reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Wpadlam zajzec co u was...:tak:
Fajnie ze Mitemil juz ma swoja kruszynke......:happy:
Mju,witaj w domku :-D
A u mnie dalej nic....buuuu.....enka , wlasnie jutro termin...ciekawe co z tego bedzie...he,he.....:sorry2:

Wiec zycze dobrej nocki i tez juz sie klade....
 
reklama
Malbretka i Mju- dobrze ze juz w domku z dziciaczkami jestescie:-)
rozumiem Mju ze Antek juz nie ma zoltaczki, moj Adas mial ja z 2 tygodnei ale angielskim sposobem czyli czestym karmieniem bez zadnych lamp i glukoz mu przeszla:tak:
gratulacje dla Mitemil- ale sie biedna nameczyla swoja droga:-(
a ty Kasia wyspij sie bo to moze byc ostatnia noc bez Miloszka:tak:
trzymam za Was kciuki mocno dziewczyny nierozpakowane i przeterminowane- jeszcze troche cierpliwosci a maluszki beda z Wami:tak:
Anadriel- moj tez sie wije i przekreca, a szczegolnie lubi na lewej stronie spac- tak jak mama- wiec juz glowe ma wklesla po tej stronie
dobranoc mowie
u mnie pewnie dobra noc to nie bedzie bo maly spal praktycznie caly dzien wiec teraz bedzie marudzil jak znam zycie
 
Mówię już dobranoc i zmykam do łóżka, bo rano do szpitala trzeba wcześniej wstać.
Trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze nie tulą swych pociech w ramionach. Teraz to już chyba z górki mamy. Mam nadzieję, że już jutro lub pojutrze będzie mi dane utulić naszego synka-uparciucha.

Śpijcie smacznie :)
 
no całe szczescie ze Mitemil juz !!! i tak biedna podwójnie cierpiała bo jeszcze przez ten macierzyski...

Andariel mój tez sie wierci dzis sie prz tym wierceniu z boku na plecy obrócił i spowrotem-przypadek ale trzeba bardzo uwazac bo ja tak kiedys polozyłam swojego starszego na kanapie co niby sie jeszcze nie obracał i spadł!!! na szczescie nic mu nie bylo... a co do główki-Bartek trzyma w sumie od poczatku i ja w szoku byłam i położna w szpital też :) (na T sa zdjecia akurat widać :)
Powodzenia na jutro dla oczekujacych!!
 
Witam
Kasia, Kinia trzymam kciuki, za Piwonię bez suwaczków też, za wszystkie

Diewczyny, mój też Swider, jeszcze nigdy nie spał w łóżeczku, tak jak go ułożyłam:szok:. Podkładam przy pleckach zwinięty kocyk, a on wierzga tak że się przesunie i kładzie jak chce, trzeba blokować z obu stron.
Też mi ulewa i pilnuje żeby mu nie uciekło:baffled:- łyka i jest zadowolony jak mu się uda, a nosić do odbicia można w nieskończoność.
 
Witam sie i ja,
Kasiu całym sercem trzymam za Ciebie kciuki oby sie udało :tak::tak::tak:
u mnie na poród sie dzisiaj nie zapowiada spałam pierwszy raz tak dobrze od 9 miesięcy i teraz super sie czuje:blink: W sumie nie wiem czy mam sie z tego cieszyć czy nie :sorry2:
 
witam,nadal 2 w 1 i do tego wściekła,bo mam dosć,ledwo chodze bo cała miednica tak strasznie mnie boli i szczela,czekam do jutrzejszej wizyty
trzymam kciuki dzisiaj za dziewczyny na porodówkach
 
Cześć Dziewczyny.
Znalazłam chwilkę więc od razu na forum wpadam :-D
U nas wszystko dobrze.
Mały też ruchliwy i sam sobie zmienia pozycje spania :tak:
Karmię piersią ale chyba mam mało wartościowe mleko bo Synek cały czas głodny i niestety muszę Go czasem dokarmiać sztucznym :sorry2:
Ciekawa byłam czy Kasia się rozpakowała ale z tego co widzę to jeszcze nie :-(
 
Witajcie laseczki :)

Aniaso może to dobry znak? cisza przed burzą??

Kasiu, trzymam kciuki by dziś się udało i żebyś nie musiała się meczyć.

Trzymam kciuki za wszystkie desperatki żeby to było już....:rofl2:
 
reklama
Do góry