reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam sie i ja dopiero wstałam bo w nocy ból mi nie pozwolił spać(taki jak na @),ale co z tego no nic poczekam az mąz wstanie i go pogonie po ten olej nie bedę dłuzej czekać:-)Bo cos czuję ,że do wrzesnia sie nie wyrobię:-)
 
reklama
ja olej mam w domu, kiedyś robiłam sobie domowe maseczki na włosy i mi został....ale jakos tak wydaje mi się, że tego nie przełknę....z tym sokiem pomarańczowym to dobry pomysł....wczoraj przeszłam pieszo całe jeziorko dookoła..czyli jakieś 6-7 km i nadal nic:/ więc dziś chyba przełamię się do tego oleju...życzcie powodzenia:)
 
Ja mam ten olej w domu ale narazie czeka
Na niktorych forach dziewczyny pisaly ze wypijaly po 1/4 szkalnki tego specyfiku a na butelce pisze ze 1-2 lyzeczki wiec narazie nie eksperymentuje zaczekam do poniedzialku bo mam sie wstawic na ktg jak nic sie nie bedzie dzialo to wtedy moze tez sprobuje ale mniejsza ilosc niz 1/4 szklanki
 
A JA NA DZIS MAM TERMIN PORODU I I TAK PEWNIE NIC Z TEGO:-(PRUBOWALAM ZACHOWAC SPOKOJ ALE TO CZEKANIE MNIE DOBIJA:zawstydzona/y:COPRAWDA NAJPOZNIEJ W PRZYSZLY PON MAM ISC NA WYWOLANIE ALE MARZY MI SIE ABY SAMEJ DOSWIADCZYC PIERWSZYCH NIE WYWOLANYCH SKURCZY...ALBO ODEJSCIA WOD..:(OD CZEGO ZALEZY ZE DZIECI SIE SPOZNIAJA Z PRZYSCIEM NA SWIAT?SZUKALAM W NECIE ALE TAK NAPRAWDE NIC KONKRETNEGO NIE ZNALAZLAM OPROCZ TEGO ZE CHODZI O CYKL MIESIACZKOWY....
 
Ja poczytałam na forach ,że niby solidna łycha powinna wystarczyć:-).Dzis spróbuję łyżkę najwyżej mnie tylko przeczyści a jak nie to jutro te 1/4 szklanki.Muszę na ten weekend lub tydzień urodzić bo w przyszły nie mam komu dziecka i psa zostawic wszyscy albo w robocie albo wyjazdy:-)
 
No patrzcie co robi desperacja, a jak kiedys pisalam o tym olejku wszystkie sie zarzekaly ze nie tkna, a teraz wszystkie w aptekach siedza heheheh. ja tez sobie narazie dam z nim spokoj zaczekam do poniedzialku bo jak oxy nie dziala to chyba na olejek nie mam co liczyc:baffled:
 
reklama
Dobra przyznam się szczerze:wypiłam. Na razie nic. Głowę umyłam, kosmetyczkę spakowałam i ciuchy na wyjście ze szpitala. Nawet mój już spakowany. I czekamy. Najwyżej mnie przeczyści i tyle z tego będzie.
 
Do góry