reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Basika,acha to teraz wiem mniej wiecej z jakich rejonow jestes....ja to rzadko tam bywam,raczej zawsze w strone lublina uderzam...hi,hi.....jakos tam wole.....a pracuje w Swidniku....
A tak Krasnystaw to i ja ci odradzam,tam podobno to tylko wykanczalnia jest,to juz lepiej w Chelmie,albo na Lublin.....:tak:
A u mnie tez juz duchota,siedze i cieknie mi pot ciurkiem po plecach.....jak bym miala mega duza lodowke,to bym chyba w niej siedziala caly dzien....hi,hi....
Jutro ma sie podobno ochlodzic troszeczke.....

Kasia ,a co tam u Aneczki i Julci? Jak sie miewaja?
 
reklama
witam sie w sobote:-D
ja nie spie od piatej... ciekawe kiedy sie przestawie ze nie musze wstawac:confused2:
wmusilam w siebie bulke bo tak cieplo ze jesc sie nie chce:eek:
glowa mnie od rana boli, a malutka dzis cztery lata konczy:-D
o szosstej robilam torta.... poki tak cieplo nie bylo:-D
 
Anet a no lepiej. Julcia rozowiutka sie zrobila takze wyniki tez lepsze i wlasnie trzymam kciuki bo moze dzis wyjda:-D:-D

Aniaso faktycznie co sie stalo??????????
 
BASIA- no to wszystkiego najlepszego dla corci....ucaluj ja od ciotek z BB i niech sie imprezka dzis uda....:-):-):-)

Basia to dawaj kawalek ...hi,hi....tego torta

Kasia to ja juz zaciskam,oby juz wyszly,zawsze to lepiej w domku niz w szpitalu.....
 
witam sie w sobote:-D
ja nie spie od piatej... ciekawe kiedy sie przestawie ze nie musze wstawac:confused2:
wmusilam w siebie bulke bo tak cieplo ze jesc sie nie chce:eek:
glowa mnie od rana boli, a malutka dzis cztery lata konczy:-D
o szosstej robilam torta.... poki tak cieplo nie bylo:-D
Najlepsze życzenia dla córki, ucałuj ją od E-ciotek :-D
 
Ide pranie powiesic w wstawic nastepne.....hi,hi.....u mnie w sobote to pralka czasem caly dzien pracuje.....ale w wekend mam taryfe-no i tanszy prad.....:sorry:

Zaraz wracam.....
 
reklama
w ten upal to sie nie da wszystko szybko sie topi:no::-D
 

Załączniki

  • Moje foty-0074.jpg
    Moje foty-0074.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 23
Do góry