reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

dzieki napewno ucaluje:-D:-D:-D
tort mi za bardzo nie wyszedl bo rece sie trzesa ale malej sie podoba:-D

basiu ;-) od nas tez buziaki :-);-):tak:
ja za tort zabieram sie dopiero dzisiaj - biszkopty juz sa ale kremy... ja niestety musze kombinowac dietetycznie:-( ale Jaskowi zawsze sie tez podoba ;-)

imprezka jutro bo dzis na 17:00 idziemy do gina ;-)
 
reklama
basiu ;-) od nas tez buziaki :-);-):tak:
Ja za tort zabieram sie dopiero dzisiaj - biszkopty juz sa ale kremy... Ja niestety musze kombinowac dietetycznie:-( ale jaskowi zawsze sie tez podoba ;-)

imprezka jutro bo dzis na 17:00 idziemy do gina ;-)
wszystkiego naj dla jaska:-d:-d:-d
ok uciekam bo duzo roboty a nikt mi nie pomoze:-(
a jeszcze ta glowa mi dokucza... nie wiem jak to dzisiaj bedzie:no:
ale damy rade:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
dziekujemy ;-)

ja dzis tez jestem jakas "cudza" :-(
co wstane to brzuch mi sie napina i boli a tu tyle roboty... torty, sprzatanie... i wszystko sama:-:)-:)-(
na szczescie Jasiek uwielbia biegac z mopem wiec mi dzieciatko podlogi przetrze (mama potem i tak bedzie musiala poprawic;-))
 
Witam,
Jestem zła, chciałam dziś na basen, a cycki tak urosły, że strój za mały :(... i nie wiem co teraz...
W nocy do sypialni o 2 wleciał nam nietoperz... mój musiał go wypędzić... Mała się obudziła i spać potem nie mogłam, bo mi po żebrach jeździła....
Po prostu żyć nie się da...
W domu mam już 27 stopni w cieniu na dworze 26, a mój basenik i pomoczenie nóżek się oddala :((( czy zawsze musi być pod górkę :(((


Najlepsze życzenia dla córeczki Basi i synka Rubi :))) wspaniałych prezentów i udanej imprezki do wieczora

Buziaki od cioć z BB :*
:-D
 
Witam się
ja dziś jestem półprzytomna jakaś
noc miałam koślawą jakoś krzywo spałam, chociaż o dziwo tylko raz wstawałam siku :szok:
idę na jakieś śniadanie może mi się poprawi bo czuję się jak na jakimś giga kacu :baffled:
potem Was podczytam
 
Hej dziewczyny!!!
Całuski dla waszych pociech dziewczyny dużo zdrówka dla nich!!!!!
Basiu torcik super!!!!!
A u mnie cudownie chłodno bo przez całą noc lało i była potężna burza dopiero koło 6 przestało padać!!Opuchlizna z nóg trochę zeszła.
Mam nadzieje że Ania z malutką dziś wyjdą ze szpitala do domku!!!!
 
Rubi-ja rowniez sie dolanczam do zyczen dla synka.....wszystkiego najlepszego i duzo calusow od ciotek z BB:-D:-D:-D

A teraz juz spadam,bo ide robic te ogorasy.....milej soboty zycze......:laugh2::happy::happy::happy:
 
A byłam wczoraj na chwilkę w Tesco... są przeceny na ubraniach :)))
Kopiliśmy piżamkę dla chłopca na 3 latka za 8 zł, a bardzo fajna :)))
Jakby któraś potrzebowała czegoś dla siebie, męża, dziecka to przeceny są extra :)))

Bielizna też tańsza :)))
 
Rubi i Basia najlepszego dla Waszych dzieciaczków :tak:;-)
Basia super ten torcik :-p

Ja pożarałam dwie kanapki z serkiem szynką majonezem , i już mi lepiej się patrzy :-D

Oj oby Aneczka już wyszła z Julą :tak:

Kurcze, szkoda że u nas nie ma Tesco
 
reklama
Do góry