reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no u mnie też juz jestem po spożyciu czekam na efekty.Czyścic nie ma mnie za bardzo z czego bo i tak po wiekszym posiłku lece na kib...l.Ale na pocieszenie powiem ,ze glukoza gorsza była w smaku :tak:.No idę powoli obiad szykować hihihihihi .mój D się smiejje ,ze nie wierzy w takie cuda i nic se z tego nie robi a mi adrenalina już wzrasta;-)

Weszlam tylko na chwile....i widze ze olej poszedl w robote...he,he.....no zobaczymy co z tego wyjdzie.....oby sie udalo,dajcie tylko znac,co i jak.....:-D:-D:-D

Hej dziewczyny!!!
Nie dam rady nadrobić zaległości......
U mnie już lepiej nawał mleczka się skończył a teraz jest troszke mało....
Mały śpi ale już widze że się wierci pewnie zaraz znowu będzie chciał jeść mały głodomorek:-D

Witaj Malinka....fajnie ze zapalenie przeszlo....i ucaluj Tomaszka od nas.....


Kurcze Sempe rodzi.....:szok:...a mialysmy taki sam termin,a ja dalej w domu...buuuuuu....
Okna wszystkie juz pomylam i teraz za obiad sie wzielam.....nie mam weny i dzis tylko sadzone jajeczka z ziemniaczkami i pomidorkiem.....

Zajze pozniej jak sytuacja z tym olejem,jak ruszy to ja swojego jutro wysle do jakiejs apteki calodobowej niech kupuje...he,he.....:-D:-D:-D
 
reklama

A kurcze mi jeszcze nie chce przestać lecieć z synkiem leciało 5,5 tygodnia a teraz jutro 7 tygodni po porodzie będzie i od przedwczoraj znowu fakt mało ale znowu jasno czerwone załamka no a już kilka dni było tylko brudzące ciut:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Aniu a ile to w ogóle może potrwać??Bo mi dużo nie leci....Ale za to już siedzieć moge:-D:-D:-D:-D
 
:-)
Mam chwilkę, bo mama pojechała do siebie.
niestety Młodego bujam nogą w gondolce, bo mruczy, robi się towarzyski:szok:
Życze powodzenia z olejem:baffled:
Ze mnie też jeszcze leci, a już było lepiej-nigdy w życi nie przerobiłam tylu podpasek:szok:, dobrze że Biedronka pod bokiem.

Piotruś dziękuje za buziaki :)))))
 
Ostatnia edycja:
U mnie nadal nic troszke chce mi się żyg...ć,ale zagryzłam murzynkiem i popijam kawusię .Nawet ubikacji nie zaliczyłam czekamy dalej:tak:Ale jakiegos powera dostałam:-D chyba z podniecenia
 
ja przed porodem latałam po sklepach w szybkim tempie, ale czytałam że któras obeszła jezioro i nic:no:.
Widać Maluchy mają swoje poglądy na temat daty urodzin.

U mnie dziś ozorki w sosie śmietanowym i kasza.mmmmmmmmmm
 
hej mamusie wyspane, niewyspane i desperatki na oleju:-)

moj Podjadek wlasnie sie budzi, dal mi tylko zjesc sniadanie i przeczytac co u Was slychac, i tak dobrze;-)
Ze mnie tez leci, choc dzis przeszlam z podpasek na wkladki:tak:
Pogoda super wiec z cala trojka na jakis dugi spacer sie wybierzemy:tak:

do pozniej wiec
 
O 11:20 nasza droga Sempe urodziła Alicję! Mała ma 3800g i jak pisze mama ciężko było, bo była 3 razy owinięta pępowiną na szyi i szelki. Pozdrawia wszystkie kochane sierpniówki!
 
reklama
To super ,ze Sempe urodziła:-)
Efe ja sie naczytałam i podpytałam koleżanki o ten olej to mi powiedział ,ze przeczyściło ja dokumentnie ,ze skretu kiszek mało nie dostała a i tak nic jej nie ruszyło.mówi ,ze żoładek tak bolał ,że kafelki w ubikacji obgryzała:-(
 
Do góry