reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam niedzielnie :-D

Ja dziś jak zwykle w biegu, nie mam czasu dla siebie nic ZERO:happy:

EFE, JA tą ksiązkę zaczęłam czytać, duzo poczytałam w szpitalu, a teraz leży odłogiem nie mam kiedy do niej zajrzeć, wieczorem kiedy mała idzie spać to ja padam na twarz i niestety wybieram sen niż książke, a bardzo ciekawi mnie koniec...a przeczytałam 3/4 :tak:
Czekam na wiesci, która nastepna sie rozpakuje, trzymam kciuki za Was wszystkie :))

A teraz dam małej cycola i spadam na spacer bo u nas piękna pogoda :)
 
reklama
witam niedzielnie i ja:-)
po ciezkiej nocy, bo maly z kupka sie meczyl biedaczek, cale praktycznie rano do teraz przespal z przerwami na karmienie:tak: czekamy az laskawie wstanie zeby na spacer isc, bo cos sie pogoda psuc zaczyna

Gosia i Majaam
- widze ze moj takie same ma podejscie do karmienia, musi byc od razu, ja nie wiem jak bym zdazyla sztuczne mleko przygotowac, Bogu dziekuje ze mam mleczko swoje, jak od razu nie dostanie jak zacznie marudzic to od razu alarm ale nie
,, Ale,, tylo ''E-la'':tak:

widze ze wczoraj w Alicje obrodzilo:tak::-)super
i czekam na nowe dzieciaczki:tak:
 
Mitemil urodziła o 14-tej.
Mama zmęczoną, ale szczęśliwa, że już po. Mała Klaudia czuje się dobrze waży 3400 i ma 54 cm.


Gratulujemy z Oliwią
 
no i prosze mamy dzisiaj chyba ostatnie lwiatko,no chyba że jeszcze,któraś dzis sie zdecyduje
ja tez po mega spacerku,ale chyba marne szanse na coś wiecej,choc szwagier mi na dziś poród zaplanował,oby mu sie to spełniło
 
tak, 22 to ostatni dzień lwa (a wg starego kalendarza już od godz.15 jest panna, ale mi to nie na rękę, bo sama się urodziłam 22 o 23 i czuję się lwem;-))

ciekawe jak ma się akcja u agi - oby już finał blisko! a może już jest nawet po..?

dobrze, że mitemil ma już swe dzieciątko w ramionach:-)
 



widze ze wczoraj w Alicje obrodzilo:tak::-)super
i czekam na nowe dzieciaczki:tak:


No własnie! Ja spodziewam się córki- Alicji własnie i miałam cichą nadzieję, że jak Alicje wybrały sobie ten dzień na przyjście na świat to i moja do nich dołączy...widzę jednak, że jakaś indywidualistka mi się trafiła;)
 
a na wrzesniowkach kolejna dzidzia,a my nadal sie toczymy
dzisiaj cisza duża,może jutro któraś z dziewczyn idących do szpitala sie rozpakuje,powodzenia
 
Hej:-)
Jak dobrze, ze Mitemil ma już dzidzię przy sobie. Ale się namęczyła biedna.

U mnie bez zmian. Łaziłam, łaziłam i nic. Za to mój m dostał rozwolnienia:-D :-D. Chyba sie stresuje bardziej niz ja:-D


Z tymi olejkami, seksem i innymi przyspieszaczami, to chyba jest tak, że pomaga jak dzidzia jest gotowa. Jak nie ma w planach jeszcze wyjścia, to my sobie możemy na głowie stawac, pić mikstury, a i tak najwyżej g.... z tego mamy :-D :-D


Piwonia, w ramach protestu wywaliłaś suwaczki??????


Idę na jeszcze jeden spacer:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tymi olejkami, seksem i innymi przyspieszaczami, to chyba jest tak, że pomaga jak dzidzia jest gotowa. Jak nie ma w planach jeszcze wyjścia, to my sobie możemy na głowie stawac, pić mikstury, a i tak najwyżej g.... z tego mamy :-D :-D

No! Dokładnie to dziś zobaczyłam... i to żeby raz, to może bym nie narzekała, ale jakaś masakra mnie dopadła...no cóż...przekonałam się, że jestem jedną z tych, na które olejek zadziałał nie do końca tak, jak byśmy chciały:baffled:
 
Do góry