reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No to niefajnie :/
a ja już zaczęłam używać wkładek bo ledwo ledwo jakieś małe plamki tylko były i wczoraj przeciekłam tak że masakra :zawstydzona/y::crazy: mam nadzieję że to się niedługo skończy, ileż można....

idę obiad zaczne robić póki Marcel jeszcze śpi :) poza tym muszę się ruszać więcej a nie siedzieć tylko bo moja zwisająca fałda sadełkowa na brzuchu chyba zamiast znikać to się powiększa.... :wściekła/y:
 
reklama
hejka!!

Kasiu super że u Miłoszka poprawa!! :tak:

deli współczuje z tą raną :-(

ale mnie zmartwiłyście z tym nawracajacym krwawieniem bo ja właśnie się cieszyłam że zanika... ale przynajmniej będę przygotowana

U nas jednak wczoraj była koleczka wieczorem :-( ale krótsza niż zanim zastosowałyśmy kropelki więc kontynuujemy kuracje

a słoneczko swieci za okrem więc pewnie niedługo pójdziemy na spacerek :tak::tak::tak::-)
 
Witam,
Mam pytanko do dziewczyn po CC czy odczuwacie jakieś pieczenie rany? czy jak dotykacie to boli was coś? bo mnie ostatnio piecze i boli, a do gin za tydzień dopiero chciałam iść, bo wcześniej nie dam rady :(.

Miranda co ja chce nadrobić to mnie Oliwia wzywa :)
mnie też boli brzuch i piecze rana, a myślałam że to w końcu minie, bo ile może boleć :confused:
na dodatek, jak robię siku to pod koniec sikania czuję jeszcze parcie na pęcherz, a nie chce mi się już sikać-to pewnie po cewnikowaniu...
 
Ja na sekundkę.
Bo jeszcze się połapujemy ze sobą i nadal nie mogę siedzieć :wściekła/y: Aż się boję wtorku i zdejmowania szwów (czy to mocno boli???)
Malutka miała dziś pierwsze werandowanie. 25 min. przy otwartym oknie balkonowym. Nie wiem czy to dużo czy mało?

Kasiu ekstra że z Miłoszkiem lepiej oby tak zostało.
Deli współczuje bólu rany.


Ja staram się do was zaglądać, ale od poniedziałku zostaje z Gabi sama, więc nie wiem jak to będzie:-(

Ocho! Pielucha pełna. Czas się zwinąć.
 
mnie też boli brzuch i piecze rana, a myślałam że to w końcu minie, bo ile może boleć :confused:
na dodatek, jak robię siku to pod koniec sikania czuję jeszcze parcie na pęcherz, a nie chce mi się już sikać-to pewnie po cewnikowaniu...

Ja też tak miałam na początku to ci minie, ale ten ból u mnie chyba za długo trzyma. Poczekam jeszcze może rubi będzie na BB i mi napisze jak to u mniej, bo miałyśmy tego samego dnia CC z godzinną tylko różnicą :-):-):-)
 
witam i ja
a moja malutka nabawila sie okropnego zielonego katarku:-(
kropimy na razie solą fizjologiczną,ale w poniedzialek kupie jeszcze wode morską
ja za to mam kłopoty z kręgosłupem i miednica,nie moge za dużo chodzic,a schylać sie juz wogóle i niewiem od czego
ciesze sie tylko,ze mój ma jeszcze tydzień wolnego bo nie mamy jeszcze jakiś stałych pór na karmienie i musze jakos to dograc,żebym mogła dziewczynki prowadzic i odbierac ze szkoły
ja jeszcze nie werandowałam,a mielismy w planach dzisiaj,ale przez ten katarek odpuszczam na kilka dni
 
A ja dziś niewyspana :-(
Wczoraj wpadli znajomi i siedzieli prawie do północy :wściekła/y:
Ja wcześniej opowiadałam że jak wieczorem zawsze wykąpiemy dziecko to ja od razu kładę się spać bo Synek najdłużej zawsze wtedy śpi i dla mnie jest to nieprzerywany sen.
Niestety chyba nie zrozumieli aluzji skoro tyle siedzieli i tak dzisiejszej nocy nie spałam dłużej niż 2 godziny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Stwierdziłam że ostatni raz się tyle męczyłam :crazy:
Następnym razem po prostu wyjdę i położę się spać albo nie będziemy przyjmować wieczornych gości dopóki dziecko nie zacznie mi dłużej spać w nocy :no::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witajcie Kochane Mamuski:))

No nareszcie wszystie rozpakowane:)))

Jak milo....
Ja tez przezywalam te same problemy co Wy po porodzie....zagladalm do Was ale czasu na pisanie za bardzo nie mialam.
Teraz w koncu maly daje sie odessac z cyca..i zycie wraca do normy.

Pozdrawiam Was cieplo ..milej niedzieli zycze i przespanych nocek
 
witam w niedziele:-)
własnie zjadłam obiad i jestem najedzona ze pękne!! czuje ze zalicze wc, mam tak po kazdym obiedzie skręty jelit i wc!!

Alicji jakby lepiej, katar zaczyna powoli ustępować ale nadal jestem czujna z jej oddychaniem, powraca do ssania dlużej i spania dłuzej czyli jest jakaś poprawa!!!:-) skierowanie do szpitala chyba dzis pordę bo jak je widzę to od razu mam ochote płakać.

Piwonia kup Małej Alicji krole dla niemowląt OTRIVIN ja je stosuje od środy co 6h i widzę ze mojej Alicji to bardzo pomaga.

Karincia nie krępuj się następnym razem opuścić towarzystwo albo wprost powiedz ze koniec wizyty! przeciez jestes panią własnego domu i mozesz tak zrobic, ja raz mojemu kuzynostwu powiedzialam ze koniec wizyty ale nie posłuchali bo za duzo mieli juz w czubie więc wytrzymałam jeszcze 20 minut i z wielkim rozmachem powiedziełam ze mają SPIER..........ALAĆ! poszli i nawet się nie obrazili hihih:-D

pozdrawiam wszystkie mamusie:-D
 
reklama
Do góry