czwartek. U mnie Mewa jest jeszcze usunięcie jajnika więc na pewno inaczej się goi.
 
Deli współczuje problemów z raną

My właśnie przerabiałyśmy koleczke :-( ale na szczęście nie trwała długo. teraz Niunia zasneła wymęczona biedulka

a spacerek miałyśmy rewelacyjny :-)
 
witajcie dziewczyny... moja mala tak malo spi ze masakra... jak spi to robie to co nie moglam:-(
normalnie czasami brak chwili na siku:-(
moja ma problemy z kupka i nie wiem jakie ziolka pic zeby jej pomoc... jablko pomaga ale na chwile:-(
daje jej raz dziennie herbatke z kopru i nie ma klopotow z baczkami i troche jej przy kupce pomaga:tak::-D
noce czasami przespane a i tak w ciagu dnia nadrabiam:-D
przepraszam ze nie mam juz tak czasu dla WAs:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a co do porodu to jak go calego opisze i probuje go zatwierdzic to mi sie wszystko kasuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
co sie nak****alam to szkoda gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
takze krotko... porod szybki ale w cholere bolesny... klopoty z rozwarciem... mala duza i skurcze w nogach,,, MASAKRA:wściekła/y::-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień dobry mamuśki!
My dziś pierwszy dzień same. Aż mam pietra.:eek:
Tatuś dziś pojechał pierwszy dzień po urlopie do pracy. A córeczka tatusia jakby wiedziała i dał nam pospać od 23-4:30 a teraz śpi od 5:szok: Pierwszy raz tyle spała! To normalne w 6 dobie po porodzie?
Wieczorem mieliśmy małą jazdę pod tytułem bączki i kupki. Mała jadła i się prężyła. Aż w końcu jej poszło i spokojnie zasnęła na te 5,5 godziny. Dziś tatuś kupi Espunisan, bo nie mogę patrzeć na dziecko jak się tak męczy.:-(
Mam nadzieję, że dziś będzie ładna pogoda, to ją wystawie na balkon, bo jutro muszę ją zabrać na ściągnięcie szwów. Powinna to zrobić położna jak przyjdzie z wizytą ale się nie doczekam jej tak szybko, więc muszę iść do szpitala.
 
reklama
Do góry