reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ja wpadłam tylko na chwilkę życzyć dobrej nocy...
Azorku Amelka przepiękna! Gratuluje! Niech jej ta żółtaczka szybko mija!

Trochę się dziś nachodziłam i poopalałam (zupełnie niechcący) na miejskiej plaży. Teraz padam na twarz, bo ten upał mnie wykończył. I nawet prysznic zbytnio humoru nie poprawił. A jutro ma być masakryczna pogoda, duchota i burze. Że też zawsze na weekend kiedy ja bym chciała nad morze pojechać:wściekła/y: A chciałam Sempe konkurencję zrobić...ech...
 

Załączniki

  • 13961.jpg
    13961.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
reklama
Teraz ja doczytałam do końca i zostałam sama ...
Witam Cię Anitek :) wśród oczekujących sierpnióweczek i mam....
Aga dobrze, że już wszystko OK z Tobą i dzidzią...
Azorek, Amelka jest przeurocza....

Jutro chcemy iśc na basen ciekawe czy pogoda dopisze ?...
 
a mnie znowu brzuch pobolewa akurat teraz jak M pojechał do pracy więc się chyba zaraz położę to może przejdzie muszę mu jutro powiedzieć żeby mi jakieś fotki z brzuchalem porobił bo nie mam jeszcze żadnej a potem może być już zapużno kurcze właśnie mnie komar ugryzł :angry: ale na tym zakończył się jego żywot ale swędzi
 
Ja sobie ostatnio też porobiłam fotki z brzuszkiem, bo nie wiadomo kiedy Maleństwo wyjdzie, a pamiątka miła, nawet jeśli wygląda się jak hipcio :))) czyli tak jak Ja
 
Właśnie obejrzałam pogodę na jutro. 28 stopni i burzowo, chyba padnę. Dzisiaj z domu wyszłam dopiero o 19, żeby chociaż dziecko chwilę na świeżym powietrzu było.

Witam nową sierpniówkę :-).

Aga, to teraz się oszczędzaj i dużo odpoczywaj, po takich przejściach.

Azorek, córcia przeurocza:-). Ja już też chcę


Dobranoc wszystkim:-). Już się kładę, do jutra.
 
Ostatnia edycja:
witam sie po nie przespanej nocy:wściekła/y:juz wiem co to baby blues z doswiadczenia:zawstydzona/y: w ciagu kilku godzin naszla mi masa pokarmu jakos tak nie chce leciec-nawet stymulowanie nie dalo rady ani cieply prysznic z masazem:wściekła/y::no::eek: Amelka placze za jedzonkiem a mnie cycory tak bola ze nie daje rady-suty sie wklesly i mala nie ma za co zlapac:wściekła/y::zawstydzona/y::eek: a tak juz dobrze szlo:confused2:no to teraz pompowanie i zobaczymy co z tego bedzie:zawstydzona/y:ale walczymy dalej.poryczalam sie jak niewiem dzisiaj ale juz jest lepiej.wzielam sie w garsc i sie uparlam ze i tak piersia odkarmie:tak::sorry:byle maluszek najodzony byl to bedzie dobrze:tak:
moj maz juz tez dzisiaj prawie oszalal-jedna beczy(glodna?kolka?wzdecia?zgaduj do woli i tak ci nie powie) druga beczy-i tez nie powie czemu bo sama nie wie:baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::eek::eek: hehee robi sie ciekawie....oby do przodu
 
reklama
Witam!

Gratulacje dla rozpakowanych mamuś!!!!!!


ANET15 będe rodzić w Chełmie. Długo sie zastanawiałam nad tym...chciałam w Lublinie ale do Chełma mi bliżej. Miałam ciąże zagrożoną przedwczesnym porodem więc odległość była ważna, tyle że jakbym urodziła wcześniaczka to i tak odtransportowaliby go do Lublina:sorry:....ważne że zagrożenie mineło!

AZOREK84 życze cierpliwości.....to minie! nas też pewnie nie ominą takie sytuacje a ty już wtedy będziesz szczęśliwą uśmiechniętą mamą:tak:
POZDROWIENIA

Ps. Pojechałam jednak na KTG bo dzidzi dalej sie prawie nie ruszała! Jak mnie podłączyli to myślałam że mi brzuch rozerwie! Tak skakała że tętno miała nawet 170-180!!! Głupio mi sie zrobiło że panikuje, ale chociaż sie uspokoiłam! Oczywiście po badaniu grzecznie poszła znowu spać!!! Chyba będzie mała złośnica:-)
 
Do góry