reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej dziewczynki... dołączam sie do tych co humoru dziś nie mają :zawstydzona/y: ja wczoraj na imieninach babci byłam i juz mnie tak wszyscy wnerwili swoimi uwagami i pytaniami na temat mojej ciazy i brzucha ze szok.... Ze ludzie troche wyczucia nie maja.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale szwagierka miała jeszcze gorzej bo oni sie staraja i ja ciagle wypytywali "kiedy dzidzia bedzie"... to pamietam z wlasnych doswiadczen tez jest baaaaardzo wnerwiajace :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dziewczyny, co oprocz sexu, spacerow i sprzatania moze przyspieszyc porod? bo dzis zamierzam wszystkiego sprobowac ;-)
 
reklama
Chogata ja dałam całą kostkę. Acha! I mąki dosypałam więcej bo ciasto za mokre było. A i przygotuj siedzące stanowisko, bo nogi puchną na potęgę. A ciasto rozwałkowane samo rośnie.
Ja planuje zrobić je z pół porcji bo u mnie nikt oprócz mnie tego nie je no chyba,ze czekoladą nadzieje to może mały skubnie;-),a tak dla 3 osób to na raz bedzie tym bardziej ,że mam jeszcze jabłecznika (kupnego ,ale jest moge podac na gorąco czy z bita śmietaną) a w jak by było mało to sałatka jest z makaronem zrobiona i lody w zamrażalinku (zawsze jakiś pucharek można ukręcić);-)

AGA TEN NIBY OLEJ RYCYNOWY I NIERAZ GORĄCA KOMPIEL POMAGA
 
Ostatnia edycja:
Ja planuje zrobić je z pół porcji bo u mnie nikt oprócz mnie tego nie je no chyba,ze czekoladą nadzieje to może mały skubnie;-),a tak dla 3 osób to na raz bedzie tym bardziej ,że mam jeszcze jabłecznika (kupnego ,ale jest moge podac na gorąco czy z bita śmietaną) a w jak by było mało to sałatka jest z makaronem zrobiona i lody w zamrażalinku (zawsze jakiś pucharek można ukręcić);-)

AGA TEN NIBY OLEJ RYCYNOWY I NIERAZ GORĄCA KOMPIEL POMAGA

Ja tej strasznej nuteli nie mogłam rozsmarować. Dopiero jak mój wrócił z pracy to wpadł na pomysł i trochę w kubku w mikrofali rozgrzał. I powiem szczerze że te były najsmaczniejsze. No a wszystko zależy od wielkości rogalików. Ja jakieś pipidówki robiłam. Fakt urosły ale można przecież większe zrobić i mniej babrania będzie?
 
witam niedzielnie,ja tez humor mam do bani i znowu dzień zaczełam od skurczy,ale pewno znów nic z tego nie bedzie
u mnie juz taki zwyczaj,że co niedziele dokładnie sie męczę i nic po za tym
jutro biore sie za okna,potem podłogi moze wkońcu sie coś zacznie choćwątpię
 
reklama
Olejek rycynowy osobiscie przeze mnie wyprobowany w pop rzedniej przeterminowanej ciazy wywolam silne skurcze porodu niestety nie, ponadto jest ochydny i caly dzien czuc go na zoladku.
 
Do góry