reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam
i niestety rozczaruje was nadal 2 w 1
całą noc nie spałam tak mnie po tym olejku brzuch bolał,żołądkiem mi rzucało i tak jak Chogata miałam tylko wiatry ,skurcze były,ale przeszły
a od rana prawie nie schodze z wc z małą godzinną przerwa na odespanie nocki(włśnie wstałam)
ja juz przestałam wierzyć ,że kiedykolwiek urodze,teraz to mam juz takiego doła,że szkoda gadać
pewno we wtorek pójde na wizyte,a potem czeka mnie szpital,załamka
 
reklama
Wlasnie moi pojechali do kosciola,a ja wpadlam zajzec czy Piwonia sie odezwala...no i widze ze jestes......kurcze,to jednak ten olejek nie na wszystkie dziala....od czego to zalezy?:crazy:

Nie lam sie Piwonia....kiedys przeciez musimy urodzic.....:rofl2:
Moze rowno w termin urodze....:sorry2:....wiem ze naiwna jestem....he,he....ale jeszcze sie ludze....ale tylko jutro...potem juz nie wiem co zrobie....buuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!:baffled::baffled::baffled:

Ide obiad szykowac....
 
Gapcio trzymam kciuki;-)
Piwonia troche sie rozczarowalam juz myslalam ze na porodowce jestes. Ciezki los nasz, jeszcze ciezsze brzuchy
 
dzien doberek:)
moja mala wazy juz 4100:) nadal nie ssie cycka i musze odciagac mleko:) dokarmiam ja jeszcze mlekiem dla glodnych :) ciekawe ile jeszcze tak pociagne bo jak zacznie sie szkola i rozwozenie dzieciakow do dwoch roznych szkol to nie wiem....zapakowac czworke dzieci do auta i zdazyc na czas to bedzie wyzwanie heheheh mam nadzieje ze Majka na to pozwoli:)
lece do obowiazkow
milego dnia i szybkich rozpakowan dziewczyny:)
 
Gapcio trzymam kciuki;-)
Piwonia troche sie rozczarowalam juz myslalam ze na porodowce jestes. Ciezki los nasz, jeszcze ciezsze brzuchy
to sobie pomyśl jak ja musiałam być rozczarowana
szybciej bym z mostu skoczyła niz porodu sie doczekała
a rano ryczałam,bo mała mi sie wogóle nie ruszała i wogóle miałam stresa,ale zjadłam czekoladke i sie w końcu ruszyła
 
hejka.. ja sie dzis melduje z porodowki.. skorcze co 6min od 7 rano ale postepow narazie brak. trzymajcie kciuki to moze do wieczora sie uda... buziaki
 
witam sie dziewczyny:-D:-D:-D
mala spi wiec moge popisac:-D:-D:-D
w nocy niestety nie jest taka kochana dla mne:-D:-D
ale naprawde jest grzeczna i bardzo duzo je:-D:-D:-D
zoltaczke miala leciutka.. a tak jest zdrowa i kochana:-D
 
reklama
hejka.. ja sie dzis melduje z porodowki.. skorcze co 6min od 7 rano ale postepow narazie brak. trzymajcie kciuki to moze do wieczora sie uda... buziaki
Trzymam kciuki Aga oby szybko poszlo:-)Gdzie tu do wieczora:szok:
Piwonia ja tez jutro sobie mostu poszukam jak dalej nic;-)
Basiu witaj w domku i na bb:-D
 
Do góry