reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny
U nas dziś marudny dzień, mała pośpi 5 min i się budzi i znowu cyca chce a potem ulewa na całego, już boje się ją do łóżeczka położyć. I M na siedząco z nią spi na klacie...może mała chociaż trochę pośpi :tak:
Mju na pewno Antkowi szybko przejdzie.. Julianka trzy doby na takim łóżku się opalała, ale to zależy jaki jest poziom bilirubiny u małego.
 
reklama
Jestem ja po obiedzie i spacerku prawie truchtem po lasie:-D.Z dolegliwosci poolejowych stwierdzam ,ze boli mnie dół brzucha non stop,krzyż i spojenie łonowe ,że chodzenie sprawiam mi trudność.A tak to odwiedziałm kibelek ze 3x pryknełam sobie i nic:tak:.Żadnych dolegliwości przewodu pokarmowego ani nic:tak:Poce sie jedynie mocno nie wiem czemu:baffled:
 
super,ze juz Sempe ma porod z głowy
tylko pozazdroscic,ja nadal w skurczach,ale nie wierze w nie:crazy:


Wpadlam zobaczyc jak sprawy olejowe...he,he....:-D
A tu widze ze Sempe urodzila...gratki wielkie dla niej....
Piwonia....to moze i ty tego oleju sprubuj,a noz cos ruszy bardziej....?

Ide dalej sprzatac...jeszcze podlogi pomyc i lazienka zostala.....do pozniej.....:tak:;-)
 
Chogata moze cie cos wzielo
Ja jak rodzilam moja corke to tez kilka godzin przed porodem strasznie sie pocilam co chwile chodzilam sie myc i czyms popsikac bo sie tak zle czulam:-)
 
Chogata moze cie cos wzielo
Ja jak rodzilam moja corke to tez kilka godzin przed porodem strasznie sie pocilam co chwile chodzilam sie myc i czyms popsikac bo sie tak zle czulam:-)
Non stop jestem mokra włosy od nasady całe mokre ,ręce i nogi to samo całe spocone zobaczymy ja na nic sie nie nastawiam,bo niby po 4 h miało mnie wziąśc choć rozwolnienie a tu nic ,sikam tylko co chwile po pare kropel a mi się zdaje ,ze pół litra bedzie;-)
 
Witam,
Ja tylko na chwilkę, Oliwia miała dziś gości
Potem odwiedziliśmy na chwilkę Mitemil, dziewczyna się dzielnie trzyma... ale jak na razie rychłego porodu nie widać... ale trzymam mocno kciuki by jednak nadszedł ten czas :)))

Rozpakowanym gratuluje :))))
Mju trzymam kciuki by zółtaczka szybko minęła i byście prędko wrócili do domu.
 
Witam się. I ja też tylko na chwilkę.
Uroczyście oświadczam, że będę z Kasią ramię w ramię do grudnia chodziła 2 w 1.
Znowu ze szpitala mnie odprawili z kwitkiem. Skończyły mi sie wszystkie możliwe terminy porodu.....
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i maluszki.
Długo mnie tu nie było a to dlatego,że 17 sierpnia o godz.10.30 z wagą 3220 i długością 53cm. przyszła na świat moja kochana córeczka Majeczka.
Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki i życzę szybkich rozpakowań.:-):-):-)
 
Do góry