reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

EFE zapomniałam napisać - moja empatyczna natura wzięła górę i od wczoraj męczę się z paskudnym katarem....... :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
no to doczytałam:-) Maluszków przybywa z kazdym dniem!

Efe nadal się biedna męczysz z katarem ale dobrze ze dzis masz wizyte u gina moze cos dodatkowego dostaniesz.
mnie mało jest na BB bo chłopcy okupują kompa albo ciagle gdzies nad woda siedzimy.
 
Dobra laski lecę, bo co ja wam tu będę smęcić.
PROSZĘ ŁADNIE SIĘ ZBIERAĆ I RODZIĆ (SZYBKO I W MIARĘ BEZBOLEŚNIE)


Chciałabym codziennie widzieć tu takie newsy jak dziś rano :-D
Mju rany boskie ty się nie wygłupiaj! Już wystarczy że ja się męczę za wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
A ja dzis nic w planach nie mam...
Dopiero w srode jade na zakupki z bratem..:-D

Efe,to czekamy na dobre wiesci od gina....:tak:
Sempe,pewnie korzystaj puki mozesz z relaksu,bo jak dzidzia juz bedzie to tak nie posiedzimy...he,he..
 
Anet no własnie wiem że pisałaś :) no a mnie najbardziej przeraża to ze tam nie ma noclegu gdzie wesele tylko w jakimś hotelu...nei mam pojęcia co z tego będzie no ale jechać trzeba bo to najbliższa rodzina mojego męża
 
Witam Kochane:)

Dziś o 2.30 dostalam sms od Andariel. Ania zostala mamusią!!! urodzila śliczną,zdrową córeczkę, 54cm i 3kg z hakiem;-)waga:).

Tak jej zazdroszczę....ehhhh...kiedy ja?????!!!!!
Chcialabym urodzic przed 20.08 bo podobno od jutra ma byc ochlodzenie,ktore potrwa wlaśnie do 20.08,a potem zapowiadają ponad 30stopniowe upaly....no zobaczymy co da sie zrobic w tej kwestii...:-D
 
Witam, u mnie wczoraj i w nocy spokój - żadnych skurczy. Wszystko się uspokoiło. Tak trochę mi dziwnie po 2 tygodniach bóli.
Boję się, że teraz wszystko się uspokoi i dotrzymam do terminu (30 sierpnia) - chyba bym się załamała. Mam nadzieję, że skoro dziecko wstawione od 2 tygodni, to przede mną tydzień - maksymalnie dwa. No ale zobaczymy.
 
reklama
Hejo :)
Widzę, że mamuś przybywa, która nastepna?? Kasiu...:blink:

Ja muszę sie pochwalić ostatnio nawet sie wysypiam, mała grzecznie śpi, chyba sie już przyzwyczaiła do swojego łóżeczka :-D
Wczoraj byłyśmy na spacerku spała grzecznie we wózeczku, a moje dziewczyny kłótnia która ma prowadzić wózek :-D:-D:-D:-D

dziewczyny toż już 10 sierpnia, grzecznie sie rozpakowywać proszę :-D
 
Do góry