reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
u mnie deczko osłabło,wiec pojechaliśmy do Fashion Housa,tam znowu zaczeło mnie łapać i poleciałam do kibelka znów wypadła jakas część czopu,teraz jestem w domku i czekam,ale chyba nici z porodu dzisiaj:wściekła/y:
 
wow!!! trzymamkciuki za Chogate! chyba żadna z nas za bardzo nie wierzyła że zadziała!!!
Mju- trzymam kciuki za wasz szybki powrót do domu-mnie z Karolem z żółtaczka wypisali na 3 dzientylko musielismy bodajze ze 2 razy jeszcze na naswietlanie i kontrole dojezdzac do szpitala - moze i u was mogliby tak zrobic...
 
Cholercia....ale Chogata ma czszescie...ze tez ja tego olejku nie mam w domu...buuuuuuuuu!!!!!!! moze i u mnie by zadzialal.......Piwonia dobrze Kasie mowi,ty sie nie czaj tylko pij!!!!
A ciekawe jak tam Efe?
 
ha ha Majaam, u mnie podobnie... jak przeoczę moment, kiedy Remy zaczyna się kręcić, to potem końcówka przewijania jest w krzyku... jak zachce jeść, to ma być NATYCHMIAST. Dlatego między innymi nie lubię jak mój mąż przewija, bo zagaduje do małego, wszystko robi powoli.... Bo mały dostaje histerii i rzuca mi się na pierś tak, że aż boli... mały głodomor ;-)

a u mnie najpierw jedzenie, potem kupa i potem przewijanie - zazwyczaj udaje sie taka kolejność
 
reklama
Do góry