reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam z poranną kawą:-). Dla Dziecięcych Jubilatów mnóstwo radości, uśmiechów, wspaniałej zabawy i prezentów :-)


Ja też się nie wyspałam, bo dopiero o 3 zrobiło się znośnie i porządnie zasnęłam. I jeszcze jakieś gnojki darły się pod oknem, już chciałam czymś rzucać:wściekła/y:.
 
Ostatnia edycja:
witam sie po nie przespanej nocy:wściekła/y:juz wiem co to baby blues z doswiadczenia:zawstydzona/y: w ciagu kilku godzin naszla mi masa pokarmu jakos tak nie chce leciec-nawet stymulowanie nie dalo rady ani cieply prysznic z masazem:wściekła/y::no::eek: Amelka placze za jedzonkiem a mnie cycory tak bola ze nie daje rady-suty sie wklesly i mala nie ma za co zlapac:wściekła/y::zawstydzona/y::eek: a tak juz dobrze szlo:confused2:no to teraz pompowanie i zobaczymy co z tego bedzie:zawstydzona/y:ale walczymy dalej.poryczalam sie jak niewiem dzisiaj ale juz jest lepiej.wzielam sie w garsc i sie uparlam ze i tak piersia odkarmie:tak::sorry:byle maluszek najodzony byl to bedzie dobrze:tak:
moj maz juz tez dzisiaj prawie oszalal-jedna beczy(glodna?kolka?wzdecia?zgaduj do woli i tak ci nie powie) druga beczy-i tez nie powie czemu bo sama nie wie:baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::eek::eek: hehee robi sie ciekawie....oby do przodu

Azorek trzymaj się!!!
a właśnei w takich chwilach potrzebny laktator- jak jest nawał że pierś twarda i dziecko nie może złapać to trzeba troche odciągnąć żeby zmiękła i mała lepiej złapie...
ale dopiero zauważyłam że już dziewczyny pisały...

A dla córeczki Basiu i synka Rubi sto lat!!! i fajnego rodzeństwa ;)

a ja też dziś obudziłam się o 5 i nie mogłam spać...teraz spadamy na spacerek, miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam

Wszystkiego najlepszego dla małych Jubilatow, radosnego, pełnego wrażeń i odkryć dzeiciństwa w zdrowiu i radości.

Azorek, warto walczyć, a za jakiś czas nam podpowiesz, co robić:-)

U nas kolejny dzień tropikalnej pogody, a ja muszę wyjśćć w poludnie:baffled:
Pozazdrościłam Kruszynek...
 

Załączniki

  • miś 001.jpg
    miś 001.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Azorek, spróbuj przed odciąganiem rozgrzać piersi pod prysznicem.Ja tak z Szymonem robiłam. Na pocieszenie powiem, że to po paru dniach się normuje i warto sie pomęczyć.


U nas dzisiaj się ochłodziło, całe szczęście. W końcu jest czym oddychać.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Ależ sie nie wyspałam taka duchota.
Brzuch całą noc twardy był jak skała...łoooh
Ale teraz dobrze:)
Azorek - powodzenia życzę w tej walce!
I wszystkim dzidziom świętującym wszystkiego naj naj naj!!!
 
reklama
Do góry